Jump to content
Dogomania

Nora Ekado - family NIRSE


Nirse

Recommended Posts

[quote name='basenjifiona']Nie będę już do tego wracać:p tu komentarz jest zbyteczny.
[/quote]

Jedyne co mi przychodziło przez cały czas do głowy to pamiętne słowa jednego z braci Kaczyńskich jak pięknie tłumaczył co jest czarne a co białe...;)
Inny komentarz rzeczywiście nie jest potrzebny. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 662
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='loango']Spóźnione ale szczere gratulacje ! My także, jakby na to nie patrzeć uszczknęliśmy trochę z tortu Twoich suksesów hodowlanych... Dziękuję.

[COLOR=darkred]nie są takie spóźnione, bo to dziś ;)[/COLOR]
[COLOR=darkred]Dziękuję.[/COLOR]

Oby rodziło się jak najwięcej zdrowych i fajnych chłopaków w końcu jak dżdżu potrzeba w Polsce reproduktorów, bo inaczej to będziemy wygląć jak tacy co to się baaardzo starali i nic im z tego nie wyszło.

[COLOR=darkred]na dobrą sprawę, na palcach jednej ręki można policzyć DOBRE (pod każdym wzgledem) samce do krycia, niestety...[/COLOR]

I masz rację. Najważniejsze to robić swoje, nie oglądać się na innych ![/quote]

właśnie Krzyś, zamiast siedzieć przyklejony do maluchów, to opisz swoje wrażenia :P

Link to comment
Share on other sites

Maluchy fajnie już śmigają :loveu: takie małe stadko się robi :p

A to na zdjęciu Nirse Kani, będzie sąsiadem z Kibibi i razem zaczną debiut na wystawach :loveu:


Nirse Kani
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUymXQtKHZI/AAAAAAAAC7s/BuBOghziVtM/s800/kani.jpg[/IMG]

Nirse Kibibi
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUymxErWxCI/AAAAAAAAC78/hg15-OD9ZZ4/s800/kibibi.jpg[/IMG]

Za interpretacje i pracę nad zdjęciami dziękuję hodowli Loango jak za całą wiedzę z rasą związaną :multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#8b0000]na dobrą sprawę, na palcach jednej ręki można policzyć DOBRE (pod każdym wzgledem) samce do krycia, niestety...[/COLOR]

Podpisuję się pod tym w pełni.
Nie wszystko złoto co się świeci...
Są też takie które można po prostu kochać- oby zdrowe były !

[COLOR=#8b0000]nie są takie spóźnione, bo to dziś ;-)[/COLOR]
[COLOR=#8b0000]Dziękuję.[/COLOR]

Zatraciliśmy poczucie czasu przed świętami, niestety praca ... Ale tym bardziej cieszę się że się nie spóżniłem !:multi:

A swoją drogą to od kilku dni staram się wyrwać w Twoją stronę bo mamy Interchampionat Mamusi kolejnego miotu Ypsylon!
Lada moment- tzn w czasie rzeczywistym- kilka dni . Ok?

Link to comment
Share on other sites

No i moja śliczna rodzynka :loveu: Nirse Kamaria i tu też się szykuje na show ze swym pięknym łańcuszkiem na szyjce a w jakich rękach :razz: będzie ...
[img]http://lh4.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUynad4aYAI/AAAAAAAAC8I/caSrS6NWh20/s800/kamaria.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Maluchy fajnie już śmigają :loveu: takie małe stadko się robi :p

A to na zdjęciu Nirse Kani, będzie sąsiadem z Kibibi i razem zaczną debiut na wystawach :loveu:

[/quote]

Jakie tam wystawy w wieku 14 dni... ;) Lepiej napisz więcej o stadku!
Sunia i piesek w jednym mieście? SUPER !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']No i moja śliczna rodzynka :loveu: Nirse Kamaria i tu też się szykuje na show ze swym pięknym łańcuszkiem na szyjce a w jakich rękach :razz: będzie ...
[/quote]

Ten znowu z Show...Znam takich co to na dwa lata przed miotem widzą oczami wyobraźni zwycięstwa wystawowe... Oby "ręce" były dobre a może tak NAJLEPSZE NA ŚWIECIE !!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Idę okiem niektórych heeee :), żart życzę im jak najlepszych domów i mądrych właścicieli a co będzie dalej zobaczymy, nie wszystko można przewidzieć i zmierzyć a miarą mojego szczęścia i zadowolenia będzie chwila, że za jakiś czas spojrzę na nie i powiem sobie dobra robota Krzysiek heee:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona'] a miarą mojego szczęścia i zadowolenia będzie chwila, że za jakiś czas spojrzę na nie i powiem sobie dobra robota Krzysiek heee:)[/quote]


No zaraz zaraz dobra robota to chyba najbardziej Fiona, potem Bali...,a Krzysiek to chyba dobra droga... cel... myśl..."szczęście"...idea...?

Ale żeby tak było najpierw trzeba podziękować Afrykańskim Bogom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']


[COLOR=black][FONT=Verdana]Za interpretacje i pracę nad zdjęciami dziękuję hodowli Loango[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][ [/FONT][/COLOR][COLOR=darkred][FONT=Verdana]Dziękujemy, moja żona lubi robić takie rzeczy, a często robi to bardzo dobrze, ja wolę robić zdjęcia[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]jak za całą wiedzę z rasą związaną [/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Co do wiedzy to zawsze i każdemu staramy się wytłumaczyć coś, czego jesteśmy pewni, jeśli nie umiemy odpowiedzieć na pytanie to zwracamy się do mądrzejszych od nas. Wiedzę, jak na tak krótki czas życia z Fioną masz ogromną, sam dociekałeś pewnych spraw, sam szukałeś odpowiedzi. Masz również "super oko" do zauważania rzeczy na pierwszy rzut niezauważalnych i nie ulegasz obiegowym opiniom a starasz się dociec prawdy. To ważne. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Podobnie postępuje troszkę młodsza Ala [ BI BAHATIKA LOANGO] za to cenimy ludzi. Nie znoszę ignorantów, którzy odpowiadają na pytanie "Nie, bo nie..." To zawsze prowadzi do błędów.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jedyne, na co nie reagujemy, to e-maile do nas o takiej treść: „Witam, jestem zainteresowana/ny kupnem szczeniaka basenji. Ile kosztuje?(lub Jaka jest cena?)"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zawsze twierdziliśmy, że basenji nie jest dla wszystkich i nie cena jest tutaj najważniejsza. Owszem i my popełniamy błędy w selekcji nowych domów dla naszych szczeniąt, ale w większości wypadków jesteśmy zadowoleni[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ważne jest że pierwszy miot w Hodowli Nirse urodził się prawidłowo w wyznaczonym czasie i że wszystkie szczeniaczki są zdrowe. Rozumiem Twoje uczucia, jakie towarzyszą w każdym dniu odchowywania szczeniąt. Nie zostawiłeś młodej mamy sam na sam z potomstwem, w zamkniętej klatce, zrobiłeś wszystko by pomóc Fionie jak najmniej stresowo przejść przez te najtrudniejsze w jej życiu chwile. Przy kolejnym miocie już da znać jej nabywane właśnie doświadczenie. Po pierwszych kroczkach i otwarciu oczu zacznie się prawdziwa socjalizacja. To co teraz przeżywają będą pamiętać przez całe życie. Jeśli ich pewnych zachowaniań nie nauczysz to kłopoty będą mieli przyszli właściciele. Kontakt, nauka i wzajemne poznawanie -TO[/FONT][/COLOR] JEST DOBRA ROBOTA KRZYSIEK !

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=SeaGreen]:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:
Na białych bałwanach fal
mkną życzenia z nadmorskich plaż,
już choinki zielonej blask
i kolędy nadszedł czas.[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]

[/SIZE][SIZE=4][COLOR=Orange]W Dniu Bożego Narodzenia
przyjmijcie od nas serdeczne życzenia[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]

[/SIZE][SIZE=4][COLOR=Magenta]jamnicze i Saidi [/COLOR][/SIZE]

:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:

Link to comment
Share on other sites

Jamnicze dziękujemy :multi:

Fotki miłe chwile :

Nirse Kibibi w objęciach mamy Fiony - Nory Ekado z rodzeństwem :
[img]http://lh4.ggpht.com/_4461VtJvga8/SVY8xiaH7uI/AAAAAAAADZc/F-M-Xv__ygM/s800/viki.%C5%9Bwi%C4%99ta%20008.jpg[/img]
[img]http://lh4.ggpht.com/_4461VtJvga8/SVY7zV808vI/AAAAAAAADY0/iHeMGNuhVFE/s800/viki.%C5%9Bwi%C4%99ta%20003.jpg[/img]

I zawsze wiecznie pomocna domowa ciocia szczeniaków NIRSE :p
[img]http://lh4.ggpht.com/_4461VtJvga8/SVY_PhKbCAI/AAAAAAAADbA/IT_wZw4vfIQ/s800/viki.%C5%9Bwi%C4%99ta%20030.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Posty skaczą okropnie, multi nie działa, ale zdjęcie wybrałaś słodziutkie :loveu:[/quote]
Heee :)wybrałem nie wybrałaś ale dziękuję, fakt z facetów tylko ja już tutaj jestem i jeszcze Pan Andrzej :p dziękuję za życzenia i trochę jeszcze poczekaj to będzie sesja szczeniaków z dzisiejszego dnia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Heee :)wybrałem nie wybrałaś ale dziękuję, fakt z facetów tylko ja już tutaj jestem i jeszcze Pan Andrzej :p dziękuję za życzenia i trochę jeszcze poczekaj to będzie sesja szczeniaków z dzisiejszego dnia :loveu:[/quote]
Poczekam :lol:,
Wiem Krzyś, że jesteś facetem :razz:, ale to była odpowiedź na posta Cambel :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...