Jump to content
Dogomania

Leonbergery...Jarosław 2008


Teddy

Recommended Posts

A oto kilka zdjęć ze stawki leonbergerów w Jarosławiu. Niestety, nie wszystkie wyniki i o ceny są mi znane za co przepraszam tych, których ocen nie wpisałem. Ale zachęcam do samodzielnego ich uzupełnienia..

Psy młodzież: Dizeros Cross Country..wiem, że dzisiaj ukończył młodzieżowy championat..

[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u76/Fausto_027/7-11.jpg[/IMG]

Psy pośrednia: Permes Szept Weny..miejsce 1, złoty medal. CWC

[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u76/Fausto_027/14-5.jpg[/IMG]

Suki młodzież: Diana Lwia Dolina..nie znam oceny.

[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u76/Fausto_027/19-2.jpg[/IMG]

Suki pośrednia: Psyche Szept Weny..miejsce 1, ocena doskonała, medal złoty, CWC

[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u76/Fausto_027/24.jpg[/IMG]

A oto wspólne zdjęcie rodzeństwa, złotych medalistów Psyche Szept Weny i Permes Szept Weny (dla swoich Berta i Kastor :loveu:)

[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u76/Fausto_027/27.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada18']Również moje GRATULACJE dla wszystkich:loveu:
A czy macie wyniki odnośnie najlepszego psa w rasie?[/quote]

Bardzo dziękuję za gratulacje w imieniu mojej Berty :lol:
A jeśli chodzi o NdPWR to o ile wiem nie został przyznany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']W porownaniu Młodziezy to Dizeros Cross Country jednak niewiem czy o to chodzi... Co do reszty to niestety niemialam juz przyjemnosci byc ;)[/quote]


nie nie, młodzież nie może miec najlepszego dorosłego psa w rasie :) nie o to chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Tak, Diana juz napisana, a Cross dostał oc. dosk, lok I, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy junior w Rasie, Zwycięzca Rasy :) Graty :)[/quote]

Chyba nie wszystko rozumiem..Nerul wczesniej napisał (a), że to Diana dostała Zw. Młodzieży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']Chyba nie wszystko rozumiem..Nerul wczesniej napisał (a), że to Diana dostała Zw. Młodzieży...[/quote]

Zwycięstwo Młodzieży dostaje i najlepszy pies junior i najlepsza suka junior. Tacy zwycięzcy idą do porównania o Najlepszego Juniora w RASIE i tu wygrał Cross :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Zwycięstwo Młodzieży dostaje i najlepszy pies junior i najlepsza suka junior. Tacy zwycięzcy idą do porównania o Najlepszego Juniora w RASIE i tu wygrał Cross :)[/quote]

Jasne. sorry. Skleroza galopująca :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Ale może być zwycięzcą rasy.
Cross gratulujemy![/quote]

No pewnie, że może. Tego nie zaprzeczyłam. Cross wziął najlepszego Juniora w Rasie i poszedł do porównania z Najlepszą Dorosłą Suką w rasie i wygrał rase. Permes Szept Weny nie dostał tytułu nNajlepszego Psa w Rasie, więc nie poszedł, chyba logiczne. Do walki o rasie idzie najlepszy junior w rasie, jelsi chodzi o mlodziez, a nie pies i suka- zwycięzycy mlodziezy. Ludzie, mylicie podstawowe pojęcia :) ... ajjj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No pewnie, że może. Tego nie zaprzeczyłam. Cross wziął najlepszego Juniora w Rasie i poszedł do porównania z Najlepszą Dorosłą Suką w rasie i wygrał rase. Permes Szept Weny nie dostał tytułu nNajlepszego Psa w Rasie, więc nie poszedł, chyba logiczne. Do walki o rasie idzie najlepszy junior w rasie, jelsi chodzi o mlodziez, a nie pies i suka- zwycięzycy mlodziezy. Ludzie, mylicie podstawowe pojęcia :) ... ajjj...[/quote]

No, chyba tym razem jednak nie do końca logiczne bo Berta również nie dostała NdSWR a poszła do porównania.

Link to comment
Share on other sites

Teddy, czy mogę użyć zdjęcia, które zrobiłeś/łaś mi z Dianą na stronę internetową? Nowa strona dopiero się tworzy, więc ukazałoby się dopiero za jakiś czas jak ją ukończą z relacją z wystawy.. Oczywiśnie napisałabym kto jest autorem zdjęcia. Ofc wyciełabym samą Diane, mojej twarzy tam nie potrzeba xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Teddy, czy mogę użyć zdjęcia, które zrobiłeś/łaś mi z Dianą na stronę internetową? Nowa strona dopiero się tworzy, więc ukazałoby się dopiero za jakiś czas jak ją ukończą z relacją z wystawy.. Oczywiśnie napisałabym kto jest autorem zdjęcia. Ofc wyciełabym samą Diane, mojej twarzy tam nie potrzeba xD[/quote]

Używaj spokojnie, jak chcesz to mogę wysłać Ci jeszcze kilka bo mam więcej tylko maila mi podaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Nie dostała? :O ... a tu wcześniej ktoś pisał, że nie został przyznany tytuł NDPwR, myślałam że PSYCHE Szept Weny dostała NDSwR .. jak to się stało, że poszła do porównania i walczyłą o rase?[/quote]

Ja też tego nie rozumiem.
Wygląda na to, że w ogóle Zw. Rasy w leonach na tej wystawie pozostanie ekscytującą tajemnicą i będzie owiane urokiem "nieznanego" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']Ja też tego nie rozumiem.
Wygląda na to, że w ogóle Zw. Rasy w leonach na tej wystawie pozostanie ekscytującą tajemnicą i będzie owiane urokiem "nieznanego" :lol:[/quote]

Dokładnie :evil_lol: ale ostry był ten sędzia.. nam na początku nie chciał dać Zw.Mł, bo się czepił pracy tylnych nóg, a to była moja wina, bo ja jestem przyzwyczajona do wystawiania ozdóbek i mi się pomyliło - zamiast potruchtać i sobie przeszłam spacerkiem :oops: .. ale poprosiłam o dodatkowe okrążenie i na szczęście sędzia pozwolił i się poprawiliśmy, dostając Zw.Mł.. Rasa się należała Crossowi, piękny pies i doskonały reproduktor się zapowiada :) Zobaczymy co z niego wyrośnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']Używaj spokojnie, jak chcesz to mogę wysłać Ci jeszcze kilka bo mam więcej tylko maila mi podaj.[/quote]


Jedno wystarczy :) To tylko tak o, żeby napisać o wystawie... obcięłam tak:
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/DianawJarosawiubyTeddy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...