Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Gorzów Wlkp 08.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My tez mamy się czym pochwalić>

[SIZE=4][COLOR=Red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek FCI [/B][/COLOR][/SIZE]- dosk.1, CWC

[SIZE=4][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CAC, NDPwR

[SIZE=4][COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CWC

[SIZE=4][COLOR=Red][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB.

[SIZE=4][COLOR=Navy][B]Para hodowlana - III miejsce[/B][/COLOR][/SIZE] (na 13 zgłoszonych par)

[SIZE=4][COLOR=Navy][B]Grupa hodowlana - II miejsce [/B][/COLOR][/SIZE](na 2 zgłoszone grupy:oops:)

I bardzo ciepło chcę podziękowac LOCZEK za pomoc na ringu i przy prezentacji Grupy hodowlanej.

No i jednoczesnie gratuluję cudownego wyniku - BOG i BIS!!!! BRAWO!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My tez mamy się czym pochwalić>

[SIZE=4][COLOR=red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek FCI [/B][/COLOR][/SIZE]- dosk.1, CWC

[SIZE=4][COLOR=red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CAC, NDPwR

[SIZE=4][COLOR=red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CWC

[SIZE=4][COLOR=red][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB.

[SIZE=4][COLOR=navy][B]Para hodowlana - III miejsce[/B][/COLOR][/SIZE] (na 13 zgłoszonych par)

[SIZE=4][COLOR=navy][B]Grupa hodowlana - II miejsce [/B][/COLOR][/SIZE](na 2 zgłoszone grupy:oops:)

I bardzo ciepło chcę podziękowac LOCZEK za pomoc na ringu i przy prezentacji Grupy hodowlanej.

No i jednoczesnie gratuluję cudownego wyniku - BOG i BIS!!!! BRAWO!!!
Pzdr.[/quote]

Asiaczku wielkie [B]GRATULACJE!!![/B] :klacz: dla Felki i reszty basków ;) co się gdzieś wypuścicie to wszystko zgarniacie :multi:

A co ma ten rumieniec znazyć :razz: na lokaie na pudle się uplasowaliście- a o to chodzi :cool3: SUPER! A że tylko 2 grupy się zgłosiły, to trdno, widocznie innym odwagi zabrakło :diabloti:

To ile pucharów macie? [SIZE=1][COLOR=lightblue](mam nadzieję że zdjęcia w galerii będą ;))[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]

[COLOR=black]Czy mogłabym prosić o stawkę dużych pudli?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']

[COLOR=black]Czy mogłabym prosić o stawkę dużych pudli?[/COLOR][/quote]

ja nie widze zadnego w katalogu.... :oops:

rowniez jeszcze raz serdecznie gratuluje Asiaczkom :multi::multi:
dziekuje tez za wspolna sympatyczna podroz i wszystkim spotkanym za swietna atmosfere :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']ja nie widze zadnego w katalogu.... :oops:

rowniez jeszcze raz serdecznie gratuluje Asiaczkom :multi::multi:
dziekuje tez za wspolna sympatyczna podroz i wszystkim spotkanym za swietna atmosfere :)[/quote]

Dziękuję badzo ;)

[B]Joanna G[/B] świetne wyniki! Gratulacje szczególnie należą się dla [B]Negry[/B], dopiero co dzieci odchowała i już na ringu wygrywa :klacz:

Za to oddział sie nie popisał...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Niestety przed wystawa zapomnialam naladowac baterii do aparatu i... niestety nie mam zadnej fotki.
Mam prosbe do osob, ktore robily zdjecia - moze ma ktos uwiecznione moje malamuty??

Chcialabym tez serdecznie podziekowac hodowli D.B.Arctic za pomoc w wystawieniu Silverka w porownaniu o BOB. Na dwie rece i w tym upale byloby mi samej ciezko. I oczywiscie gratuluje kolejnego BISa! Sunia jest naprawde wyjatkowa!

Link to comment
Share on other sites

[U][B]BULDOG ANGIELSKI[/B][/U]

[B]PSY[/B]

[B]mlodziez[/B]
BERYL Basniowa Przystan
ROLUS Perla Wronczyna

[B] posrednia[/B]
AXEL znad Stobniczanki
BISMARK iz Zvezgnogo Legiona
SZSZLYK-NOSTALGIE Chucho

[B] otwarta[/B]
DANDY
GEORGE Ksiaze Koryntu
GOTTI Gal-Bull
WONDERFUL Macm

[B]championy[/B]
RINUS from the Raising Bulldog

[B]SUKI[/B]

[B]mlodziez[/B]
BARBI Basniowa Przystan
BORA Basniowa Przystan
ELEKTRA Gorzowska Panorama
EMMA Sierakowianka
LONIA Rakow
LUCJA Rakow

[B] posrednia[/B]
ADA znad Stobniczanki
AMFA znad Stobniczanki
HI-CHI z Grodu Dawida

[B]otwarta[/B]
AMELIA Gorzowska Panorama
BABSI Ila
JUNA Rakow
QUEEN LITISIA Amarilis
REA Wielka Szansa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']Dziękuję badzo ;)

[B]Joanna G[/B] świetne wyniki! Gratulacje szczególnie należą się dla [B]Negry[/B], dopiero co dzieci odchowała i już na ringu wygrywa :klacz:

Za to oddział sie nie popisał...:shake:[/quote]


Aniu dziękuje bardzo w imieniu Negry ,to prawda dziewczynka jest 4 miesiące po porodzie ,ale w świetnej kondycji . Oto jej foteczka z ringu :

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/352f0b4f99848118.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/280/352f0b4f99848118m.jpg[/IMG][/URL]

No strasznie jestem rozżalona na wybór tej grupy ,ale trudno czasu nie cofnę :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']Asiaczku wielkie [B]GRATULACJE!!![/B] :klacz: dla Felki i reszty basków ;) co się gdzieś wypuścicie to wszystko zgarniacie :multi:

A co ma ten rumieniec znazyć :razz: na lokaie na pudle się uplasowaliście- a o to chodzi :cool3: SUPER! A że tylko 2 grupy się zgłosiły, to trdno, widocznie innym odwagi zabrakło :diabloti:

To ile pucharów macie? [SIZE=1][COLOR=lightblue](mam nadzieję że zdjęcia w galerii będą ;))[/COLOR][/SIZE]


[COLOR=black]Czy mogłabym prosić o stawkę dużych pudli?[/COLOR][/quote]
[B]Aniu[/B] - dzięki za miłe słowa!
Ja pucharów juz nie liczę. chociaz może kiedyś, w chwili wolnej, to zrobię...;)

A pudli duzych - nie była ani jednego.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze o sprawdzenie czy ta stawka AKIT jest prawidłowa

8.06.2008 - Gorzów Wielkopolski
Krajowa Wystawa (CAC)
sędzia: Maciej Kozber (PL)

PSY
Klasa młodzieży - 1 469 - 469
TENKEITEKI Halne Wzgórze (FCI)

Klasa otwarta - 1 470 - 470
SASHIMI Sfora z Krasnego Boru?

Klasa championów - 1 471 - 471
KUKURYMU GO Yamamoto


SUKI
Klasa młodzieży - 1 472 - 472
KONISHI z Grodzkiego Zakątka?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

GRATULACJE DLA WYSTAWIAJĄCYCH W GORZOWIE

Pogoda dopisała aż za bardzo.

Na wystawie w Gorzowie pokazaliśmy dwa psy:

debiutantkę: FISICHELLA PRINCESSA Thi-Hi, Kl. Pośrednia: V1, CWC, NDSwR, BOB

oraz DENAR TAY, Kl. Championów: V1, CWC, NDPwR

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...