Jump to content
Dogomania

Czego spróbować? Nie przyswaja kurczaka?


Monyka

Recommended Posts

[quote name='Ilka21'] Wiele osób daje też Proplana z łososiem albo z jagnięcina jak mają psy z problemami ale każdemu pasuje co innego więc ile nas tu napisze to każdy ma swoje zdanie ale chyba o to chodzi ;)[/quote]
ProPlan jest jednak z tłuszczem zwierzęcym, tak samo jak np. Bosch ma mięso drobiowe i tłuszcze zwierzęce. Jeśli ktoś ma psa tylko uczulonego na drób, ProPlan może będzie dobry, ale nie wiadomo co jest dokładnie w tych tłuszczach. Mój ma spory problem i chcąc niechcąc rybkę jeść musi ;)

Link to comment
Share on other sites

A może spróbuj karmy w puszkach, albo w saszetkach <dla szczeniąt>... Pamiętam jak miałam szczeniaki to z moją mamą robiłyśmy im kaszke ale na 10 miesiecznego psa to chyba za moło sama kaszka??? Możesz też spróbować zrobić jedzenie w domu... W mięsnym kupić np.ozorki <albo co może jeść> po ugotowaniu je zmielić na maszynce do tego ugotowaną marchew<podusić widelcem> i ryż... a jeśli nie to to możesz spróbować kocie jedzenie np. puszki<z ryby> a jeśli nie to to juz nie wiem... Pozdrowienia mam nadzieje że coś się przyda...

Link to comment
Share on other sites

ja jak opiekowalam sie szczeniakami to dawalam im karme dla kotow z saszetek bardzo im smakowaly, kella ma 6 miesiecy i je eukanube ale jak kupilam acane z lososiem to jadla i jej smakowalo ale i tak zostalismy przy eukanubie :) po purinie sie drapala wiec niewiem co ona ma takiego w skladzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...