Jump to content
Dogomania

Lwów 2008 CACIB


zanetta

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aaa11222']Mam welka prosbe.Czy ktos z was wzial by 2 charcikow z Lwowa do Polski? Za wszystko bedzie zaplacone.Situacja tragiczna-hodowca tych charcików zachorowala cieżko,polskie hodowcy zgodzili sie jej pomoc,no tylko trzeba przywiez ich do Polski.[/quote]

Zadzwoń może pomoge,jakie to charty?Mają badania na przeciwciala?;)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie czy wiecie ile trzeba zaplacic za psa w ich walucie ? (bylo 40 euro i nie wiem ile mam wymienic ?) .Bede pierwszy raz na Ukrainie,co mi potrzebne na granice oprocz urzedowego swiadectwa zdrowia ?
Ja myslalam,by jechac przez Tomaszow Lubelski i Lubycze Krolewska,czy ktos kto tam juz byl moglby cos pomoc ? Jak najlepiej jechac zeby granice w miare szybko i bez problemu przekroczyc ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moja Abinka w sobote CAC CACIB BOB w niedziele CAC - Champion i Grand Champion Ukrainy :multi::multi:[/quote]

[COLOR=mediumturquoise][B]Gratuluję Hodowcy i Właścicielom:cool1:[/B][/COLOR]
[B][/B]
[B][COLOR=#48d1cc]Pozdrowienia dla Polskich wystawców we Lwowie:loveu:[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#48d1cc]Ola,Diana ,Andrzej -dzięki za wspaniałe towarzystwo i jeszcze raz gratuluję sukcesów;)[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#48d1cc]My też daliśmy czadu:mad:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...