Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

Posted

[quote name='Maalwi']jamnicze,tak chodzi o tą pomaraƄczową. Ja mam taką niebieską,ale niestety się luzuje od ciągniecia Bibi i na koniec spaceru moze juĆŒ z niej na luzie wyjąc gƂowe wiec wole nie ryzykować :(
Nam teĆŒ ona się luzuje, ale wystarczy ją ƛciągnąć co ktĂłryƛ spacerek więc jeszcze nie jest tak najgorzej ;) Wiesz, Saidi ma cienką szyję i doƛć szeroką gƂowę więc tak od razu nie udaje jej się oswobodzić.
[quote name='Metheora']Gratulki dla Wszystkich AsiaczkĂłw :) i czekamy na fotki :)
Zdjęć jest sporo, bo wielu fotografów byƂo, ale najpierw dam jeszcze te z Chojnic.
[quote name='Czarna_Owieczka']Gratulujemy! :multi:

[quote name='Maalwi']jamnicze wiesz co, wcale a wcale mnie wynik nie zdziwiƂ,prędzej bym isę zdziwiƂa,gdyby Sajdi poszƂo Ćșle hihi
gratki dla AsiaczkĂłw! :)

[quote name='Asiaczek']jamnicze - jeszcze raz gratulacje dla Ciebie i Sajdi! Sajdi doƂozyla do swoich osiągnięć wniosek CWC i następny CACIB:) No i pięknie zaprezentowaƂa się w konkurencji grupa hodowlana. Dzię-ku-ję!!!

Pzdr.

[quote name='deer_1987']Ogromne gratulacje!!

[quote name='jenis']gratulacje !!!

[quote name='Buszki']Gratulacje !!!

[quote name='Izabela124.']Widziaam :)
Gratulacje za wynik z wystawy!
Bardzo dziękuję za gratki :) :) :)
[quote name='lourdnes']WrzuciƂam fotki :)
Super, widziaƂam :) Kilka sobie porwę na moją www ;)

Posted

Uchachany Brutus


I ostatnie ćwiczenia przed wystawą z Sopocie




Niestety na tym spacerze Brutus skaleczyƂ sobie Ƃapę i na wystawie kulaƂ.
To byƂa jego druga dopiero wystawa, występowaƂ w klasie mƂodzieĆŒy i dostaƂ ocenę doskonaƂą lok.3.

Posted

jamnicze napisaƂ(a):
To nasz nowy nabytek z Litwy. Mój brat wypatrzyƂ ją na wystawie w Ukmerge :)
Pasuje do tej skĂłrzanej smyczy od kompletu ktĂłrej przerwaƂa się obrĂłĆŒka.




Normalnie pikna :loveu:.

Posted

[quote name='Asiaczek']Sajdi i eurazjera poƂozyƂa prawie na Ƃopatki:)
http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/22-71.jpg

Piękna stójka!!! (zabieram fotkę:) i wstawiam ja na FB i na moją www.
http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/007-48.jpg

Pzdr.
Pani byƂa zdziebko zdziwiona, bo sunia podobno mocno dominująca i nie pozwala na siebie innym Ƃapy poƂoĆŒyć, tutaj widocznie zadziaƂaƂ nieodparty urok Saidi ;)
Bardzo miƂo usƂyszeć sƂowa uznania, zwƂaszcza od takiego fachura, dzięki :)
[quote name='deer_1987']Szalenstwa :loveu:
JakĆŒe by inaczej ;)

[quote name='Buszki']Normalnie pikna :loveu:.
Mi teĆŒ się podoba :)

Posted

I trochę amerykaƄców :)

ByƂ 1 pies i on wziąƂ rasę






A teraz suczki
Najpierw maluszek, razem z psem i 1 suczką (tyle ĆŒe nie pamiętam czy z kl. championĂłw, czy weteranĂłw) przyjechali z Niemiec.


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...