Izabela124. Posted August 14, 2011 Posted August 14, 2011 [quote name='jamnicze'] A widziaĆaĆ ile sie trzeba byĆo namÄczyÄ i naprosiÄ aby tak Ćadnie koĆo siebie usiedli? :evil_lol: [/QUOTE]Widziaam :) Gratulacje za wynik z wystawy! Quote
jamnicze Posted August 17, 2011 Author Posted August 17, 2011 [quote name='Maalwi']jamnicze,tak chodzi o tÄ pomaraĆczowÄ . Ja mam takÄ niebieskÄ ,ale niestety siÄ luzuje od ciÄ gniecia Bibi i na koniec spaceru moze juĆŒ z niej na luzie wyjÄ c gĆowe wiec wole nie ryzykowaÄ :( Nam teĆŒ ona siÄ luzuje, ale wystarczy jÄ ĆciÄ gnÄ Ä co ktĂłryĆ spacerek wiÄc jeszcze nie jest tak najgorzej ;) Wiesz, Saidi ma cienkÄ szyjÄ i doĆÄ szerokÄ gĆowÄ wiÄc tak od razu nie udaje jej siÄ oswobodziÄ. [quote name='Metheora']Gratulki dla Wszystkich AsiaczkĂłw :) i czekamy na fotki :) ZdjÄÄ jest sporo, bo wielu fotografĂłw byĆo, ale najpierw dam jeszcze te z Chojnic. [quote name='Czarna_Owieczka']Gratulujemy! :multi: [quote name='Maalwi']jamnicze wiesz co, wcale a wcale mnie wynik nie zdziwiĆ,prÄdzej bym isÄ zdziwiĆa,gdyby Sajdi poszĆo Ćșle hihi gratki dla AsiaczkĂłw! :) [quote name='Asiaczek']jamnicze - jeszcze raz gratulacje dla Ciebie i Sajdi! Sajdi doĆozyla do swoich osiÄ gniÄÄ wniosek CWC i nastÄpny CACIB:) No i piÄknie zaprezentowaĆa siÄ w konkurencji grupa hodowlana. DziÄ-ku-jÄ!!! Pzdr. [quote name='deer_1987']Ogromne gratulacje!! [quote name='jenis']gratulacje !!! [quote name='Buszki']Gratulacje !!! [quote name='Izabela124.']Widziaam :) Gratulacje za wynik z wystawy! Bardzo dziÄkujÄ za gratki :) :) :) [quote name='lourdnes']WrzuciĆam fotki :) Super, widziaĆam :) Kilka sobie porwÄ na mojÄ www ;) Quote
jamnicze Posted August 17, 2011 Author Posted August 17, 2011 A ja mam dal Was jeszcze trochÄ zdjÄÄ z Chojnic :) Saidi oczywiĆcie umilaĆa sobie czas zabawÄ , tym razem z przeĆlicznÄ eurazjerkÄ :) Quote
jamnicze Posted August 17, 2011 Author Posted August 17, 2011 ale potem zaczÄĆy siÄ juĆŒ zmagania ringowe wiÄc trzeba byĆo sobie popatrzeÄ jak inni biegajÄ Quote
Buszki Posted August 17, 2011 Posted August 17, 2011 A le Sajdi ma fajnÄ obrĂłĆŒkÄ. http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/010-31.jpg Gdzie takÄ nabyliĆcie? Quote
jamnicze Posted August 18, 2011 Author Posted August 18, 2011 [quote name='Buszki']A le Sajdi ma fajnÄ obrĂłĆŒkÄ. http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/010-31.jpg Gdzie takÄ nabyliĆcie? To nasz nowy nabytek z Litwy. MĂłj brat wypatrzyĆ jÄ na wystawie w Ukmerge :) Pasuje do tej skĂłrzanej smyczy od kompletu ktĂłrej przerwaĆa siÄ obrĂłĆŒka. Quote
jamnicze Posted August 18, 2011 Author Posted August 18, 2011 Jako przerywnik miÄdzy zdjÄciami z wystaw wstawiÄ parÄ ze spaceru Saidi z Brutusem :) PÄdzimy ... Brutusek Sajdulek Quote
jamnicze Posted August 18, 2011 Author Posted August 18, 2011 Uchachany Brutus I ostatnie Äwiczenia przed wystawÄ z Sopocie Niestety na tym spacerze Brutus skaleczyĆ sobie ĆapÄ i na wystawie kulaĆ. To byĆa jego druga dopiero wystawa, wystÄpowaĆ w klasie mĆodzieĆŒy i dostaĆ ocenÄ doskonaĆÄ lok.3. Quote
Asiaczek Posted August 18, 2011 Posted August 18, 2011 Sajdi i eurazjera poĆozyĆa prawie na Ćopatki:) http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/22-71.jpg PiÄkna stĂłjka!!! (zabieram fotkÄ:) i wstawiam ja na FB i na mojÄ www. http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/007-48.jpg Pzdr. Quote
Buszki Posted August 18, 2011 Posted August 18, 2011 jamnicze napisaĆ(a):To nasz nowy nabytek z Litwy. MĂłj brat wypatrzyĆ jÄ na wystawie w Ukmerge :) Pasuje do tej skĂłrzanej smyczy od kompletu ktĂłrej przerwaĆa siÄ obrĂłĆŒka. Normalnie pikna :loveu:. Quote
jamnicze Posted August 19, 2011 Author Posted August 19, 2011 [quote name='Asiaczek']Sajdi i eurazjera poĆozyĆa prawie na Ćopatki:) http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/22-71.jpg PiÄkna stĂłjka!!! (zabieram fotkÄ:) i wstawiam ja na FB i na mojÄ www. http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/007-48.jpg Pzdr. Pani byĆa zdziebko zdziwiona, bo sunia podobno mocno dominujÄ ca i nie pozwala na siebie innym Ćapy poĆoĆŒyÄ, tutaj widocznie zadziaĆaĆ nieodparty urok Saidi ;) Bardzo miĆo usĆyszeÄ sĆowa uznania, zwĆaszcza od takiego fachura, dziÄki :) [quote name='deer_1987']Szalenstwa :loveu: JakĆŒe by inaczej ;) [quote name='Buszki']Normalnie pikna :loveu:. Mi teĆŒ siÄ podoba :) Quote
jamnicze Posted August 19, 2011 Author Posted August 19, 2011 Akiciory z Chojnic uparciuszek ;) Quote
jamnicze Posted August 19, 2011 Author Posted August 19, 2011 I trochÄ amerykaĆcĂłw :) ByĆ 1 pies i on wziÄ Ć rasÄ A teraz suczki Najpierw maluszek, razem z psem i 1 suczkÄ (tyle ĆŒe nie pamiÄtam czy z kl. championĂłw, czy weteranĂłw) przyjechali z Niemiec. Quote
taxelina Posted August 19, 2011 Posted August 19, 2011 Akity tez widze sa bliskie Tobie :loveu: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.