Jump to content
Dogomania

Znaleziono beagla! Sytuacja zagmatwana :-/ Poradźcie! Happy End!


Agusia i Busiu

Recommended Posts

Dwa dni temu moja mam znalazła zabłakanego beagla. To sliczny piesek , nie ma tatuażu chociaż jest całkowicie w typie rasy. Zgłosiłam to do schroniska u mnie w mieście, ale właściciel nie odezwał się do nich przez ostatnie dwa dni.Co to za właściciel co nie dzwoni do schroniska jak mu pies zginał ?!:angryy::crazyeye:

Jeśli właścicel nie odzwie się w ciągu nastepnych 3 dni mam go gdzieś i szukam psu lepszego domu . To jeszcze psiak ma około 8-9 miesięcy , zęby wymienione, ale nie podnosi jeszcze łapy. Ma mały kontakt z człowiekim , widać że nikt się nim nie zajmował i niczego go nie uczył . Ma małe adhd, ale grzecznie zostaje w klatce kiedy wychodzimy.Przypuszczam że ma skłonności do demolki , wchodzi na stół łapami , nie reaguje na "fe" ani "zostaw" . Takie psie dziecko zostawione samemu sobie. Dogaduje się z naszymi dwoma amstafami , zarówno z psem jak i z suką.
Szkoda mi malucha bo jest prześliczny. Aha pies wogóle nie tęskni :razz:
Potem wrzucę fotki.
Poradźcie co robić ?!

Link to comment
Share on other sites

Wrzuce na bigielki coś zaradzimy .
Napewno będą chetni
Tylko jest małe ale ma właściela i może się okazać że jak ktoś go adoptuje to trzeba będzie go zwrócić .
Mieliśmy takie przypadki lub próby.
Najlepiej było by jak by sięta osoba zrzekła choć znając życie powie nie .
Może dom w innym mieście ?

Link to comment
Share on other sites

A może jak się zgłosi choć za bardzo nie wierzę to pogadać z nim by chciał się pieska pozbyć .
Co nie zmienia faktu że trzeba coś szukać ale z tego co piszesz to maluda jest bez wychowania czyli właściciele olewają .
Może na PW tel . to zadzwonie pogadamy .

Link to comment
Share on other sites

A oto i przystojniak , ale ten psiak ma energii do demolki i zabawy . Zaczynam podejrzewać, że właścicielom to na rękę że mają spokój.

[img]http://images25.fotosik.pl/164/8298a0631b4f37d0.jpg[/img]


[img]http://images34.fotosik.pl/157/a0d9753191a07b5b.jpg[/img]


[img]http://images26.fotosik.pl/166/e9950a50e1cba96f.jpg[/img]


[img]http://images31.fotosik.pl/157/ba86f4d47e51a180.jpg[/img]

Przepięknie szczeka - jak bym była na polowaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak mam nowy rytm dnia żeby nie oszalec :-D Psy pobudka i na dwór na ok. 2-3 godziny , jak już nie mają siły na nic , do domu spać , mały demolant do klateczki , jak demolant wstanie i zacznie swoje śpiewy to ekipa znów na dwór i tak cały dzień :-) A ja durna myślałam , ze amstaffy to są psy aktywne i potrzebują duzo ruchu , przy nim to jakieś przytłumione leniwce ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nasz urwisek pojechał do nowego domku . Mam nadzieję że będzie mu dobrze. Ten Poznań jakiś szczesliwy dla nas i Klementynka tamtędy jechała i Seven , więc myślę że i dla Begla okaże się szcześliwy . No niwe słodze żeby nie zapaeszyc. Trzymać mocno kciuki !!! Na razie są w drodze. A u nas w domu dziwny - błogi spokój zapanował ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowionka .
Dzięki za życzonka .
Mały całą drogę rozrabiał, ale nie było żle nie licząc wypadku po drodze/nie bylismy uczestnikiem/
Mały piekny i robi furorę na biglówkach tj. takie nasze cotygodniowe w niedzielne spotkania biglomaniaków i ras mysliwskich pod Poznaniem / bywa nas tam od 20 -30 psów , ludzi jakieś 60-70 szt niezła pielgrzymka ./
Mały juz podnosić zaczyna noge .
No pusto Wam nikt nie smędzi , włazi na stół :lol:
Pozdrowionka .
Dzięki za opiekę nad psem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...