Jump to content
Dogomania

Spajki (cocker Spaniel Angielski), Moje Złote Szczęście :)


Anka_ZG

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anka_ZG']Miło nam bardzo Asiu, że chociaż wy nas odwiedzacie;):p Tak się zastanawiam, co tu zrobić aby więcej ludzi zechciało nas odwiedzać...Czy mój Spajkus się nie podoba??:-([/quote]
Po prostu odwiedź kilka galerii (choćby spanielowatych) i zaproś do siebie podając link. :cool3:
I umieść w podpisie banerek albo chociaż linka do galerii. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dziękuję :oops:, ale aż takim aniołkiem to ja nie jestem. :eviltong: :evil_lol:
Skończyłam Administrację na Uniwerku Wrocławskim (studiowałam zaocznie), tylko jeszcze się nie obroniłam. :oops: :evil_lol:


Tak przeglądam fotki i zauważyłam, że Spajki ma taką samą poduszkę, jak Gingerka: :cool3:
[URL]http://images33.fotosik.pl/158/6fbe73a3d2d27b1c.jpg[/URL][/quote]

No w sumie z tymi aniołami to nigdy do końca nie wiadomo;) ale naprawdę Asia super dziołcha z Ciebie;) A co do studiów, to pytam tak z ciekawości. Ja kończę w tym roku (pedagogike, a dokładnie opiekę i profilaktykę niedostosowania społecznego) i planuje obronić się najpóźniej koniec czerwca, ale zobaczymy jak to będzie:evil_lol: ale już nie śpię po nocach bo zaczynam martwić się tym, czy dostane normalna pracę po studiach, bo póki co to pracuje, ale to nie jest stała praca:shake: a pracujesz w zawodzie??

a co do poduszeczki, to to jest narzuta na kanapę, ale Spajki jakoś nie chce spać w swoim legowisku, tylko właśnie na tej narzucie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]Asia & Ginger[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9597314#post9597314"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Dziękuję :oops:, ale aż takim aniołkiem to ja nie jestem. :eviltong: :evil_lol:
Skończyłam Administrację na Uniwerku Wrocławskim (studiowałam zaocznie), tylko jeszcze się nie obroniłam. :oops: :evil_lol:


Tak przeglądam fotki i zauważyłam, że Spajki ma taką samą poduszkę, jak Gingerka: :cool3:
[URL]http://images33.fotosik.pl/158/6fbe73a3d2d27b1c.jpg[/URL][/I]
No w sumie z tymi aniołami to nigdy do końca nie wiadomo;-) ale naprawdę Asia super dziołcha z Ciebie;-) A co do studiów, to pytam tak z ciekawości. Ja kończę w tym roku (pedagogike, a dokładnie opiekę i profilaktykę niedostosowania społecznego) i planuje obronić się najpóźniej koniec czerwca, ale zobaczymy jak to będzie:evil_lol: ale już nie śpię po nocach bo zaczynam martwić się tym, czy dostane normalna pracę po studiach, bo póki co to pracuje, ale to nie jest stała praca:shake: a pracujesz w zawodzie??

a co do poduszeczki, to to jest narzuta na kanapę, ale Spajki jakoś nie chce spać w swoim legowisku, tylko właśnie na tej narzucie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dziękuję :oops:, ale aż takim aniołkiem to ja nie jestem. :eviltong: :evil_lol:
Skończyłam Administrację na Uniwerku Wrocławskim (studiowałam zaocznie), tylko jeszcze się nie obroniłam. :oops: :evil_lol:


Tak przeglądam fotki i zauważyłam, że Spajki ma taką samą poduszkę, jak Gingerka: :cool3:
[URL]http://images33.fotosik.pl/158/6fbe73a3d2d27b1c.jpg[/URL][/quote]

Asiu odpisałam na tego Twojego posta, ale nie wiem czemu znalazł się on na poprzedniej stronie:oops: Coś to forum szaleje:mad::razz: a można usuwać posty przeze mnie napisane??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_ZG']Asiu odpisałam na tego Twojego posta, ale nie wiem czemu znalazł się on na poprzedniej stronie:oops: Coś to forum szaleje:mad::razz: a można usuwać posty przeze mnie napisane??[/quote]
Coś zegar na dogo szaleje, posty się przestawiają. :mad:
Można usuwać, ale tylko w niektórych działach, na FB niestety nie można.


Aniu robić ten banerek dzisiaj czy jutro jeszcze dasz jakieś foty?:cool3:
Chyba, że teraz dasz. ;)

Link to comment
Share on other sites

:oops:[quote name='Asia & Ginger']Coś zegar na dogo szaleje, psty się przestawiają. :mad:[/quote]

NO WłASNIE WIDZę, żE COś SIE NA TYM FORUM DZISIAJ DZIWNEGO DZIEJE:mad::shake: Asiu może dzisiaj daj sobie spokój z tym bannerkiem, jutro pojedziemy do lasu to może jakieś fajne zdjęcia zrobię;) nie ma za bardzo z czego wybierać, co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_ZG']No w sumie z tymi aniołami to nigdy do końca nie wiadomo;) ale naprawdę Asia super dziołcha z Ciebie;) A co do studiów, to pytam tak z ciekawości. Ja kończę w tym roku (pedagogike, a dokładnie opiekę i profilaktykę niedostosowania społecznego) i planuje obronić się najpóźniej koniec czerwca, ale zobaczymy jak to będzie:evil_lol: ale już nie śpię po nocach bo zaczynam martwić się tym, czy dostane normalna pracę po studiach, bo póki co to pracuje, ale to nie jest stała praca:shake: a pracujesz w zawodzie??[/quote]
Na razie nie pracuję, będę szukać pracy dopiero po wakacjach. Myślę nawet o pracy w Policji, tylko ciężko zdać te ich poryte testy psychologiczne. :cool1:
Moi rodzice mają plantację truskawek i będę im teraz pomagać, dlatego na razie nie szukam pracy. ;)

[quote name='Anka_ZG']a co do poduszeczki, to to jest narzuta na kanapę, ale Spajki jakoś nie chce spać w swoim legowisku, tylko właśnie na tej narzucie:cool3:[/quote]
My też mieliśmy kiedyś narzutę i poduszki, zmieniliśmy wypoczynek i zostały tylko poduchy. Gingerka uwielbia na nich spać. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dozia_13']Napewno znajdzie sie ktoś chętne do takich rzeczy... Gdybym umiała zrobiłabym ci bannerek i avek ale niestety nie posiadam takich umijętności... ;([/quote]

Ale mimo wszystko dziękuję za dobre chęci;) Fajnie, że jednak ktoś nas zaczął odwiedzać:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_ZG']NO WłASNIE WIDZę, żE COś SIE NA TYM FORUM DZISIAJ DZIWNEGO DZIEJE:mad::shake: Asiu może dzisiaj daj sobie spokój z tym bannerkiem, jutro pojedziemy do lasu to może jakieś fajne zdjęcia zrobię;) nie ma za bardzo z czego wybierać, co?[/quote]
Nie no, nie jest tak źle, niektóre fotki są bardzo ładne, ale poczekam w takim razie na fotki plenerowe. :p :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Aniu, w sumie to ja mogę zrobić, jeśli chcesz. ;)[/quote]


Naprawdę Asiu zrobiłabyś to dla mnie?? Jesteś kochana!!:multi: Tylko teraz pojawia się pytanie, czy ja mam jakieś takie ładniusie zdjęcia...??Nie jestem najlepszym fotografem:shake: Jutro poprzeglądam co ja tam mam, i jak byś była taka miła i mogła mi zrobić ten bannerek to byłam wdzięczna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Witamy :multi: Spajki jest piękny :loveu: A coż to za koleżanka beagielka? Może masz jakieś wspólne fotki? :)[/quote]

Witamy u nas:loveu::multi: i zapraszamy częściej!!Niestety nie mam ich wspólnego zdjęcia, ale postaram się przy najbliższej okazji jak tylko zobaczę Dumcie zrobić im wspólne zdjęcie;) A beagielka ti miłość mojego Spajkunia od serca:loveu: Tylko jak mi się uda uchwycić te dwa małe brykające szkraby :lol::diabloti: Bo oni jak się spotkają to potrafią przez 2 godziny latać za sobą w kółko, ale spróbujemy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...