Jump to content
Dogomania

Ca de Bou ROSJI


Janusz45

Recommended Posts

@Janusz 45

Ręce opadają człowieku, Ty już naprawdę wstawisz każdy badziew ważne, że z rodowdem nasmarowanym cyrylicą, odsyłam do tego co napisałem na temacie o CdB z Polski...bo już mi się nie chce nawet tego komentować, bo co tu komentować...wrzucasz psy, które nie mają nic wspólnego z Ca de Bou...cały czas sugerujesz się bardziej tym kto ma tego psa, a powinieneś bardziej interesować się samym psem i jego pochodzeniem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gorzała']@Janusz 45

Ręce opadają człowieku, Ty już naprawdę wstawisz każdy badziew ważne, że z rodowdem nasmarowanym cyrylicą, odsyłam do tego co napisałem na temacie o CdB z Polski...bo już mi się nie chce nawet tego komentować, bo co tu komentować...wrzucasz psy, które nie mają nic wspólnego z Ca de Bou...cały czas sugerujesz się bardziej tym kto ma tego psa, a powinieneś bardziej interesować się samym psem i jego pochodzeniem...[/quote]

@Gorzała to też CdB i to bardzo wybitne jak Twój Che :evil_lol: sam widzisz że rozbicie tego na dwie rasy nie byłoby błędem :multi:

Link to comment
Share on other sites

@Janusz 45

Nie to nie są Ca de Bou. To są po prostu psy jakie hodują jacyś tam hodowcy, którzy kierują się pobudkami niezrozumiałymi dla znających rasę i nie ma czego dzielić. Rasa Ca de Bou tak nie wygląda. I nie ma czym się zachwycać, dla mnie każdy kto prowadzi rankingi gdzie jest najwięcej psów podobnych do Ca de Bou to blagier...

ps. i po co na każdym temacie się orgazmujesz FCI człowieku, patrz jak można wielkich sędziów i hodowców robić i nabierać i znim się powołasz na organizację głupców i ignorantów to się dwa razy zastanów...

Link to comment
Share on other sites

@All

Jak już pisałem wcześniej,obecnie w Rosji widać bardzo intensywny rozwój rasy CdB ,bardzo ważną sprawą jest to że stać hodowców na badania zdrowotne,szkolenia oraz poszukiwania innego zastosowania CdB niż dotychczas.Na stronach wiodących hodowli CdB można znaleźć informacje na temat dysplazji i tak np. Bond [B][U][COLOR=#ff0000]HD-B, ED-0.[/COLOR][/U][/B]
Podobnie jak w PR CdB są szkolone w kierunku obronnym,jak widać na załączonych zdjęciach świetnie sobie radzą :

[IMG]http://i004.radikal.ru/0803/90/a16f8814d46a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i036.radikal.ru/0803/06/e7ac8210b7f9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i007.radikal.ru/0803/bd/9695d2bbac6d.jpg[/IMG]

[IMG]http://i048.radikal.ru/0803/68/f209f3db3dcd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i048.radikal.ru/0803/59/7146bea53080.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

@Janusz 45

Jestem wzruszony. Ty to jak już coś napiszesz, to po prostu briliant wręcz...:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Wszystko można Tobie napisać, a Ty jedziesz z programem, tylko powiedz po co przedrukowujesz na polskie forum wybrane temaciki i foteczki z rosyjskiego, podaj adres, każdy się zaloguje i będzie sobie sam czytał wszystko, a nie tylko to co Ty dość subektywnie wybierasz...i co wynika z tego, że jakiś pies jest szkolony, a drugi nie...jakaś nauka z tego wynika...

I jeszcze jedno w Rosji widać rozwój wszystkiego, ale co z tego...:shake: kogo to...Najbardziej łamane są prawa człowieka, Notuje się największe zanieczyszczenie i degradację środowiska, Największe wałki i biznesowe ściemy to również Rosja, poparcie dla Chin i dla Olipiady w Pekinie to również Mateczka Rosija...Ty to Masz beton zamiast mózgu...:-(

Link to comment
Share on other sites

@All

Obecnie w Rosji jast kilka udanych miotów CdB :loveu: oto jeden z nich :

[B]o.Germes Gard (INTERCHAMPION)[/B]
[B]m.Fajn Elen[/B]

mama z maluszkiem-- sama rozkosz:loveu: [typ pośredni Cdb:evil_lol:]

[IMG]http://i020.radikal.ru/0803/8c/0d4db6a58c32.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

@Janusz 45

Hihihhii jasne, Germes jest mniejszy od Cheśka, też jest po Dumbo i wszystkich negowanych przez Ciebie z pochodzenia psów..., a suka jest koszmarna, sorry, no i jak zawsze powtarzam nie ma czegoś takiego jak typ pośredni, albo coś jest majorką albo nie...szukaj dalej...narazie lipa

Link to comment
Share on other sites

@All

Dynamiczny rozwój kynologii w Rosji w tym także rasy Ca de Bou przyciąga wybitnych specjalistów z całego Świata i tak w dniu 21.marca w Moskwie odbyła się konferencja specjalisty w dziedzinie weterynarii Sajmona Goldmana Izrael który otworzył w Moskwie Międzynarodową Klinikę Weterynaryjną.

Jednym z tematów Konferencji to:

[B]Dysplazja miednicowo -główkowych stawów. [/B]

Podstawowa myśl tego wykładu:

[B]Dysplazja dziedziczna bywa i przejawia się, krańcowo rzadko. Ale istnieje mnóstwo czynników wpływających na organizm zwierzęcy wyzywających, w całości, przejawu dysplazji. Bardzo wielkie znaczenie ma stan i karmienie suki podczas ciąży i jak ona jest przygotowana.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=4][B]Ca de Bou Rosji -cd[/B][/SIZE]
[B][/B]
[B]Bonni[/B]

[B]o.[/B] Filipp Gret
[B]m.[/B]Dalila

[IMG]http://i008.radikal.ru/0804/6e/638e6dd8b192.jpg[/IMG]

[B]Nieta Nena[/B]

[B]o.[/B]Tieri Ros Loriedo
[B]m.[/B]Jesławo Alma

[IMG]http://i042.radikal.ru/0804/6a/93156c3a8283.jpg[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@All

Przeglądając fora rosyjskie trafiłem na ciekawy artykuł dotyczący rozwoju współczesnej kynologi w Rosji oraz metody działania "hodowców" w sprzedaży szczeniąt. Skąd my to znamy :???: ???????

Sorry z braku czasu tłumaczenie translatorem.

[COLOR=blue]Teraz opowiem wam piękną legendę ......

Szedł wesoły i dobry 1991 roku. W ten czas, na zorzy "kapitalizmu" - u ludzi (wszystkich) pieniądze było dużo. Wszyscy żyli suto i pijacko, byli bardzo romantyczni i CZEKALI na ZMIANY.
Na tej fali - w Rosję przeciągnęły się widać dotychczas psy... Pici, buli, mołłosy wszystkich wyglądów i maści i t.d.
Tak jak ludzie byli bogaci, syci i romantycznie nabudowani są popytem na te psy, nie patrząc na ich drożyznę - był sporym.
Ale i pracy fabrykantów - kosztowało oddać winne... Oni niezależnie jechali do zamorskich krajów i wybierali z pomiotów burżujskich psów jeśli nie samych lepszych, to przynajmniej - bardzo godnych przedstawicieli rasy...
Oni w jaki to stopnia - byli romantykami, wiedli w Rosję - rzeczywiście interesującą i rzadką rasę...
Oto tych ludzi - z czystym sumieniem mogę nazwać fabrykantami, w samym lepszym sensie tego słowa...

Ci ludzie rozumieli - to dorosłe zwierzę, które oni przywieźli z za morza w tresurze nie potrzebuje. To plemienny materiał. Całe co trzeba - ten pies otrzymał.
Ale istotnie podobnie ci ludzie - rozumieli - dzieciom i wnukom tego psa - niezbędna dobra tresura.
Dlatego, za tych dalekich i starodawnije czasów - fabrykanci przyjaźnili się z instruktorami. Urządzały wspólne uczty, przyjaźnili się domami i w ogóle - było dużo czego przyjemnego.
Nigdy nie zapomnę, jak mi zaufali w 1992 roku tresować na ochronę Szarpa, pierwszego mastino w Moskwie. Jego właściciel, Wołodia Nowosjełow - był bardzo szanowany w stolicy i zamożny człowiek...

Ale dobre - nie może trwać wiecznie...

W 1994 - 1995 lat na scenie krajowej kynologii ukazali się drobni i duże - RAZMNOŻJeNCY.
Prawo dżungli - surowy ......
I jak kiedy to drobne ssaki wyparły dinozaurów - razmnożency zgubili fabrykantów ...... Ich taktyka była skrajnie prosta i prozaiczna.
Oni kupowali u Fabrykantów psów. A sami - nigdzie nie jeździli. W swoim pierwszym pokoleńje - tymi wszystkimi jeszcze były bardzo interesujące szczenięta. Razmnożency, grupując się klanami, bez prowadzenia jakich albo plemiennych książek, albo jeszcze tam czego - wiązali swoje psy na prawo i w lewo, w ciasnym klanowym kręgu, który czasami liczył - 1 pies samiec - 2 suki. Wszyscy.
Między sobą - klany razmnożencew nie przyjaźniły się. Mało tego - oni nienawidzili i Fabrykantów i w ogóle wszystkich, kto zajmuje się daną rasą.
Tym samym razmnożency - odkrajano sobie ostatnią drogę do chociaż więcej mniej normalnej hodowli ....
Oni mogliby urządzać przynajmniej mieżkłanowyje wiązania - tym samym nie na tyle nadużywając imbridingom...
Ale oni nie mogli. Oni żyli w swoich zamkniętych kawałkach wszechświata, rasa, której zajmowały się klany razmnożencew jest diegradirowała wszystkimi więcej i więcej...
Ale. Na tym etapie - wszyscy jeszcze byli niemało dobrymi psami, zostającymi po radzieckich klubach(krajowe rasy)i częścią niezłych ekzotow jest zasługa Fabrykantów.
W okresie od 1995 roku po 1998 - współzależność Fabrykantów i razmnożencew została - 50 \ 50 ......
I wtedy - nie ta, nie inna strona nie mogli obejść się bez dobrej driessury. Fabrykanci - wiedzieli, że to koniecznie trzeba i wykonywali to - ponieważ oni są świętymi ludźmi i chorowali pryszniców za czystość rasy.
Razmnożency jest tym że przyjaźnili się w tę porę z nami. Ponieważ sprzedawali oni swoje psy - pod marką "najlepszy ochroniarz" ( w ten czas powalnogo bandytyzmu i mordów najlepszej reklamy nie znaleźć..).A przecież każdy, nawet niedaleki bratok - patrzył "Do mnie Muchtarq.I był pionierem kiedy tym. I wiedział - ROBOTNICZY PIES KĄSA ZA DRJeSSChAŁAT I ZATRZYMUJE NIKCZEMNIKA. I odpowiednio - żądał tego od razmnożenca. Razmnożeniec szedł do nas - i my wszystkie robiliśmy ......

Ale dobre - nie może trwać wiecznie ......

Nastąpił rok kryzysu 1998 - on doszczętnie podkosić cały przemysł hodowli psów. Liczni ludzie(zwykli konsumenci) - ostro zubożeli, u nich nie zaczynało możliwości kupować dobrych psów za dobrymi pieniędzmi...
Natomiast - zostało MARZENIE. Marzenie jest o mastino, o korso, o pitie i ...
Oto tu - nastąpił raj dla razmnożencew.Kak i wszystkich biurokratycznych mechanizmów w naszym kraju - RKF (organ, który państwo obdzieliło władczymi pełnomocnictwami według kontroli za hodowlą psów) - na ten moment był całkowicie zbutwiałym i skorumpowanym. Za bardzo niedużymi pieniędzmi - można było robić - co wygodnie.
I Fabrykantom - zaczynało niekorzystnie pracować. Oni sprzedawali drogie i jakościowe psy - a nabywców nie było w winnej objętości. A psa między innymi - jeść chcą.
I Fabrykanci do 1999 roku - wymarli jak klasę. Nimi nie zostało.
Ale zostali - razmnożency. Niewybredni, nie żądające za swój (umyślnie brakowany towar) szczególne pieniądze, umiejących skłamać kiedy trzeba, nie posiadający ŻADNYMI zasadami - oni szybko i bezboleśnie wyparli Fabrykantów z tego rynku ....
Zaczął się prawdziwy bezgranicze... Wszystkie rasy - a zwłaszcza kosztowne ekzoty - przeszli przez tę maszynkę do mięsa. Klany - nienawidzące i gardzący się { no jak że, konkurenci! - Wiązano swoje psy - tylko w swoim kręgu. Najpierw - 1 pies samiec jednej linii, 2 suki -inny. Normalnie. Potem - ich dzieci z sobą - każdemu właścicielowi mówiło się - "proszę Pasować TYLKO!!! W naszym klubie(czytaj klanie). - Potem wnuki z dziećmi , prawnuczki z dziadkami { no jak że, dziadek - naczelnika klubu, on jest lepszy!!
I t.d ......
Ale psy są wszystkimi jeszcze sprzedawali się pod marką "anioł stróż rodziny!" Ale - szybciej tym był już diabeł rodziny...

Popełznąć naturalni mutanci .... W ten czas - widziałem szczenięta z takimi wadami, które nie spotkasz i w leningradzkiej kunstkamierie ....
Nabywcy - zaczynały okazywać pretensje. Zaczynały pojawiać się rozbiórki na tej glebie. I że po moim - było 2 albo 3 na zamówienie mordem razmnożencew...
I oni przestraszyli się. Ale rzucać zyskowny biznes - oni nie mogli.. I znaleźli - wyjście. Zupełnie w ich stylu według podłości i zwinności.
Oni zaczynali jeździć za psami za pagórek. Ale nie dla tego, co b rozcieńczyć krew swojego zbyt rozrastającego się stada mutantów. A dla tego - co b przyprowadzić stamtąd kolejnego mutanta. Kriptorcha, dispłazijnuju drań, psa, mającego wrodzone wady psychiki. Dlaczego?? A dlatego, że takie psy - kosztują ooooczeń nie drogo. Sami znacie podstawową zasadę biznesu - delta. Ona jest ważna. No.U nimi jest bumazjejka. I oni rzeczywiście - urodzili się nie w Rosji.
Ale to niczego nie zmieniło. Mutanci są zachodni i mutanci nasi - zaczynali produkować na światło - waszcze co to .....

I oto wtedy 2001g.- Nastąpiła epoka wojen - między gramotnymi i świętymi driessjerami i razmnożencami ....

Nie mogliśmy robić tych psów ....
Razmnożeniec razem z szczenięciem przekazywał współrzędne instruktorów i mówił według starej pamięci - "dzieci wszystkich zrobią". A nie mogliśmy już niczego zrobić ....
I sprawa i że nie w naszej przyzwoitości. Tym słowem - prawdopodobnie tylko śmieszyć teraz.
Rzecz w tym, że nie mogliśmy podpisać się pod pracę, której NIGDY nie wykonamy.
Na przykład - nauka ochronnej służbie amerykańskiego buldoga, który nie może chodzić, ponieważ w 1.5 roku - on całkowicie upadł na łapy z za wrodzonymi wadami szkieletu.

Jemu żyć boleśnie ...... Blat', nie mogę, jak przypominam takie psy! MI ICH ŻAL!.

Te stada niepełnowartościowych istot są wszystkimi jeszcze sprzedawali się pod marką - "najlepszy ochroniarz".

I zaczynaliśmy odmawiać pracy. I wtedy - ukazali się "kieszonkowy instruktor" - następny etap działalności "razmnożencew"...
Jest robione to bardzo po prostu.
Zadanie razmnożenca - co b pies nie dostał się do rąk do dobrego i świętego driessjeru.
Zadanie "kieszonkowego instruktora" - zrąbać pieniądze szybko, dużo i bezboleśnie.

Zadania - pokrywają się. I oto przychodzi dzień - i właściciel mówi razmnożencu - "A no podać mi instruktora!!"
Razmnożeniec mówi - "Nie problemów"
I dzwoni do Wasia Pupkinu.
Grit - "Wasia, zbieraj się, tam jest piesek, nikczemnik - jakich światło nie widać. No.Eto mój nikczemnik. I ty winny tymi albo innymi drogimi ubołtat' gospodarza. Inaczej nie widać ci więcej od mnie zamówień - jak swoich, w naturze, owłosionych uszu, zrozumiał??"

"Kieszonkowy instruktor" - zwykle bardzo rozmowny. I rozprowadzać - umie. Ten jego chleb. Tak co na 90% jego swoje zadanie decyduje się. Ale pozostaje - jeszcze 10% mądrych, czytających książki, chodzących po wystawach i interesujących się rasą ludzi.
Którym Wasia Pupkin - dlaczego to jest wyda się przez gadatliwym głupi, który próbuje ich oszukać. Dlaczego? A dlatego, że Pupkin przyjeżdża już na 40je zajęcia - a pies jak ssałas' przy wyglądzie obcego, tak i ssytsa.

Ale sprawiedliwości dla - trzeba zauważyć, że razmnożency i kieszonkowego instruktora - znają swoją sprawę. Fakt.
Ponieważ 90% właścicieli - płacą Pupkinu do zsinienia (z tego, co znam - rekord - 400 zajęcia na posłuszeństwo w biegu 2ch lat, po 50 $ zajęcie. Pies - korso. Z zerowym rezultatem, właściwie przy psie - wrodzona wada wzroku, plama jest na rogówce, bardzo słaby słuch, no i jeszcze masa wsak różnego...)

Tak oto, dla tych 10% (mądrych) - wydumane inne flanele.
Na poziomie historii rasy razmnożency próbują udowodnić, że erdieli - nie przystosowywane dla ochronnej służby(chcąc do 1989 g oni przekazywali kierung na równi z N.O.)
co dałmatiny - psa, których w ogóle nie trzeba tresować, ponieważ "oni i tak wszyscy rozumieją"
co mołłosow (wszystkie najbardziej kosztowne rasy w tej chwili) - DO ROKU NIE POTRZEBUJĄ W TRESURZE, CO WIĘCEJ, ZABRONIONE DO ROKU TRESOWAĆ TYCH PSÓW.
Obrachunek razmnożenca - bardzo prosty.
Jeśli w 5 miesięcy przy wsparciu piśmiennego instruktora wyjaśnicie, że wasz pies jest wyrodkiem - będziecie w stanie znaleźć w sobie siły i zorientować się z razwiediencem.
W rok - to jest już bliskie dla was istota, razem z z wszystkimi jego chworiami i krostami i wy(jeśli jesteście normalnym człowiekiem) - będziecie nieść ten krzyż do końca.

A razmnożeniec - będzie rozkoszować się waszymi środkami!
I opowiadać prywatnie w swoim klanie (a bywałem na takich wieczornicach) wcale nie mieszając się - o tym, jak super on skazał kolejny łocha!!
Oni grają na samym prawdopodobnie świętym. Na miłości.

I jeśli pies trafia nie do "kieszonkowego instruktora" - o, oni zaczynają BARDZO BAĆ SIĘ. BARDZO.
I jeśli właściciel zadzwonił, że b zdać sprawozdanie przed fabrykantem, że on niezależnie zaczął zajęcie - na 99% jego usłyszy żeński wrzaskliwy głos - "I WY CO!!! ONI ZEPSUJĄ WAM PSA!!! NIE WOLNO!!! ZABRANIAM!!"

Po co napisałem ten materiał??
Dobrze odnoszę się do wszystkich zwiedzających mojej strony.
I nie chcę - co b z was robili idiotów.
Pamiętacie - wszystkie rzadcy, kosztowne(w przeszłości albo prawdziwym) rasy psów, przeznaczone dla ochronnej służby, albo wojownicy - przeszli przez 10 letnich razmnożencew.Wsje.10 lat jest wielkim terminem. Co teraz z pogłowiem - blin, przemilczę.

Waż proces - obserwowałem od 1991 roku. Osobiście. Ponieważ od 1992 do 1998 - byłem kierownikiem Fachowego kynologicznego stowarzyszenia - samego dużego zjednoczenia instruktorów po ROSTO. Na ten moment.
Dlatego - mam pełne prawo o wszystkim opowiedzieć.
I obserwuję proces - dotychczas .......

P.S.
Raz ludziom ciekawie - chcę niewiele przedłużyć temat..
Ja o tym - dużo myślał. Jeść prognozę.

To, że hodowla w Rosji beznadziejne - odbywający się fakt. Psa - już zostali ofiarą pieniędzy. I zatrzymać proces - już nie ma możliwości. ANI JAK KOJ.
Objaśniam dlaczego.
Razmnożencam - nie cofać się nie ma gdzie. Fakt. Uznawać swoje błędy - oni nie będą. W żaden sposób. Chociaż kalenym żelazem ich torturuj. Znaczy, mutanci przedłużą rozmnożą się - I W SWOIM WĄSKIM KRĘGU (klan).Tresować - nie wiem, kto nimi będzie. Nie tresuję Mutantów. I ludziom swoim zabraniam. I wszyscy znajomi moich od mutantów odmawiają. I nie dlatego, że my takie zasadniczy.(Chcąc pomóc bardzo chce się). A dlatego, że u zawodowca zawsze jest formuła - CZAS - PIENIĄDZE - JAKOŚĆ.
Oto przy pracy z mutirowawszym zwierzęcym - pierwszy i ostatni element - wypadają. A znaczy - nie ciekawie. Fakt. Jakości - nie będzie, czas wykończysz - morze, no pieniądze z człowieka słupisz, ale nafig te pieniądze potrzebne, kiedy człowiek po upływ jakiej tej ilości czasu zapyta - "No??" - A muszę rozprowadzić rękami. Nie ....
Znaczy, plus jest do wszystkiego, te zwierzęta trafią do ludzi, którzy powinni zdobyć środki na życie po każdym. Znaczy, do dziedzicznych problemów jest plus pribawiatsa nabyte - co wyrzeźbi głodny driessjer - blin, nikomu nie jest nie wiadomo...

Proponuję każdemu z uczestników forum nieduży eksperyment.

1.Proszę kopiować w bufor pamięci pierwszy topik tego tematu
2.Przy pomocy poszukiwawczych systemów Jandieks i Rambler - proszę znaleźć stronę KAŻDEGO plemiennego rezerwatu KAŻDEJ rasy, gdzie jest forum.
3.Rozmieścicie dany artykuł w oddzielnym temacie, bez imienia autora (mnie dobrze znają liczni, to może wezwać niezdorowuju reakcję)
4.Proszę zajrzeć na dany forum przez doby.
Jeśli po tym wam będzie niezrozumiałe położenie obecnego pogłowia psów - nie będę w stanie objaśnić niczego.

Tak oto, lot przez 10 jest 12 - myślę, normalnych psów "ekzotow" w Rosji - nie zostanie w ogóle.

Pod sprzedaż jednonogich, triechgłazych, tchórzliwych i ciągle wyjących zwierzęcych - wymyślą nową teorię. Na pewno przyciągną zoopsichołogow(właściwie, jeszcze jedne podręczne gobliny razmnożencew) i ezotierikow.
Przy pomocy tych zręcznych dzieci - wszyscy objaśnią. Niewątpliwie.
I istotnie podobnie, jak i dzisiaj - psami będą wpariwat'.
Kiedy zatrzyma się ta diabelska karuzela - nie wiem.
Prawdopodobnie - nigdy. I niczego z tym zrobić nie wolno, póki ludzie nie zaczną MYŚLEĆ ŁBEM, ZANIM KUPIĆ SOBIE PSA.

[/COLOR][I]30.01.2003
D.Lalin
z strony EKSLLYER-DOG[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Arial]HELLO! [/FONT]

[FONT=Arial]My name is Natalia Minakova. [/FONT]
[FONT=Arial]I live in Moscow. [/FONT]
[FONT=Arial]I have kennel " LUNNAY SONATA ".[/FONT]
[FONT=Arial]I have dogs:[/FONT]

[FONT=Arial]1. IRIMEN NEIDZHAL ( NASTYA) - ( EMBAT DEL GOR BLAU [/FONT][FONT=Arial]х[/FONT][FONT=Arial] IRIMEN AFRODITA DARLING ) - Champion Russia, Champion RKF, Champion RFLS, Champion RFSS, Champion of Club, Grandee Champion of Russia.[/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]2. FANNI GOLD – (MASHA) - ( KASTOR`S [/FONT][/COLOR][FONT=Arial]HOUSE KORSAR x IRIMEN NEIDZHAL ( NASTYA )) J Champion of Russia, Champion of Russia, Champion RKF.[/FONT]

[FONT=Arial]3. MOONLIGHT R.J. OSANNA ( MIKL) – ([/FONT][B][COLOR=#006633][FONT=Verdana]DIVO de Can Estruch x [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#006633][FONT=Arial]GLOIRE GLOBALE OSANNA) – [/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial]J Champion of Russia, Champion of Russia.[/FONT]

[FONT=Arial]4. MANDARYNKA R.J. OSANNA (RINA) – KUBUS ROZPRUWACZ x[/FONT][B][COLOR=#666666][FONT=Verdana]ERIESSE DEL ESPANA OSANNA) - [/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial]J Champion of Russia, Champion of Russia.[/FONT]

[FONT=Arial]5. YUNQUE DE ALMALLUTX[/FONT][FONT=Arial] (MEGATON DE ALMALLUTX X CEN TURIA MEA PRAETORIA CAESAREUM )[/FONT]

[FONT=Arial]6. PRETTY WOMAN R.J.OSANNA [/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana](Ikar Chevalier Osanna & Viva les Gardes du Clos Masure)[/FONT][/COLOR]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]7. [/SIZE]PORSCHE R.J. OSANNA [/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana](Ikar Chevalier Osanna & Viva les Gardes du Clos Masure)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janusz45']Привет!!!!
Наталия мне безмерно мило видеть Тебя на Польском форуме в теме КА ДЕ БО[/quote]

Привет Януш!!!:multi:
Я тоже безмерно рада видеть тебя здесь!:lol:
Вот решила зайти к вам в гости!

Януш, а как ставить фото? Что-то у меня не получилось. "Wstaw Obrazek" - ставлю и ничего не получается.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia-Moscow']
Януш, а как ставить фото? Что-то у меня не получилось. "Wstaw Obrazek" - ставлю и ничего не получается.:oops:[/quote]

[B]@Ntalia-Moscow[/B]

Первое ты выбираешь ответ под сообщенем (на яме после левой) затем выбираешь вставь картинку , выпрыгнет окно и ты там вклеиваешь первую ссылку с фото радикаль и ОК будешь уже видеть вставленной Тобой фотографии перед утверждением собщеня на форум
и это на столько:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janusz45'][B]@Ntalia-Moscow[/B]

Первое ты выбираешь ответ под сообщенем (на яме после левой) затем выбираешь вставь картинку , выпрыгнет окно и ты там вклеиваешь первую ссылку с фото радикаль и ОК будешь уже видеть вставленной Тобой фотографии перед утверждением собщеня на форум
и это на столько:lol:[/quote]

Януш, спасибо большое я попробую!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@All

[SIZE=4][COLOR=magenta]Wystawa Światowa-Stockholm 3-6.07.2008 (Szwecja)[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]na dokładne wyniki trzeba jeszcze poczekać,ale najważniejsze są już znane i tak po raz kolejny z rzędu wygrywa Wystawę Światowa Ca de Bou z Rosji[/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=blue]Zwycięzca Świata 2008 rasy Ca de Bou BOB[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]JAROPOŁK NAJJAŚNIEJSZY KSIĄŻE[/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://i043.radikal.ru/0807/52/c7d386ece32f.jpg[/IMG]

[SIZE=4][COLOR=blue]Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2008 rasy Ca de Bou[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]Kolekcja Złoty Lis Epifan[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=blue]Zwycięzca Świata 2008 rasy Ca de Bou (suki)[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]Kolekcja Złoty Lis Gawiota[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black][B]Gratulacje dla zwycięzców ,oraz wszystkich wystawiających !!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=4]Ps.[/SIZE][/B]
w tym roku po zwycięstwo prowadziła Księcia Natalia Bałakiriewa a w Poznaniu 2006 r wygrała Zw Św z Bondem jej mama Elena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janusz45']@All

[SIZE=4][COLOR=magenta]Wystawa Światowa-Stockholm 3-6.07.2008 (Szwecja)[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]na dokładne wyniki trzeba jeszcze poczekać,ale najważniejsze są już znane [B]i tak po raz kolejny z rzędu[/B] wygrywa Wystawę Światowa Ca de Bou z Rosji[/COLOR]




[B][SIZE=4]Ps.
[/SIZE][/B]w tym roku po zwycięstwo prowadziła Księcia Natalia Bałakiriewa a w Poznaniu 2007 r wygrała Zw Św z Bondem jej mama Elena



[/quote]

Janusz,
Podajesz wiadomości - O.K. Skoro jednak nie znasz sie na temacie, to nie dodawaj do tego własnego komentarza:shake:
Ca de bou z Rosji [B]PO RAZ PIERWSZY [/B]wygrało Wystawę Światowę.
"wygrać wystawę światową" [ w rasie ] to znaczy zdobyć tytuł Zwycięzca Rasy.
[B]Uprzejmie informuję, że tytuł ZWYCIĘZCA RASY NA ŚWIATOWEJ WYSTAWIE W POZNANIU przypadł KARMEN LAST LACKY'S GIRL Osanna[/B]
Poza tym wystawa ta miala miejsce w roku 2006, a nie jak podales, w 2007.
Nie ma wiec mowy o kolejnym zwyciestwie z rzedu , poniewaz w 2007 roku wystawa swiatowa tez sie odbyla, ale psow z Rosji na niej nie bylo

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=blue]Pierwsze Rosyjskie Ca de Bou które zostało Zwycięzcą Świata na Wystawie Światowej Poznań 2006[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Kolekcja Złoty Lis BOND JEMES BOND[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[IMG]http://i062.radikal.ru/0807/6e/3a63d7f48588.jpg[/IMG]

[IMG]http://i039.radikal.ru/0807/ff/5fc4bdf57ced.jpg[/IMG]

Ps.
przyjmując BIS jako kryterium to żaden Ca de Bou nie wygrał Wystawy Światowej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janusz45']@All

[SIZE=4][COLOR=magenta]Wystawa Światowa-Stockholm 3-6.07.2008 (Szwecja)[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]na dokładne wyniki trzeba jeszcze poczekać,ale najważniejsze są już znane i tak po raz kolejny z rzędu [B]wygrywa Wystawę Światowa Ca de Bou z Rosji[/B][/COLOR]

Ps.
przyjmując BIS jako kryterium to[B] żaden Ca de Bou nie wygrał Wystawy Światowej[/B]

[/quote]

Czytaj ze zrozumieniem moje uwagi. To Ty napisałeś oba powyższe teksty, ja tylko sprostowałam pierwszy z nich. Ale skoro lubisz zaprzeczać sam sobie, to oczywiście masz do tego prawo.;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma][B]Subject:[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma] Résultats Championat du Monde Suède 2008[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] Results Worlddogshow Sweden 2008[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Et voici les résultats!!!![/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Best Of Breed - BOB [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]YAROPOLK SVETLEYSHIY KNYAZ[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Owner: Tabakov, Ru-620041 Ekaterinburg, Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Breeder: Kobyasheva E A, Ru-620010 Ekaterineburg[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]World Winner CACIB - Dog [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]YAROPOLK SVETLEYSHIY KNYAZ[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Owner: Tabakov, Ru-620041 Ekaterinburg, Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Breeder: Kobyasheva E A, Ru-620010 Ekaterineburg[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]World Winner CACIB - Bitch [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]KOLLEKCIYA ZOLOTOY LISI GAVIOTA[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Owner: Zakharova M, Ru-117628 Moscow, Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Breeder: Esman Yu G, Moscow Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Certificate (CAC) - Dog [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]YAROPOLK SVETLEYSHIY KNYAZ[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Owner: Tabakov, Ru-620041 Ekaterinburg, Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Breeder: Kobyasheva E A, Ru-620010 Ekaterineburg[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Certificate (CAC) - Bitch [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]KOLLEKCIYA ZOLOTOY LISI GAVIOTA[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Owner: Zakharova M, Ru-117628 Moscow, Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Breeder: Esman Yu G, Moscow Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Junior World Winner - Dog Best Junior [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]KOLLEKCIYA ZOLOTOY LISI EPIFAN[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Owner: Gundorov V, Ru-121358 Moscow, Russia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Breeder: Esman Yu, Ru-105215 Moscow[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...