Jump to content
Dogomania

DiNDEK & jego ferajna i nie tylko ...


halgre

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987']akurat sie na spacer spieszylam :P[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]Moja mama zawsze mówiła: [COLOR="Red"][I]"Jak się człowiek spieszy - to się diabeł cieszy"[/I][/COLOR][/COLOR][/B]
[B][COLOR="DarkRed"]Tylko, że sama się właśnie wciąż spieszyła[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Tak to bywa :P czlowiek zapomina co mowi i sam tak robi :D[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]No dokładnie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]cześć :multi::loveu:

miłego dnia przyszłam wam życzyć :cool3:
[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]A dziękuję i wzajemnie ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][IMG]http://media.bigoo.ws/content/gif/dogs/dogs_181.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Sienna][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]witamy i na fotki czekamy![/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=Sienna]
[/COLOR][SIZE=3][COLOR=Sienna][FONT=Book Antiqua]dawno nas nie było, ale nadrabiamy zaległości ;)[/FONT].[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]witamy słonecznie [IMG]http://www.zachodnibrzeg.republika.pl/slonce.gif[/IMG]
może by tak jakieś fotki?:cool3:
[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Dariette.'][CENTER][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][IMG]http://media.bigoo.ws/content/gif/dogs/dogs_181.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Sienna][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]witamy i na fotki czekamy![/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=Sienna]
[/COLOR][SIZE=3][COLOR=Sienna][FONT=Book Antiqua]dawno nas nie było, ale nadrabiamy zaległości ;)[/FONT].[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER][/QUOTE]

[quote name='deer_1987']co tu tak pusto?[/QUOTE]


[B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się bardzo z waszych odwiedzin i jakie fajne obrazki :evil_lol::multi::evil_lol::multi::evil_lol:

Nie mam niestety żadnych fotek ... :shake:
Ale myślę, że jutro rano pójdziemy z aparatem na spacerek, bo jak do tej pory akurat rano był deszcz, a potem dopiero wyszło słońce ... :multi::multi:

Na jutro jednak zapowiadali lepszą pogodę - bezdeszczową :multi::multi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']no to czekamy na lepsze pogode :D ja nielugo na spacer i spac bo cos padnieta jestem..[/QUOTE]


[B][COLOR="DarkRed"]Dindek już po spacerku i po kolacji ... a teraz się bawimy taką rybką - piszczałką ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']u nas byloby za wczesnie przed 20 na ostatni spacer ale w sumie wy potem wczesniej rano chodzicie :P[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]No, ostatnio między 6:30 a 6:50 - wychodzimy z domu. Do parku mamy jakieś 5. minut - potem to zależy już od czekania na światłach i od Dindka, który lubi przystawać i wszystko po drodze wąchać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']no to my 21-22 ostatni spacer a rano w tyg to przed 8 a weekendy i po 10 moze byc jak spimy[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]Trochę bym się bała o takiej godzinie ... :roll:[/COLOR][/B]

[quote name='as_kate']zegareczek w tyłeczku :diabloti:[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]Że cio ? :crazyeye:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B][COLOR="DarkRed"]
[B][COLOR="DarkRed"]Że cio ? :crazyeye:[/COLOR][/B][/QUOTE]

a że to, że pies o danej godzinie już wie, że bedzie wychodzić, np. moja kiedys równo 21.30 była gotowa do wyjscia, ew. wiesz, rozbieżnosci wynosiły 5 minut :D teraz to już glut się przyzwyczaił i nie wychdozi tak regularnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']U nas w miare spokojnie, czesto tez tz idzie bo milej cala 4 ;) akurat dzis sama bylam..[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]U nas niestety nie zawsze spokojnie ... :shake:[/COLOR][/B]

[quote name='as_kate']a że to, że pies o danej godzinie już wie, że bedzie wychodzić, np. moja kiedys równo 21.30 była gotowa do wyjscia, ew. wiesz, rozbieżnosci wynosiły 5 minut :D teraz to już glut się przyzwyczaił i nie wychdozi tak regularnie :D[/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]A taaaak ... piesio wie dobrze kiedy ma iść - przyzwyczajenie ![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial]:cool1:ja jak co 2gi tydzien musze Ozzulca o 5 rano wyprowadzić to jest masakra ...pies robi szybkie siq i chce do domu a samo wyjście z domu to katorga ...w czasie kiedy TZ był w domu ...przeszło rok to sie piesa wyprowadzało ok 9 rano ....spał księciunio sobie w łóżeczku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:cool1:ja jak co 2gi tydzien musze Ozzulca o 5 rano wyprowadzić to jest masakra ...pies robi szybkie siq i chce do domu a samo wyjście z domu to katorga ...w czasie kiedy TZ był w domu ...przeszło rok to sie piesa wyprowadzało ok 9 rano ....spał księciunio sobie w łóżeczku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/QUOTE]
[B][COLOR="DarkRed"]I chce do domu ? Dindek jak już wyjdzie to nigdy nie chce wracać :evil_lol::evil_lol: Do parku ciągnie jak nie wiem co, a z powrotem odwrotnie - to ja go muszę ciągnąć :evil_lol::evil_lol:
Te nasze psy tak zostawić w parku, to by sie bawiły, biegały - tylko im jakieś żarełko zostawić i tyle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A wcześnie rano bardzo chętnie i radośnie wychodzi ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_kate']No to masz fajnie, bo moja, jak jest za wczesnie, to patrzy: a idź sobie sama o tej porze. :D czasem sama budzi, ale musi mieć potrzebę :D[/quote]
dokladnie!!! np w niedziele jak tz odsypia noc to psiaki czasami przed 12 sie w ogole nie zwleka, nawet nie spojrza na mnie... tylko spia :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...