Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lukarne']Przebrnełam przez cały wątek, podziwiam Wasza chęć pomocy, którą wykazywaliscie sie przez tyle lat. Szkoda, że wątek zamiera.

Podnoszę , bo uważam, że warto :) Za razem proszę o adres Państwa na PW, postaram się pomóc w przyszły miesiącu.

P.S. Czy ktoś mam z nimi stały kontakt? może odrobina nowych informacji pomoże rozkęcic wątek :)

czy jakies inne potrzeby poza karmą, np krople na kleszcze, zabawki, posłanka itd ??[/QUOTE]
Podam Ci na PW nr. tel. do Panstwa, wiec bedziesz mogla sama dowiedziec sie o potrzeby panstwa.Jestem zdania ze lepiej jak wiecej osob ma kontakt z panstwem z Metkowa. Niechetnie pisze o tym ze oprocz kontaktu z panstwem z Metkowa jest jeszcze wiele spraw innych do zalatwienia. A tak na marginesie dzis rozmawialm z p. Danusia i nie jest u nich wesolo, zwlaszcza ze na zdrowiu podupadaja i juz o weglu na zime mysla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Podam Ci na PW nr. tel. do Panstwa, wiec bedziesz mogla sama dowiedziec sie o potrzeby panstwa.Jestem zdania ze lepiej jak wiecej osob ma kontakt z panstwem z Metkowa. Niechetnie pisze o tym ze oprocz kontaktu z panstwem z Metkowa jest jeszcze wiele spraw innych do zalatwienia. A tak na marginesie dzis rozmawialm z p. Danusia i nie jest u nich wesolo, zwlaszcza ze na zdrowiu podupadaja i juz o weglu na zime mysla.[/QUOTE]

:( Przydałyby się jakieś wpłaty na karmę dla zwierzaków... może coś wpłacę, jakiś grosik po 01.08.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Napewno wszystko sie przyda. Dziekujemy za cheć pomocy.[/QUOTE]

Dziekuje dziewczyny :) namiary dostałam, niestety pomoc moja zapewne będzie kropelka w morzu, ale może ktos sie dołaczy :)

Widzę już jedna chętną :)

Mam nadzieje, że cichy sponsor, nadal pozostaje cichym sponsorem. My tu troszkę pomozemy też :)

Link to comment
Share on other sites

Nie znam nr. konta Panstwa z Metkowa, do tej pory zbieralismy kase dla nich na konto Fundacji:

[B]PKO BP 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717
IBAN-PL, SWIFT-BPKOPLPW
Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom
ul. Żeromskiego 6
32-500 Chrzanów
z dopiskiem Metkow.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bazarek chetnie widziany, ale raczej pieniazki z bazarku musialy by byc wplacane najpierw na prywatne konto a dopieo na koniec jednorazowo na konto Fundacji. Nie bede miala dostepu do wgladu konta gdzies do polowy sierpnia, i nie byla bym w stanie potwierdzac zaksiegowanych wplat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Bazarek dla państwa z Metkowa i zadłuzonej Budrysek. Zaglądac ,kupowac,pomagac.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211808-Cos-do-toalety-cos-do-prania-i-ubrania.-Do-10.-08?p=17326369#top[/URL][/QUOTE]

Wpadnę pozagladać. A tym czasem tylko podnoszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...