Jump to content
Dogomania

Trójmiasto - kwestie formalne ;-)


wix

Recommended Posts

W zwiazku ze sporym zainteresowaniem i (czemu zresztą trudno się dziwić ;) ) duzym chaosem w topicu ogolnym naszego 3miejskiego agilitowania, zakładam ten temat :) Tu będziemy wrzucać info o bieżących treningach, sprawy organizacyjne itp. :)

A teraz do rzeczy ;)
Mogliśmy rozpocząć spotkania w listopadzie dzięki władzom Hipodromu w Sopocie, zwłaszcza p.Chajęckiej która jest prezesem spółki :multi: i oczywiście dzięki oooogroomnemu zaangażowaniu p.Uli Grzegorzewskiej która to wszystko dzielnie załatwiała, jeździła, podpisywała, potwierdzała (...) i robi to wszystko nadal :multi::multi::multi:

Jesli chodzi o kwestie techniczne i formalne - po pierwsze, wszystkich naszych Trójmiejskich agilitowców, tak jak i chętnych na to, a także miłych gości i w ogóle wszystkich ;) zapraszamy do topicu - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52181[/URL] :)

Po drugie:
zajęcia odbywają się na Hipodromie w Sopocie. Obecnie mamy do dyspozycji plac od strony Gdańska-Żabianki przy wieży telefonii komórkowej GSM. Wchodząc głównym żabiańskim wejściem należy na skrzyżowaniu przed torem wyścigowym skręcić w prawo i iść do końca prosto :)
Jeśli chodzi o organizację treningów, obowiązuje podział na 3 grupy. Będziemy o tym informować na bieżąco jesli to sie zmieni :)

Teraz (to się będzie zmieniać) zajęcia odbywają się w godz. 12-15 w soboty i niedziele.

Po trzecie i ostatnie: za miesiąc będziemy mieć profesjonalny tor ze SLAN :loveu: obecnie ćwiczymy na uroczych pcv'kach :evil_lol: które udostępniła nam Hania Rączkowska - jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI :multi:

Niedługo uruchomimy stronę www o naszych działaniach :) link pojawi się w tym topicu na pewno :)

[SIZE=4]Kontakt dla zainteresowanych kursem: p.Urszula Grzegorzewska,[COLOR=black]tel. (0) 601 611 387[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Podziwiam was, że jeszcze macie siłę skakać na tych rozpadających się rurkach :lol::lol::lol: Całe szczęście, że prawdziwy tor już w drodze

Przede mną intensywny okres. Jak tylko uporam się z pracą dyplomową to do was dołączę. Jeszcze trochę to potrwa :roll:
A póki co to cały czas kibicuję by wszystko szło do przodu :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi: :multi:

Miło nam poinformować, że niniejszym [SIZE=3]rusza nasza agilitowa strona internetowa!![/SIZE] Razem z Alą od Kubusia robiłyśmy ją od niedzieli, nie ma jeszcze kilku galerii, ale.. to się zmieni, jak i wiele innych rzeczy :D [SIZE=4]Zapraszamy wiec serdecznie[/SIZE], życzymy miłego oglądania i liczymy na ślad w Księdze Gości :D :D

Strona Podkomisji Agility przy ZKwP o/Sopot

[URL="http://www.agility3miasto.dog.pl/"][SIZE=5][COLOR=teal]www.agility3miasto.dog.pl[/COLOR][/SIZE][/URL]

:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='wix']:multi: :multi: :multi: :multi:

Miło nam poinformować, że niniejszym [SIZE=3]rusza nasza agilitowa strona internetowa!![/SIZE] Razem z Alą od Kubusia robiłyśmy ją od niedzieli, nie ma jeszcze kilku galerii, ale.. to się zmieni, jak i wiele innych rzeczy :D [SIZE=4]Zapraszamy wiec serdecznie[/SIZE], życzymy miłego oglądania i liczymy na ślad w Księdze Gości :D :D

Strona Podkomisji Agility przy ZKwP o/Sopot

[URL="http://www.agility3miasto.dog.pl/"][SIZE=5][COLOR=teal]www.agility3miasto.dog.pl[/COLOR][/SIZE][/URL]

:multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]



A mi ta stronka nie działa :(

A tak w ogóle to bardzo bym chciała zacząć chodzić z moim psem na agility i w związku z tym chciałabym się zapytać czy mogę po prostu przyjść i się zapytać, czy jak to wygląda? :P Możecie mi coś o tym powiedzieć więcej? :P

Link to comment
Share on other sites

lol, faktycznie, to mi sie udalo :lol: ;)
w kazdym badz razie - jutro nie przychodz na plac, bo Ula jest w Katowicach, mnie nie bedzie bo pies mi sie wzial rozchorowal i bede siedziec rano u weta :( :( :( bedzie Ewelina i Monika, ale Monika tylko na niecala godzine, i Ewelina bedzie dzielnie ogarniac reszte ;) zapraszamy kiedy indziej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wix']lol, faktycznie, to mi sie udalo :lol: ;)
w kazdym badz razie - jutro nie przychodz na plac, bo Ula jest w Katowicach, mnie nie bedzie bo pies mi sie wzial rozchorowal i bede siedziec rano u weta :( :( :( bedzie Ewelina i Monika, ale Monika tylko na niecala godzine, i Ewelina bedzie dzielnie ogarniac reszte ;) zapraszamy kiedy indziej ;)[/quote]

Ok, spoko ^^ I tak mogę przyjść dopiero pod koniec kwietnia, bo teraz w następnym tygodniu mam wymianę ze Szwecją, więc niestety nie będę miała czasu ^^''

Czyli można przyjść ot tak sobie, kiedy się chce, czy trzeba się zapisać na jakiś kurs? Bo kumpela mi mówiła, że kurs jest ^^''

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Naturalnie, że jest kurs. :) Pytałaś, czy można przyjść się zapytać o szczegóły - to można zawsze. Ćwiczą natomiast Ci, którzy zapisani są na kurs.[/quote]


To będę musiała podejść i o wszystko dokładnie zapytać :D
dzięki ^^

Link to comment
Share on other sites

sobota 05.04 i niedziela 06.04
godz 12: Luna, Luka, Alfa, Icek, podhalan i staffiki?
godz 12:30: lab Max, Dora
godz 13: szanowne pozostałości [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...