Jump to content
Dogomania

Zaniemyśl


Łukasz

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie jadę nawet z aparatem, ponieważ to co się dzieje w klubie terierów typu bull mi się nie podoba! Nie chcę współzawodniczyć z osobami, które są jednocześnie organizatorami. Zgadzam się z AST-15, z roku na rok będzie ubywało innych wystawców, bo nawet jeżeli sędziowie nie są stronniczy to zawsze o stronniczość będą podejrzewani gdy oceniają psy ludzi, którzy ich zapraszają i goszczą. Smutna praktyka, w wielu krajach niedozwolona.

Link to comment
Share on other sites

poprosiłbym o wyniki tej buliiady :)

bo się chciałem wybrać z moim psiakiem, cóż ale wydaje mi się że nie będzie sensu!!! dużo słyszałem o stronniczości sedziów! sam się zniom spotkałem ale staram się nie zwraćać na to uwagi, przez to chętnie jężdzę na wystawy z zagranicznymi sędziami .

Kto to taki ten Opara nie słyszałem chyba za krótko wystawiam psy!!

Link to comment
Share on other sites

Z tym , że akurat Jarząbek ma , moim skromnym zdaniem , na ogół dobre psy ...

Ok, z tym się zgodzę, ale czasmi nie rozumiem jak pies, na przykład jego Cynamona w Zaniemyślu u Trvozovej była najlepsza a chwilę potem we Wrocławiu zaledwie czwarta. W Zaniemyślu naprawdę nie sposób było nie odnieść wrażenia, że psy działaczy klubowych dostają najlepszą lokatę obligatoryjnie. A co do psów pana Jarząbka, to uważam, że są z reguły świetne.

Link to comment
Share on other sites

Z tym , że akurat Jarząbek ma , moim skromnym zdaniem , na ogół dobre psy ...

Ok, z tym się zgodzę, ale czasmi nie rozumiem jak pies, na przykład jego Cynamona w Zaniemyślu u Trvozovej była najlepsza a chwilę potem we Wrocławiu zaledwie czwarta. W Zaniemyślu naprawdę nie sposób było nie odnieść wrażenia, że psy działaczy klubowych dostają najlepszą lokatę obligatoryjnie. A co do psów pana Jarząbka, to uważam, że są z reguły świetne.

Słaba lokata Cynamony we Wrocławiu to raczej efekt słabego oka Fischera, natomiast dla mnie hitem w Zaniemyślu był BOB dla HuggerMuggera przyznany przez jego byłą właścicielkę!!! Słyszałem, że niezłe jajca odchodziły też w ringu staffików. (Łukasz coś na ten temat może powiedzieć 8) ) No, ale cóż póki są chętni żeby w tym uczestniczyć dopóty "koło fortuny" się kręci.

Link to comment
Share on other sites

Co do stafików w Zaniemyśli (u?) , z tego co pamietam było akurat w porządku ale myslę że była to raczej zasługa tego iz było to pierwsze sędziowanie Pana Andrzeja Pławińskiego ( z tego co wiem...) oraz tego że asystentem był Dariusz Lewandowski...

Powracając do psów Pana Jarząbka - systematycznie wypuszcza niekwestionowane hity - jakim dla mnie jest aktualnie Dry Dock Pullera , w tej chwili nie widze dla niego zadnej konkurencji na polskich ringach.

Szkoda że ten pies jest tak mało pokazywany , a z tego co wiem również właściciel nie bardzo się kwapi do udostępniania go jako reproduktora.

Link to comment
Share on other sites

Aha

Co do sędziowania Pana Fishera - no comments za bardzo szanuje swoje psy aby zgłosic je na wystawe gdzie miałby je oceniać ten Pan...

Przeciez skoro my za to płacimy (a w skali rocznej są to dosc spore sumy) , mamy prawo wymagac zarówno obiektywnego jak i rzetelnego sedziowania.Nie twierdzę że jest to zły sędzia po prostu dla mnie osobiscie nie ma on tzw. "oka " do buli czy stafików . Mówiąc szczerze rzadko zdarza sie zeby sędzia który jest "all rounderem" był fachowcem we wszystkich ocenianych przez siebie rasach.

Link to comment
Share on other sites

Miło przeczytać, że nie tylko ja przeżywam dylemat dotyczący Zaniemyśla: zgłosić - nie zgłosić? Już myślałam, że jestem może jakaś nienormalna ze swoimi podejrzeniami, że wiem kto zwycięży (przynajmniej w astach). Nie chcę, żeby moja suczka była tłem dla psów z wiadomej hodowli. Jechać pół Polski, żeby znaleźć potwierdzenie dla swoich domysłów. Dziękuuuuję!

Link to comment
Share on other sites

Słaba lokata Cynamony we Wrocławiu to raczej efekt słabego oka Fischera,

Moim zdaniem Fischer nie posędziował tragicznie we Wrocławiu, a to że zachowywał się jakby miał zaraz zejść z tego świata to inna rzecz..

To prawda, tragicznie nie. Przynajmniej bez jakiejkolwiek stronniczości. Sędziował jak umiał.

Link to comment
Share on other sites

Co do stafików w Zaniemyśli (u?) , z tego co pamietam było akurat w porządku ale myslę że była to raczej zasługa tego iz było to pierwsze sędziowanie Pana Andrzeja Pławińskiego ( z tego co wiem...) oraz tego że asystentem był Dariusz Lewandowski...

Powracając do psów Pana Jarząbka - systematycznie wypuszcza niekwestionowane hity - jakim dla mnie jest aktualnie Dry Dock Pullera , w tej chwili nie widze dla niego zadnej konkurencji na polskich ringach.

Szkoda że ten pies jest tak mało pokazywany , a z tego co wiem również właściciel nie bardzo się kwapi do udostępniania go jako reproduktora.

Skończyło się dobrze, ale po "przepychankach" :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...