Jump to content
Dogomania

Leszno - Championy, 24.02.2008 r.


Asiaczek

Recommended Posts

a ja chcialam serdecznie podziekowac p.Joasi, Agnieszce i Kasi za wspolna, bardzo sympatyczna podroz :)
Oraz oczywiscie pogratulowac wynikow towarzyszom, zwlaszcza Asiaczkom za BOB i piatke na grupie :multi: oraz slicznej sunieczce pregowanej za ukonczenie Ch.Pl :multi:
Pozdrawiam
Patrycja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agappe']nikt jeszcze nie wrócił????:roll::roll:

[SIZE=3]bardzo prosze o stawke [B]akit[/B]:[/SIZE]
[/quote]

PSY
Klasa Championów 2
243 AMAI Bakira
244 ISSUN BOSHII Halne Wzgóże

SUKI
Klasa Championów 4
245 DONA Omono-Gawa
246 FUJIN Yamamoto
247 HANU z Krobskiego Haimatu
248 KOICHIKARA Shun You Kensha

[quote name='Basik']WIELKIE GRATKI DLA ZADOWOLONYCH! ASIACZKU BRAWO!!!!!!!
Bardzo, bardzo proszę o stawkę labradorów![/quote]

PSY
Klasa Championów 4
352 CYRYL Rozbrykana Gromadka
353 NUGAT Pomarszczony Czar
354 POOLSTEAD POL ROGER
355 ROBBIE IMRE z Krywałdowej Koliby

SUKI
Klasa Championów 3
356 EMILLY Kociokwik
357 GILLYFLOWER Molto Bene
358 HRABINA HAKIRA Lualaba

[quote name='KaRa_'][COLOR=Black]Elitesse [/COLOR]
Wie ktoś czy aussiki jakieś były?[/quote]

Owczarek Australijski - typ amerykański... nie lubię skrótów nazw ras, trzeba się ciutkę nagłowić o jakie psiaki chodzi :razz:.

PSY
Klasa Championów 3
15 AMERICAN MASSENGER Paracortus
16 PIEKIELNY PIOTRUŚ Duch Wrzosowisk
17 SUNSHINE SHANTI SHALLOW RIVERS

SUKI
Klasa Championów 2
18 HAVE A NICE DAY VON HEXENHAUS
19 VIVE LA POLOGNE of Crystal Lake

[quote name='Martach1'][SIZE=3]Bardzo bym prosiała o Australian Silky Terriera :) wiem ze byl tylko 1[/SIZE]
[SIZE=3]z góry dziękuje[/SIZE][/quote]

PSY
Klasa Championów 1
428 WABBY BOHEMIA ALKE

Swoją drogą fatalna korekta katalogu :razz:.... można by poprawić i poprawiać.

[quote name='Nitencja']moge prosic o airedale terriera i teriera walijskiego ?? Byly po jednej sztuce[/quote]

airedale terrier
SUKI
Klasa Championów 1
177 GINGER Poezja Ruchu

terier walijski
PSY
Klasa Championów 1
220 LAPDOG HOT RIOT'S

[quote name='goldenniva']wie ktos cos o nowofundlandach !? bardzo prosze moze chociaz stawka[/quote]

PSY
Klasa Championów 4
127 DETWEESTER z Ogrodów Ateny
128 US INOV PETER vom Gelderland
129 WATERFALL Lord Of The Darkness
130 WIKING LEIF Wichrowe Łąki

SUKI
Klasa Championów 4
131 JEDNA TAKA JAGODA Viva Zabajka
132 PAVLOWNAANNA BAR vom Gelderland
133 POLLET Chatka Zielarki
134 XIRELLA VICKI Wichrowe Łąki

[quote name='massima'][SIZE=5][COLOR=darkgreen][B]Bardzo pięknie proszę o stawkę dobermanów[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkgreen][B]byly 2 suki[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

SUKI
Klasa Championów 2
83 ENVIRA PUNTA Perła Brzeszcz
84 KARMEN Majstersztyk

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=6]GRATULACJE DLA MARGO z Marcyporęby ,żółtej suczki doga niemieckiego,która dziś ukończyła [COLOR=Cyan]Championat Polski [COLOR=Red]i wzięła BOB-a.[COLOR=DarkSlateGray][SIZE=5]GRATULACJE DLA IZY I MARGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']mam piersze niusy
[SIZE=4]w basenji [B][COLOR=#ff0000]BOB[/COLOR][/B] wziął oczywiście [B][COLOR=Red]Asiaczek - Dżezik[/COLOR][/B] i załapał sie do pierwszej piątki na grupie[/SIZE]
GRATULUJE!!!!!![/quote]
Zgadza się! Dziękujemy za gratki!


[quote name='Elitesse']moja [B]Tess[/B] bardzo udanie rozpoczela sezon wystawowy - [B]CWC, NSwR i Zwyc rasy[/B] :multi::multi:
a na deser przeszla pierwsza selekcje na grupie :)[/quote]
Ja juz gratulowałam, ale zrobię to jeszcze raz!
Gratulacje!!!

[quote name='pati1033']a ja chcialam serdecznie podziekowac p.Joasi, Agnieszce i Kasi za wspolna, bardzo sympatyczna podroz :)
Oraz oczywiscie pogratulowac wynikow towarzyszom, zwlaszcza Asiaczkom za BOB i piatke na grupie :multi: oraz slicznej sunieczce pregowanej za ukonczenie Ch.Pl :multi:
Pozdrawiam
Patrycja[/quote]
Pati- nam tez bylo miło! Może uda nam się jeszcze gdzieś pojechać razem?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']eee, a ma ktos moze zdjecia z BISow?[/quote]

Bedzie troche fotek z finalow...
Z grup niestety nie mam.... Poza chartami rzecz jasna...:loveu:

Urzekl mnie dzis cudnej urody i pieknie poruszajacy sie Coker amerykanski oraz shi tzu..... Ale fotek mam wiecej... Prosze tylko o czas... Dzis padam na twarz a jutro do pracy....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam finaliści:

BOG 3-westi Agnieszki Kryszak, welsh Agnieszki Ewy Nowak

BOG 2-sznaucer min.Sasquehanna, Majorka, CRT ,cane corso [B][COLOR=#551a8b]Norton Royce Le-Mar-Jo -w finale BIS w pierwszej 8semce :loveu:-pokonaliśmy pomeraniana oraz charta afgańskiego, ustapiliśmy Akicie /czy ktoś może ma fotki "mojego"cane ? ponieważ niestety aparatu zapomnieliśmy :(/ [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']wystawa championow rzadzi sie swoimi regulami - z kazdej grupy sa wybierane 3 psy a z jedynki i dwojki po 4
tych 32 finalistow laczy sie w pary i jedne pies z pary odpada, te co zostana znowu lacza sie w pary i tak az zostana tylko 4 psy[/quote]
[B]Elitesse [/B]- bardzo dziękuję za wyjaśnienia. Nigdy na tę wystawę mnie nie ciągnęło...pewnie z uwagi na obsadę sędziowską...:roll: - dlatego pytałam.
Na dokładkę widzę,że Leszna nie obowiązuje nowy regulamin sędziowania mojej rasy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]mam pelno fot i dogow i jamnikow,malamutow,springera goldenow i czego tam jeszcze ......tylko cierpliwosci musze pozmnaijszac ponad 1000 fot i wstawic na dogo;);)[/B]

[B]wiekszosc z was poznalam ale tych co nie poznalam czyli panie od dogow...a wiedzialam ktora to ktora ...poprostu nie chcialo mi sie przecgodzic przez te tlumy:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Może ma ktoś zdjęcia mastino? To takie które na ringu zrobiło pozycję 'zdechł pies' dwukrotnie :p. Dobrze, że siostra chociaż była grzeczniejsza, wygrała z resztą rasę :multi::multi::multi:
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom [B][SIZE=5][COLOR=DarkRed]GRATULUJEMY!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi']Tu też relacja, oraz troszkę fotek : [URL]http://panorama.media.pl/content/view/172076/7/[/URL][/quote]


[B]was tez widzialam przepieknego macie bernardyna:loveu::loveu::loveu:[/B]

[quote name='setka'][LEFT]Może ma ktoś zdjęcia mastino? To takie które na ringu zrobiło pozycję 'zdechł pies' dwukrotnie :p. Dobrze, że siostra chociaż była grzeczniejsza, wygrała z resztą rasę :multi::multi::multi:

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom [B][SIZE=5][COLOR=darkred]GRATULUJEMY!!![/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]
[/quote]

[B]ja mam tez mastino ..chociaz nie wiem czy w ztej pozycji ale widzialam jak 2 razy polegla..taki plask hahahhahahahahahahaahah:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

w lhasakach Zwycięstwo Rasy dla [B][SIZE=3][COLOR=red]SECRET LOVER z Czańca[/COLOR][/SIZE][/B] ( Flashka SUPER wystawiony !!! dzięki :) ) a w sukach wygrała jego miotowa siostra [B][SIZE=3][COLOR=red]SWEET SURPRISE z Czańca[/COLOR][/SIZE][/B] !!!
16 i pół miesięczne rodzeństwo
a jeszcze tak mocnej stawki lhasa na Champion of Champions nigdy nie było ! :)

jeśli ktoś ma fotki flashki z lhasakiem proszę prześlijcie mi na priv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']w lhasakach Zwycięstwo Rasy dla [B][SIZE=3][COLOR=red]SECRET LOVER z Czańca[/COLOR][/SIZE][/B] ( Flashka SUPER wystawiony !!! dzięki :) ) a w sukach wygrała jego miotowa siostra [B][SIZE=3][COLOR=red]SWEET SURPRISE z Czańca[/COLOR][/SIZE][/B] !!!
16 i pół miesięczne rodzeństwo
a jeszcze tak mocnej stawki lhasa na Champion of Champions nigdy nie było ! :)

jeśli ktoś ma fotki flashki z lhasakiem proszę prześlijcie mi na priv[/quote]


flashka tez prosi o fotki flashki z lhasakiem na mail [email][email protected][/email];)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#0000ff]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW[/COLOR][/SIZE]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Bardzo mnie sie Wystawa podobała,[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]bardzo widowiskowa:lol::lol::lol:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Miło było poznać Asiaczka i jej przemiękusie pieski,[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]jeszcze takich aksamitek nie głaskalam:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Mialam okazję zobaczyć duzo dogomaniaków:lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff][SIZE=2]/w rozpoznawaniu pomagała mnie Ewelinkabuck/[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#0000ff][SIZE=3]Pozdrawiam wszystkich milutko:lol::lol::lol::lol:[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]do zobaczenia na innych wystawach:lol::lol::lol:[/COLOR][/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=#0000ff]I okazało sie że bardzo znana dogomaniakom[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]jest moja SASANKA;);)/ulubienica Mateuszka/[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Sasanka dostała CWC i przegrała w porównaniu z jamnikiem,swoim wujkiem:lol::lol::lol::lol:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Wielkie, wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców ![/COLOR] :multi:[/B]

Czy ma ktoś może zdjęcia finalistów z VIII gr. ? I ewentualnie zdjęcia z Grand Prix Leszna ? Byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję !

ps. żeby tylko tak gorąco nie było w tej hali ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...