Jump to content
Dogomania

Czas Na Westusiowy Pamietnik


Aaliyah1981

Recommended Posts

  • Replies 871
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaskaSz']Odłączyli im internet, aaliyah napisała, że dzisiaj postara się wejść na dogo /od koleżanki/ i nadrobić zaległości.

[SIZE=1]Agnieszka mam nadzieję, że się nie obrazisz za przekazanie info[/SIZE] :cool3:[/quote]

Uff! Ale wredniaki, no:razz:.

Link to comment
Share on other sites

uffffffffffffff..kobitki kochane jestem matko swieta myslalam ,ze cos mnie trafi odcieli nam neta :mad:ale juz jestem mam nadzieje ,ze juz nam takiego numeru nie zrobia bo ja bez dogo zyc nie umiem :placz::evil_lol:

Kasiu pewnie ,ze sie nie gniewam za cynk :p


Kochane jutro o 10 jestesmy umowieni z Frankiem u nowego gromera matko co to bedzie co to bedzie :razz:ale Franek wyglada juz jak kocmoluszek zarosl masakrycznie zaraz dam fotki to same zobaczcie :diabloti:. strasznie sie boje ,ze bedzie nieznosny bo on sie wierci juz po 2 minutach czesania oooooooooooi u mnie to samo jak lekko pociagnie sie franka za wloski to pisk taki jakbym mu noge wyrywala conajmniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

oto nasz okropnie zarosniety Franke :crazyeye:

kochane potrzebuje jakiegos sporego foto ladnie wytrymowanego westie bo ja juz nie wiem jak mam tym tlukom (przepraszam ale jak tych gromerwo z bozej laski nazwac jak powinien wygladac wytrymowany westie :roll:)


zachaszczony franek :eviltong:

[img]http://img80.imageshack.us/img80/6783/96484543jg4.jpg[/img]

a ogon franka to juz masakra (czyt .szczotka do czyszcze nia butelek :placz:)

[img]http://img80.imageshack.us/img80/8205/dscn1225gl9.jpg[/img]

[img]http://img227.imageshack.us/img227/8440/dscn1226lu5.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ja też się tak wkopałam, zapomniałam zapytać czy mogę zostać z psem, pojechałam na miejsce /do innego miasta/ i okazało się, że nie mogę zostać... Znając życie by ogolił, ale niestety- prawie nic go nie zrobił. A Foxi siedział tam 2 godz.

Ogon ma taki sam jak Foxi przed i po pierwszym trymowaniu :evil_lol: Ile Franek ma miesięcy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Ja też się tak wkopałam, zapomniałam zapytać czy mogę zostać z psem, pojechałam na miejsce /do innego miasta/ i okazało się, że nie mogę zostać... Znając życie by ogolił, ale niestety- prawie nic go nie zrobił. A Foxi siedział tam 2 godz.

Ogon ma taki sam jak Foxi przed i po pierwszym trymowaniu :evil_lol: Ile Franek ma miesięcy?[/quote]


Franek ma juz 8 miesiecy i 18 dni no wlasnie tez sie boje ,ze jak tylko go zostawie to pojda na latwizne :mad:

Ewelinka dobra mysle musze sporbowac tak jak mowisz moze sie uda :cool1:


Dziewczyny udalo mi sie znalezc dogomaniaczke z mojego miasta :multi:,ktora ma westie moze ona mi cos doradzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to super znaleźć kogoś z podobnym psem jeszcze dogomaniak i jeszcze w tym samym mieście :loveu: a jaki ma nick ?

Aali ten pomysł skutkuje :cool1: sprawdzała moja znajoma która chciała być obecna, kazałam jej powiedzieć że jest nietutejsza o dziwo babka się zgodziła :evil_lol:

i obowiązkowo fotki po ;)

Link to comment
Share on other sites

kochane jutro zrobie jeszcze frankowi fotki przed i potem po dla porownania lo matko mam takiego pietra ,ze szok a franio biega w ogrodzie i narazie tremy nie ma bo nie wie co go jutro czeka brrrrrrrr :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
wiecie co a z franka zrobil sie pies podworkowy czy wy sobie wyobrazazie ,ze franek spi 24h na dobe w ogrodzie w dupsku sie poprzewracalo franek nie chce wracac do domu na noc i spi na poduszce w ogrodzie :roll::roll::roll:


a ta dogomaniaczka z westie ma nik sloneczko76 ale fajnie jakby nam sie udalo wyskoczyc na spacerek bo by sie psiaki wyszalaly i jeszcze pancie moglyby poplotkowac nie ma to jak ploteczki z dogomaniaczka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pusia2405']Witaj Aaali, już się martwiłam:roll:. Już wam zadzroszczę spotkania dogomaniackiego w Anglii:razz:.

Franek śliczny mimo zarostu:lol:. W mojej okolicy większość westków tak wygląda:cool3:.[/quote]


witaj cioteczko :loveu:no u nas tez te westiki takie pozarastane jeszcze nie widzilam tutaj ladnie wytrympwanego westkia :shake: oj cos ci gromrzy chyba sie nie bardzo przykladaja do swojej pracy ..cioteczki trzymajcie kciuki za nas zebysmy jakos po tej wizycie wygladali :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...