Jump to content
Dogomania

śliczny Gronio szuka przyjaciela


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agniecha82x']wlasnie dobre pytanie :roll: ja nie mam pojecia nawet w jakim schronisku jest Groszek i kto ma jakies informacje o nim :shake: a widze, ze Cioteczka tez od poczatku watku jest tu z Groszkiem?[/quote]

tak sie składa, ze wątek założyła moja mama - zadzwonie do niej dzisiaj i poprosze zeby tutaj zajrzała :) wiem, ze ma teraz mało czasu na dogo :(
a ja jestem od poczatku, ale nie pamiętam czy miał robione ogłoszenia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']tak sie składa, ze wątek założyła moja mama - zadzwonie do niej dzisiaj i poprosze zeby tutaj zajrzała :) wiem, ze ma teraz mało czasu na dogo :(
a ja jestem od poczatku, ale nie pamiętam czy miał robione ogłoszenia....[/quote]

w takim razie ja zrobie mu dzis wieczorkiem kilka ogloszen (na adpcjach itp.) oprocz allegro, bo nie umiem :oops: zrobie mu maly filmik na utuba sklejony z fotek, tylko potrzebowalabym jakies dane do kontaktu w sprawie adopcji. taka sliczna z niego kuleczka, powinien byc zauwazony!

Link to comment
Share on other sites

to moze podaj na poczatku kontakt do siebie, a jak sie dowiemy i ktos zadzwoni to podamy telefon do schroniska w ktorym sie znajduje :)
pomysl z filmikiem bardzo mi sie podoba.....ja nie umiem tego robic

A moze mogłabys tez zrobic taki filmik dla Seda - psiaka ktory juz dwa lata ma watek na dogo i nic :( mam go w pierwszym banerku.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']to moze podaj na poczatku kontakt do siebie, a jak sie dowiemy i ktos zadzwoni to podamy telefon do schroniska w ktorym sie znajduje :)
pomysl z filmikiem bardzo mi sie podoba.....ja nie umiem tego robic

A moze mogłabys tez zrobic taki filmik dla Seda - psiaka ktory juz dwa lata ma watek na dogo i nic :( mam go w pierwszym banerku.....[/quote]

dobrze, to podam namiary na siebie na razie, potem sie zmieni, nie podaje nigdy na siebie, bo skoro nie wiem nic praktycznie na temat psa to nie ma sensu, zeby ludzie do mnie dzwonili, lepiej od razu dawac namiar na ewentualna adopcje :)
oczywiscie, ze moge zrobic filmik dla Seda takze-ale od razu mowie, ze sa to filmiki bardzo skromne, bo tez zielona jestem w tym temacie i robie po prostu to co na razie umiem :oops: ale to dopiero wieczorkiem, bo teraz nie jestem w domku ;)

Link to comment
Share on other sites

ok - ja rozmawialam z mama i obiecała ze zajrzy dzis na watek Groszka wiec moze jeszcze dzis wieczor beda namiary na kogos kto sie Groszkiem zajmuje lub na schronisko :)

bo ja tez raczej do siebie namiarów nie podaje wiec Cie rozumiem

a co do Seda - i skromny filmik moze akurat przyniesie mu domek.....jak zrobisz wklej prosze link do filmiku watku Seda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara'][CENTER][B][SIZE=3]Schronisko " Kundelek " 35-322 Rzeszów [/SIZE]
[SIZE=3]ul. Ciepłownicza 3 [/SIZE]
[SIZE=3]tel. 0 510-170-787 [/SIZE]
[/B] [SIZE=6][SIZE=3][B]mail :[email protected]
[/B]

oto namiary na miejsce pobytu Groszka

Nic więcej nie wiem, znalazłam go na Dogo i zzałozyłam wątek
[/SIZE] [/SIZE][/CENTER]
[/quote]

dziekuje za informacje!
znalazlam Groszka na stronie schroniska, nadal szuka domku :-(
chyba trzeba by go pooglaszac, jejku jaki on jest sliczny, istna przytulanka, ja nie moge sie napatrzec na te jego foty, czy ludzie sa slepi czy co, co on tam jeszcze robi w tym schronisku, juz dawno powinien grzac swa puchata doopke na jakiejs kanapie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']dzien dobry Groszku :loveu:[/quote]

przepraszam za offtopa, ale czy umiesz moze robic banerki? albo wiesz kto moglby mi pomoc i zrobic pieskowi banerek? ja nie umiem niestety... :oops: a sprawa z pieskiem bardzo pilna jest!!! to link do watku

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grozi-mu-schronikso-tam-go-zagryza-inn*****-pilnie-potrzebny-dom-104046/"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grozi-mu-schronikso-tam-go-zagryza-inn*****-pilnie-potrzebny-dom-104046/

kurcze ucina caly czas linki, nie umiem ich wstawiac chyba!!! :placz:
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No to tak :

Groniu jest nasz rzeszowski Kundelkowy :loveu:

[URL="http://www.rsoz.superhost.pl/"][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/333/012a60e8794811bc.png[/IMG][/B][/URL]

tak jak pisałm na 1 stronie wątku przebywa :

[CENTER][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Schronisko " Kundelek " 35-322 Rzeszów [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][B]ul. Ciepłownicza 3 [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][B]tel. 0 510-170-787 [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3]mail : [COLOR=#0047b1][email protected] [/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=#000000][B][SIZE=3]mail do wolontariusza [/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][COLOR=#2040ab][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/COLOR][/CENTER]

[LEFT]oba maile czy ten prywatny czy kundelkowy trafia do mnie tak ze nie ma znaczenia na ktory ktoś napisze ;)[/LEFT]

[LEFT]cały czas wystawiam go na [B]allegro :[/B][/LEFT]

[LEFT][URL="http://www.allegro.pl/item463344185_pies_ktory_nie_liczy_lat_zobacz_filmiki.html"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/128x96/463/34/41/463344185[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item463344185_pies_ktory_nie_liczy_lat_zobacz_filmiki.html"][COLOR=#505050]Pies który nie liczy lat :)zobacz filmiki :)[/COLOR][/URL] [/LEFT]



innych ogłoszen obecnie nie ma tak ze bardzo prosze w jego imieniu o ogłaszanie go gdzie sie tylko da :lol:

Za filmik dziekuje i biore do allegra - jak mozna ?:p


I dobrze by było napisac juz w tytule słowo [B]Rzeszów[/B] bo wtedy łatwiej sie zorientowac co i jak .......

Ja te info wkleje na 1 strone tego wątku i prosze wklejajcie tu tez linki do jego ogłoszen to tez uzupełnie na 1 stronie .........

Jakby były jeszcze jakies pytania to pytajcie postaram sie odpowiedziec :lol:

Link to comment
Share on other sites

bardzo sie ciesze, ze Groszek ma opieke :lol: oczywiscie, ze filmikiem mozna sie czestowac jak najbardziej :) ja mu porobie troszke ogloszen, ale dopiero w pon, bo w weekend brak czasu i ograniczony dostep do kompa. na utubie adresik schroniska juz uzupelnilam :) jedyne co to ja nie umiem wkljac tu na dogo linkow, ciagle mi ucina, wiec jak porobie ogloszonka to nie wiem jak te linki tu pozamieszczac :oops:
a Groszek jest przesliczny, brak blizniak mojego piechola normalnie, tylko, ze jeszcze ladniejszy :evil_lol: - chyba zostane za to kasnieta w noge :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniecha82x']bardzo sie ciesze, ze Groszek ma opieke :lol: oczywiscie, ze filmikiem mozna sie czestowac jak najbardziej :) ja mu porobie troszke ogloszen, ale dopiero w pon, bo w weekend brak czasu i ograniczony dostep do kompa. na utubie adresik schroniska juz uzupelnilam :) jedyne co to ja nie umiem wkljac tu na dogo linkow, ciagle mi ucina, wiec jak porobie ogloszonka to nie wiem jak te linki tu pozamieszczac :oops:
a Groszek jest przesliczny, brak blizniak mojego piechola normalnie, tylko, ze jeszcze ladniejszy :evil_lol: - chyba zostane za to kasnieta w noge :lol:[/quote]


Ma opieke i ma sie tez całkiem dobrze :lol: to pieszczoch jest okropny tak ze za każdym razem jak jesteśmy w schronisku to Groniu swoje porcje głaskania wymusi :evil_lol: bo szczeka na innych i sie pcha tak ze nie da sie go zignorować :eviltong:

Co do linków to faktycznie tez zauważyłam ostatnio ze jest problem z wklejaniem ich :hmmmm: to moze napisz chociaz gdzie jest ogłaszany jak sie nie uda wkleic ..... Ja zeby to ominąc to podlinkowuje np. [URL="http://www.allegro.pl/item463344185_pies_ktory_nie_liczy_lat_zobacz_filmiki.html"][B][COLOR=darkorchid]allegro [/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=darkorchid]i[/COLOR][/B] wtedy sie otwiera ;)

A masz zdjecia swojego przystojniaka? To moze go nam tu pokazesz ?
I wtedy Ci wybaczy i nie trzasnie w noge :diabloti:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Ma opieke i ma sie tez całkiem dobrze :lol: to pieszczoch jest okropny tak ze za każdym razem jak jesteśmy w schronisku to Groniu swoje porcje głaskania wymusi :evil_lol: bo szczeka na innych i sie pcha tak ze nie da sie go zignorować :eviltong:

Co do linków to faktycznie tez zauważyłam ostatnio ze jest problem z wklejaniem ich :hmmmm: to moze napisz chociaz gdzie jest ogłaszany jak sie nie uda wkleic ..... Ja zeby to ominąc to podlinkowuje np. [URL="http://www.allegro.pl/item463344185_pies_ktory_nie_liczy_lat_zobacz_filmiki.html"][B][COLOR=darkorchid]allegro [/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=darkorchid]i[/COLOR][/B] wtedy sie otwiera ;)

A masz zdjecia swojego przystojniaka? To moze go nam tu pokazesz ?
I wtedy Ci wybaczy i nie trzasnie w noge :diabloti:;)[/quote]

przystojniak zerka z avatara :diabloti: czyz nie jest podobny do Gronislawa? no moze troche chudszy :eviltong:
a podlinkowywac to ja juz wogole nie wiem o co chodzi :oops: zielona jestem jeszcze w tym wszystkim, na dogo od kilku tygodni dopiero. jak zrobie ogloszonka, to zawsze moge na maila linki Ci przerzucic, cos pomyslimy :)
to ja bardzo prosze przy najblizszej okazji o wymizianie Groszka od ciotki agi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniecha82x']allegro super zrobione![/quote]

Dziękuje :loveu:


[QUOTE]przystojniak zerka z avatara :diabloti: czyz nie jest podobny do Gronislawa? no moze troche chudszy :eviltong:
[/QUOTE]

Fakt że jest podobny i fakt ze chudszy :evil_lol: bo to nasze jak juz sam nie daje rady zjesc bo pęknie :eviltong: to sie kładzie na suchej karmie i szczerzy zeby do innych zeby czasem nie podeszli i nie skorzystali ....... przekomicznie to wyglada moze kiedyś mi sie uda to nakrece z tego filmik :lol:

[QUOTE]podlinkowywac to ja juz wogole nie wiem o co chodzi :oops: zielona jestem jeszcze w tym wszystkim, na dogo od kilku tygodni dopiero. jak zrobie ogloszonka, to zawsze moge na maila linki Ci przerzucic, cos pomyslimy :smile:
to ja bardzo prosze przy najblizszej okazji o wymizianie Groszka od ciotki agi :cool3: [/QUOTE]

Dogo Cie wszystkiego nauczy :evil_lol: jak ja zaczynałam na "stare" lata i sie nauczyłam to juz kazdy da rade ;)
Na poczatek faktycznie wyslij mi na maila a potem Ci powiem jak sie podlinkowuje :lol:


Gronisława wymietole juz jutro od Ciebie specjalnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...