Jump to content
Dogomania

DALMAT AKSEL! RATUNKUU!!! Konin!!ma dom


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak założymy jej nowy wątek, jutro zrobię ładne zdjęcia i założe:) dzięki...

A propo Vivy zorganizujemy akcję, by zebrać pieniądze na jej dom tymczasowy. Szczegóły omówimy jutro i zaczniemy działać, szkoda czekać!

A propo sterylizacji suni, to będzie trzeba niestety poczekać ponieważ sunia ma małą krzepliwość krwi i taka operacja może być niebezpieczna dla jej zdrowia.

Mam nadzieję, że zbierzemy potrzebną sumę pieniędzy Vivce przyda się pobyt w domu tymczasowym.

P.S. na forum o dalamatach napisałam posta i nie uzyskałam odpowiedzi. Chciałam wiedzieć czy osoby, które dają DT to jakieś osoby z zewnątrz? Czy jak? bo nie wiem za bardzo na czym to polega?

Karolcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Schronisko w Koninie']Chciałam wiedzieć czy osoby, które dają DT to jakieś osoby z zewnątrz? Czy jak? bo nie wiem za bardzo na czym to polega?

Karolcia.[/quote]

Nie rozumię pytania.
Dom tymczasowy to normalny dom w którym dobrzy ludzie opiekuja sie tymczasowiczami. W tym domu było juz kilka kropków i dzięki tym ludziom psiaki maja nowe domy.

Link to comment
Share on other sites

Tak tak ja nie mówię że tak nie jest. Tylko chodzi mi o to, że np. to jest ktoś kto powiedział że jeśli będzie miał miejsce to da dom tymczasowy, czy są to osoby z zewnątrz ktoś deklaruję że pomoże i podejmuję się opieki nad psiakiem. Czy to są zazwyczaj te same osoby no nie wiem jak to wytłumaczyć... ale nie chodzi mi o to że źle się ludzie nimi zajmują... tylko kim są te osoby co dają Domy tymczasowe o może tak..

Link to comment
Share on other sites

Domem tymczasowym może bys każdy pod warunkiem że:
1. ma dobra warunki
2. ma dobre podejście do zwierząt
3. ma nasze zaufanie
Ten dom spełnia te warunki i dlatego umieszczamy w nim kropki w potrzebie.

Czy jest możliwość sprawdzenia czy Axel i Viva się dogadują?

Link to comment
Share on other sites

Co tu chopać. Dogomania tak działa że działać trzeba.W związku z tym do DT jedzie teraz sunia z Radomia. Ciotki z Konina nie było się zastanawiać. Trzeba było załatwiać transport. Teraz w kolejkę trzeba sie ustawić i czekać aż ta sunia dom znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Eh a właśnie skończyłam pisać tekst na akcję dla Vivy...

Myślę, że zostanie ona i tak zorganizowana, najwyżej pieniądze odłożymy i poczekamy aż znajdzie się jakiś inny DT.

A jeśli w tym czasie znajdzie się ktoś kto będzie chciał dać jej stały domek. Pieniądze napewno się nie zmarnują i przeznaczone zostaną na pomoc innym psiakom.

Karolcia.

Link to comment
Share on other sites

Domek tymczasowy przyjmie teraz inne psiaki. Gdy ter domki znajdą myślę że wasze beda w nastepnej kolejce. Te psiaki które jadą mieszkaja na dworzu. Nie można czekać w końcu to zima.

Zbierajcie pieniązki tak czy inaczej. Zawsze sie przydadzą.

Link to comment
Share on other sites

A więc byłam dziś w schronie i zajrzałam do Aksela, podczas gdy jeden z pracowników sprzątał mu pomieszczenie i dowiedziałam się czegoś ciekawego:) a mianowicie to, że Aksel umie podstawowe komendy: umię siadać, poprosić i dać łapkę, hmmm być może umie jeszcze coś więcej, tego już nie sprawdzaliśmy.

Bardzo się ucieszył, że ktoś się z nim powygłupiał i go wygłaskał. Bardzo chciał wyjść z pomieszczenia, pomyślałam, że chce na spacer ale było już ciemno i dość późno więc obiecałam ze wyjde z nim nastepnym razem.

Ehhh, jednak myślę, że nie chciał tylko na spacer, ale wydostać się i już nigdy tam nie wrócić.

Akselek gdy tylko wyczuję obecność człowieka lub usłyszy jakieś głosy koło swojego pomieszczenia zaczyna szaleć i skakać do drzwi, garnie do człowieka, jak już wsponiałam tęskni bardzo za normlanym domem :( zresztą jak każdy schroniskowy mieszkaniec.

Ogółem Akselek czuję się świetnie, jest energiczny i pełen sił.

Karolcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...