Jump to content
Dogomania

Moj piesek śmierdzi


Mistrz Nordmaru

Recommended Posts

Radziłabym sprawdzić gruczoły okołoodbytowe...
[quote name='Mistrz Nordmaru']aha czy to normalne że spaniele maja takie chude nogi???[/quote]
Trzymiesięczne szczenię powinno mieć dość grube łapki...
A jeśli masz szczenię z niewiadomego źródła (czyli bez papierów),to możesz spodziewać się wszystkiego - a wygląd jest tu najmniejszym problemem...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Radziłabym sprawdzić gruczoły okołoodbytowe...

Trzymiesięczne szczenię powinno mieć dość grube łapki...
A jeśli masz szczenię z niewiadomego źródła (czyli bez papierów),to możesz spodziewać się wszystkiego - a wygląd jest tu najmniejszym problemem...:roll:[/QUOTE]
aha czy to normalne że spaniele maja takie chude nogi???

No ja mam spanielka, który ma 3,5 miesiąca i ma według mnie bardzooo grube łapki:) Tak jak cocermanka mówi, kto wie co z tego wyrośnie.

a jesli chodzi o te gruczołki okołoodbytowe to tez jakiś czas temu mieliśmy ten problem, ale to było chwilowe, oczywiście przeszło z pomocą weterynarza. Ale od niego nie smierdziało, tylko dosyć mocno się drapał, a to ponoć też od tego jest. No i może saneczkować przy tym piesek, jak nam Pani doktor powiedziała.
Na pewno lepiej pójść z tym do weterynarza.

troche namieszałam z tym cytowaniem :)Sorrki cocermanka;)
ucze sie dopiero;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam ci przeslac zdjecie nog mojego spaniela??

nie mam jego zdjęcia :od tyłu" bo raczej takich nie robie;) ale w galerii cocker spanieli na 76 stronie masz jego zdjęcia, to możesz popatrzeć jak chcesz;)
A jak uda mi się zrobic mu zdjęcie od tyłu to zamieszczę ci je;)Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

też pisałam mu wcześniej, i inne osoby o tym, że może mieć np. zapalenie gruczołków przyodbytniczych i może przy tym saneczkować. Ale moim zdaniem takie rzeczy nie załatwia sie przez forum, tylko jak sie widzi, że coś jest nie tak to idzie sie do weterynarza. ale to nie mój pies, ja ze swoim tak właśnie bym zrobiła:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...