Jump to content
Dogomania

Wrocław Seterka Irlandzka znaleziona- HAPPY END


Katica

Recommended Posts

Wsiadła do autobusu lini 113 na Ołtaszynie (Krzyki) koło kościoła, zadbana, z czarną obróżką seterka irlandzka... ja nie mogę jej zatrzymać w domu ... mam sukę pitbullkę :( Nie chcemy żeby trafiła do schroniska, ale nie ma wyjścia.... Może ktoś jej szuka!?!?!?!?!?! Pomocy!!! Siostra własnie z nią chodzi po osiedlu gdzie wsiadła do autobusu, może rozpozna dom, albo ktoś jej szukać będzie...

Link to comment
Share on other sites

sprawdzałyście moze czy sunia nie ma tatuażu w uchu ? tamta sunia zaginiona to seter angielski
Katica podaj jakiś kontakt do siebie i fotki suni by sie przydały moze plakaty poróbcie może ktoś jej szuka albo zadzwońcie do schronu moze ktoś pytał o zaginioną seterkę:roll:
dałam info na setery
[url]http://www.setery-adopcje.net/phpBB2/viewtopic.php?t=245[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki madzia, własnie miałam się tam zalogować... Fotek nie mam bo mój tel nawalił...
SUnia jest średniej wysokości, nawet lekko "utuczona" na pyszczku ma przejaśnienia, pod bródką- jakby siwiała, i lekko między oczami na kufie... ale jest dość młoda.
Byliśmy u weta, stwierdził ze około 3-4 latka ma... Jest strasznie grzeczna, bała się czekając na weta, ale jak już weszła to podawała mu łapkę grzecznie siedząc... Niestety ani chipa ani tatuażu... swoje namiary zostawiłam u weta, to jedna z największych lecznic we wrocławiu i oczywiście w schronisku też... Niestety suczke musiałam zostawić w schronisku, ale dostała ciepły kojec w pomieszczeniu, ogrzewanym....
Boże jak ja ryczałam razem z siostrą jak musiałyśmy ją tam zaprowadzić... troche ten ciepły pokój nas uspokoił ale musimy znależc jej dom, jej właścicieli.
Namiary do mnie... tel. 600 28 22 56!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wam za pomoc...Dajcie ją gdzie się da, na wszelkie seterkowe forumy itp... Póki co jest na kwarantannie w schronisku, więc na najbliższe 2 tyg ma "bezpieczny" kojec, w ciepłym pomieszczeniu. Ja już dzisiaj 3 razy dzwoniłam do schroniska, zgłosiłam też na komisariat policji i do wyborczej ale ukaże się dopiero w przyszłym tygodniu. Wieczorem rozwieszamy plakaty... na całej trasie autobusu... mogła przecież wsiąść w niego już gdzieś wcześniej, albo uciekać po "wystrzale petardy.
Pani w schronisku powiedziała ze uważa że napewno ktoś się po nią zgłosi... ja mam nadzieje że jej słowa będą prawdą, a jeżeli nie to podejmiemy próbę socjalizacji pitbullki z seterką...

Link to comment
Share on other sites

Właściciele się znaleźli :):):):):):) Uciekła z podwórka, które jest zawsze otwarte- przy warsztacie samochodowym na osiedlu. Mala mieszka tam od zawsze i nigdy nawet za bramę nie wyszła sama, prawdopodobnie wystraszyła się petardy bo jakiś tydzień wcześniej było to samo...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[COLOR=Red][B][SIZE=4]pilnie potrzebuję informacji czy ta sunia to sunia z tego zdjęcia:[/SIZE][/B][/COLOR]

[IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/jpgr/?img=/upload/interwencje/seterka_zaglodzona/s2.jpg&width=420&height=10000[/IMG]

[IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/jpgr/?img=/upload/interwencje/seterka_zaglodzona/s3.jpg&width=420&height=10000[/IMG]

[IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/jpgr/?img=/upload/interwencje/seterka_zaglodzona/s4.jpg&width=420&height=10000[/IMG]

Sunia obecnie ma przetrąconą przegrodę nosową, nie wiem czy miała tak wcześniej, więc się nie sugerujcie.

Wiadomo ską był ten Pan co zabrał sunię z tego wątku do siebie spowrotem?

Link to comment
Share on other sites

Tamta sytuacja miała miejsce rok temu... właścicielka zadzwoniła do mnie i szczegółowo opisała i obróżkę i znaczenia suczki, suczka wróciła do nich... to było w styczniu 2008 r. I widuję ją często bo mieszka w okolicy. Suczka ma na imię Sara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...