Jump to content
Dogomania

Puchar Ras 2008


OlaAB

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zielsko']Lepiej wyslijcie jeszcze raz, bo jak nie ma Was na liscie zawodnikow, to znaczy, ze nie doszlo. A poza tym dziala formularz, wprawdzie tylko w wersji wegierskiej, ale mozna sie zorientowac porownujac z wersja angielska.[/quote]
Formularz jest również w wersji angielskiej, tyle, że po próbie wysłania go pojawiają się jakieś dziwne komunikaty, których ja osobiście nie rozumiem :evil_lol:. Sajko miała to samo, napisała do organizatorów i oni sprawdzą, czy te zgłoszenia dochodzą czy formularz ma jakiś feler.

PS
Zgłoszenia nie aktualizują się z automatu, oni to dopisują ręcznie.

Link to comment
Share on other sites

No to siem zgłosiłam - 2 razy po angielsku i raz po węgiersku i faktycznie z węgierskiego zaktualizowało się od ręki. Tylko nie wiem, czy jest po co jechać, skoro Silvia zgłosiła obie suki :evil_lol:. No to sobie obejrzymy na żywo i nagramy ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yassue']tiaaa... ja juz na liscie gloszen wyladawalam zaraz za Bu :evil_lol: co prawda na chwile, ale zawsze... ;)[/quote]

My byliśmy z grubym za La... popłakałam się ze śmiechu:roflt:

jakby ktoś na liście umiał rozpoznać które to parson to poproszę slicznie o znak... bo na minibulla do pary jakoś nie liczę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W Magdowej drużynie ja też planuję się z Uną znaleźć :loveu:

Ale uwaga - [B]poszukuję jakiejś dobrej duszy, która mogłaby nas przygarnąć do samochodu!![/B] Una pies składany ;) ale niechętny do jeżdżenia z innymi psami nos w nos - jeśli ma odstęp od psa nie robi problemów :) i ja (miła przystojna blondynka z niezłym aparatem foto :razz:). No i klateczka dog III...

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...