Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy z Cieszyna


Rybka_39

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 5 months later...

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']ja bardzo chętnie, zabiorę Tolcię ze sobą lub mozemy umówić się u mnie i spuścić psiaki w ogrodzie[/QUOTE]

Hej! Ja jak coś to wolałabym się gdzieś przejść, mojemu może nie pasować czyjś ogród i może go sobie "przywłaszczyć", więc my wolimi spacer z przemieszczaniem się:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='apcik']HA! HA! HA! no widzisz, ferie sa to znalazlam troche czasu... trzeba przewietrzyc mozg pomiedzy nauka ;p
tylko nie wiem jak moj niewychowany zareaguje( co ja z nim przezywam)

to ktos chetny jeszcze? ja mam teraz duuuuzo czasu;p[/QUOTE]
Mam nadzieję, że mi nie pożre eMosława:evil_lol:
Jak nikt już nie znajdze dla nas czasu to Cię zmuszę do tego rzucania:) Muszę zobaczyć berna w akcji, więc go podkręć w domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apcik']hahahahaha! odkad spadl snieg to nasze 'frizbi' lezy gdzies <no wlasnie gdzie> a Bern potrafi skupic sie tylko we wlasnym ogrodzie,na zewnatrz to preferuje traawki, krzaczki ktore mozna obsikac ;p[/QUOTE]
A myślisz, że eMosław czym się zajmuje? No chyba że włączy mu się w mózgu chęć rywalizacji;)
To kiedy? Czwartek? Piątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apcik']no to czwartek bo w piatek jade na nartki ;p przynajmniej jutro moze okrzesam troche moja beastie ;p[/QUOTE]
Dobra to w czwartek, 12 czy 11 bardziej Ci odpowiada?

Pogadam z nim, żeby mi psa nie zastraszył:lol:

A tak w ogóle to w którym miejscu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apcik']o to samo chcialam zapytac ;p

moze o 11:30 ;p ? znasz jakies ciche i ustronne miejsce?[/QUOTE]
Niech będzie 11.30 :)
Najspokojniej jest chyba za cmentarzem komunalnym, ale nie będę się tam pchała przez zasolone chodniki i Czechów:lol:.
Tam z drugiej strony banotówki pewnie będą ludzie na sankach/nartach itp. więc też nie bardzo...
Nie wiem gdzie jeszcze można by się na spokojnie spotkać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apcik']chyba ze chce ci sie pchac na moje trasy spacerkowe ;> tam ludzi malutko, pociagi nie jezdza, jedynie czasem sarenki ;p i potem mozemy wyjsc na bancie ;p[/QUOTE]
O i przynajmniej zobaczę gdzie to się idzie, bo jeszcze tego nie ogarnęłam:)
Jak mi się pies za sarną puści to koniec...:roll: ale może akurat nas sarna ominie;)
To w którym miejscu mamy czekać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...