Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='grazyna9915']Dianeczka ma 13 lat.
Ale biorę ją pod swoje duuuuże skrzydła, pod którymi zmieszczą się jeszcze Mada lat 16, Arlenka lat 16, Dawix lat 16 i Łukasz lat chyba 14.[/quote]
Ok, znacie się. Zresztą widać dużą różnicę w sposobie pisania tych osób, a Gosi :roll:

[quote name='AgaCzips']powiedz mamie, że czas najwyższy się usamodzielnić i za siebie odpowiadać:eviltong:



ja do Morska miałam 500km;) a na swój I zlot jechałam mając bodajże...14 lat:eviltong:[/quote]
Aga, różnica między 14 a 11 jest jednak spora :lol: Poza tym ja nie ustalam żadnej granicy wieku, tak tylko sobie napisałam. Zreszta 14 a 15 to już też mała różnica ;)

[quote name='KaRa_']Nikt nie mówi że nie masz jechać, ty;lko ktos wyraził zdanie z którym nawet się zgodzę. Są tam ludzie co piją alkohol, nieraz większych ilościach są najróżniejsze tematy do rozmów niektóre tabu jak na wiek 11lat:evil_lol: Możesz jechać nikt Cie nie wygania. Twój wybór czy chcesz jechać czy nie, czy wolisz sie na nas obrażać,że piszemy prawdę.[/quote]
Dzięki Kara za poparcie :eviltong: Te tematy mnie zainteresowały, chyba wpadnę do was pogadać :evil_lol:

[quote name='Asia & Ginger'][B]Borciu[/B], termin przedłużyliśmy, masz jeszcze miesiąc do namysłu. :cool3:
[/quote]
A to dobrze wiedzieć :cool3: Zaraz jeszcze pw napiszę, parę pytań mam :lol:

[quote name='gossia']Bora jak chcesz jechać to najwyżej ja niepojade jak Ci niepasuje moje towarzystwo:([/quote]
Słuchaj to czy Ty pojedziesz czy nie akurat na moją decyzję ma zerowy wpływ. Możesz sobie jechać, ja nie ze wszystkimi muszę rozmawiać na zlocie :roll: Powiem tylko, że moje zdanie jest takie, że będziesz się tam czuła jak zagubione dziecko....

[quote name='baffi2']Niektóre osoby mają 12 i potrafią się zachować, są odpowiedzialne a niektóre mają 16 i zachowują się jak bachory. Uwierz mi, tu nie chodzi o cyferki z daty urodzenia. No chyba że nie pasuje Ci tak młody wygląd. Ale równie dobrze osobom mającym lat poniżej 18 (a będzie ich sporo) może nie pasować to że na zlot jadą osoby po 35.
[B]Uważam że nikt nie powinien się czepiać tego ile lat mają inni zlotowicze.[/B] Oczywiście jeśli potrafią się zachować i są dość odpowiedzialni.[/quote]
Masz rację, ale mi chodziło tylko i wyłącznie o Gosię....po jej sposobie pisania widać, że nie jest to rozsądna 11-latka, ale dziecko, które nie potrafi jeszcze pisać. Na dogomanii wiele było osób w takim wieku, czytałam, co pisały i wiem, że po sposobie pisania można wiele się dowiedzieć o człowieku. To, co napisałam nie oznaczało, że osoby poniżej 15 r.ż. nie mogą jechać....

[quote name='KaRa_']Ja w zeszłym roku codziennie o 7godzinie w piżamie wychodziłam na siusiu z moim szczylem a był wtedy młodziutki bo 5miesiecy, zrobił to co miał zrobić i szliśmy dalej spać, budząc osoby w moim domku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Dobrze, że w tym roku Duke już nie będzie taki upierdliwy z rana :evil_lol:

[SIZE=6]Przypominam wszystkim, że w ośrodku należy sprzątać po swoim psie! :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA'][SIZE=6]Przypominam wszystkim, że w ośrodku należy sprzątać po swoim psie! :diabloti:[/SIZE][/quote]
Dobrze powiedziane, bo kolejnej kłótni na zlocie chyba nie wytrzymasz :lol:
podkreślę jedną rzecz
[SIZE=6]
Proszę nie mylić suszarek do ubrań z bojlerem bo można narobić sobie duuuży rachunek za prąd :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Dobrze powiedziane, bo kolejnej kłótni na zlocie chyba nie wytrzymasz :lol:
podkreślę jedną rzecz
[SIZE=6]
Proszę nie mylić suszarek do ubrań z bojlerem bo można narobić sobie duuuży rachunek za prąd :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/quote]
:roflt: :roflt::roflt:

Ja wytrzymam jeszcze wiele kłótni :diabloti: ale nie róbmy ze mnie takiej wrednej babki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']
Aga, różnica między 14 a 11 jest jednak spora :lol: Poza tym ja nie ustalam żadnej granicy wieku, tak tylko sobie napisałam. Zreszta 14 a 15 to już też mała różnica ;)
[/quote]

moja wypowiedź była kierowana do gops która ma 16(?) lat;) To miał być taki dodatkowy argument przy rozmowie z rodzicami :eviltong:

[quote]Cytat:
Napisał [B]Asia & Ginger[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9825814#post9825814"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][B]Borciu[/B], termin przedłużyliśmy, masz jeszcze miesiąc do namysłu. :cool3:[/I]

A to dobrze wiedzieć :cool3: Zaraz jeszcze pw napiszę, parę pytań mam :lol:[/quote]
tylko sie dobrze namyśl:mad::eviltong:

[QUOTE] Witamy
Czy są planowane jakieś wyjazdy poza ośrodek, wycieczki? Kiedy? Chcemy Was odwiedzić któregoś dnia i może nikogo nie być.[/QUOTE]

Trudno powiedzieć;) proponowałabym wziąć od kogoś numer kto będzie na zlocie i dowiedzieć się na bieżąco. Nie wiem jak inni ale ja planuje wypad do SO ;) No chyba że będzie ze mną pies...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Masz rację, ale mi chodziło tylko i wyłącznie o Gosię....po jej sposobie pisania widać, że nie jest to rozsądna 11-latka, ale dziecko, które nie potrafi jeszcze pisać. Na dogomanii wiele było osób w takim wieku, czytałam, co pisały i wiem, że po sposobie pisania można wiele się dowiedzieć o człowieku. To, co napisałam nie oznaczało, że osoby poniżej 15 r.ż. nie mogą jechać....[/quote]
Z tym się zgodzę.;)
A po sposobie pisania gossi rzeczywiście sporo można wywnioskować:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']sprzatac po psach to chyba normalne albo poprostu nie pozwalac zalatwiac sie na terenie osrodka tylko wychodzic na spacery gdzies dalej :) bedzie duzo szczeniakow?[/quote]
Uwierz mi, że nie dla wszystkich to normalne :roll: Tyle się przed zlotem pisało o sprzątaniu, a niektórzy chyba tego nie rozumieli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Wysoki wiek to właśnie jak naj mniej powinien przeszkadzać:evil_lol: Bo jakby nie patrząc ten zlot organizują zawsze osoby pełnoletnie, wiec im szacunek za to:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Raczej nie wyobrażam sobie, by osoba niepełnolenia brała się za organizację zlotu. :roll: :evil_lol:

[quote name='Basia i Barni']pamietajmy ,że obóz ten to nie w domku u mamy- każdy gotuje sam, każdy kupuje jedzenie dla siebie i dla psa -sam, każdy mysli swoja główką o konekwencjach naszego zachowania
i pamietajc trzeba że z psem sie wychodzi tu nie zastapi cie mama czy tata i trzeba go pilnowac 24 h -bo np. może sie nie zgodzic z jakims psem-
a nie wyobrazam sobie ze ktos otwiera drzwi z domku ,wypuszcza psa ,zamyka domek i idzie dalej spać :diabloti:[/quote]
Otóż to! :p

[quote name='KaRa_']Ja w zeszłym roku codziennie o 7godzinie w piżamie wychodziłam na siusiu z moim szczylem a był wtedy młodziutki bo 5miesiecy, zrobił to co miał zrobić i szliśmy dalej spać, budząc osoby w moim domku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Dokładnie, pamiętam jak dziś. :mad:

[quote name='Marta_Ares']no moj tak na dwa razy z tymi psami szczegolnie wiekszymi:roll: szczeka itp.

Kastracja w maju, i po kastracji zaczynamy agility wiem mam nadzieje ze troche bedzie spokojniejszy jak nie to nie jedziemy:shake:[/quote]
To, że szczeka na psy, których nie zna, to jeszcze nic złego, oby tylko po zapoznaniu się umiał się wyciszyć i nie rzucał do gardeł. :evil_lol: ;)

[quote name='gops']ok powiem kolezance i wplacimy :) ale rodzice beda chcieli pogadac i tak z kims doroslym ,ze zaden pies mi nic nie zrobi ani nie zje bastera ani kelli bo jest przewrazliwiona na tym punkcie mama ,ale to juz pozniej jakby co ;)[/quote]
Kolejna rozmowa mnie czeka. :nerwy:

[quote name='BORA'][SIZE=6]Przypominam wszystkim, że w ośrodku należy sprzątać po swoim psie! :diabloti:[/SIZE][/quote]
Zlotowicze proszę sobie zapamiętać te święte słowa. :cool3: :evil_lol:

[quote name='rwpb']Witamy
Czy są planowane jakieś wyjazdy poza ośrodek, wycieczki? Kiedy? Chcemy Was odwiedzić któregoś dnia i może nikogo nie być.[/quote]
[B]rwpb[/B], przed zlotem podam na pierwszej stronie mój numer telefonu, żeby każdy, kto chce nas odwiedzić mógł wcześniej zadzwonić. ;)

[quote name='gops']sprzatac po psach to chyba normalne albo poprostu nie pozwalac zalatwiac sie na terenie osrodka tylko wychodzic na spacery gdzies dalej :) bedzie duzo szczeniakow?[/quote]
Jak pojedziemy do Sierakowa, to zobaczymy jakie są warunki, czy w okolicy ośrodka jest jakiś teren, gdzie będzie można wyprowadzać psy. ;)

[quote name='gops']no wlasnie jakis regulamin musi byc :) tylko nie piszcie tam ze cisza nocna jest o 22 :evil_lol:[/quote]
Cisza nocna jak najbardziej o 22, gasimy światła i nynku. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Regulamin
[/CENTER]
1. Sprzątamy odchody po naszych psach na terenie ośrodka
2.Osoby niepełnoletnie wychodzące poza teren zlotu muszą zawiadomić organizatorów zlotu o tym fakcie
3. Sprzątamy nasze śmieci codziennie w okół własnych namiotów i domków aby zachować czystość na terenie ośrodka
4. Namiotowicze używający prądu i wody w domkach muszą to zgłaszać domownikom
5. Psy nie mogą wchodzić do piaskownicy co oznacza nie mogę się tam załatwiać
6. Nie prowokujemy psów do agresywnych zachowań
7. Wszyscy szanujemy każdego w koło, nie kłócimy się ani nie wyzywamy się nawzajem
8. Każda osoba jest odpowiedzialna za własnego psa i szkody wyrządzone przez niego
9. My sami nie wyrządzamy szkód w ośrodku oraz innym osobom
10. Szanujemy właścicieli ośrodka, jeśli coś jest zakazane to jest zakazane
11. Miski z psim jedzeniem są chowane i nie dostępne dla innych psów
12. Bez zgody właściciela nie dokarmiamy innych psów
13. Młodzież niepełnoletnia ma zakaz spożywania alkoholu i palenia tytoniu przy osobach z ośrodka
14. Starajmy się zachować umiar w spożywaniu używek typu alkoholu i papierosów
15. Zakaz na zlocie bycia pod wpływem narkotyków
16. Nie zostawiamy resztek jedzenia na stołach, siedzeniach, kocach
17. Psy w miarę możliwości powinny być wyprowadzane poza teren ośrodka na załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych.
18. Nie krzyczymy, starajmy się utrzymać ciszę w ośrodku
19. Każde skaleczenie zgłaszamy organizatorom
20. Wszystkie psy na zlocie muszą być odrobaczone oraz posiadać aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie
21. Szanujemy prywatność innych zlotowiczów
22. Nad wodę aby popływać chodzimy w większych grupach i pilnujemy aby nikt się nie utopił
23. Nie robimy sobie głupich żartów nad wodą nie topimy nikogo ani nie zmuszamy pływać na głęboką wodę
24. Nie pożyczamy przedmiotów innych osób bez zgody właściciela
25. Na zlocie obowiązuje tylko i wyłącznie dobry humor

Może on w każdej chwili ulec zmianie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']Hihi Kara sobie wzieła do serca ten regulamin :cool3:
Punkt 19 jest zaskakujący :evil_lol: jak sobie ciachne palca nożem i jak to zgłosze to dacie mi jakiś mega opatrunek :diabloti:[/quote]
Będę Wam robić za pielegniarkę:evil_lol: czyli jodynę na palec, później plaster i sio :evil_lol:a jak się jodyna skończy to spirytusem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...