Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='KaRa_']A w ogóle:
Jeśli komuś bardzo zależy na zlocie to przekona rodziców, a jak nie to szybko się podda i powie a nie jade;)[/quote]
Akurat mi bardzo zależy i będę szła w zaparte :lol:
A z mamą pogadam za godzinkę, bo ma gości:roll:

Link to comment
Share on other sites

Asiuniu późno ale wcześniej nie mogłam

Życzenia już Ci na pewno składali
twarz twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamięta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń :loveu::loveu::loveu::loveu:

A co do zaliczki Lucy to będzie wpłacała po 28 zaraz:)(po wypłacie)

Link to comment
Share on other sites

Mama oglądała detektywów mówi że niewie czy mnie póści bo ktoś mnie porwie zabije! Oj mówi że jedzie ze mną! Ja niechce!!!! NAjlepiej by było z nią pogadać......
A czy pani [EMAIL="Asia@Ginger"]Asia@Ginger[/EMAIL] mogła by zadzwonić do mamy i pogadać plissss.....
i jeszcze ktoś bo jednej osobie nieuwierzy!!! A może pani KAra??? Niewiem i niemam pojęcia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Ja mogę być fikcyjnym opiekunem:evil_lol: ale nie ma papierów:eviltong: no i nie wiem czy byście chcieli żebym nim była, bo u mnie dyscyplina musi być:mad::mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[QUOTE]a juz zaczynam cie sie bac:crazyeye::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Czuję dokładnie to co Iza:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Jest krok do przodu:multi: Mama powiedziała, że mam jeszcze z tatą pogadać, a za którymś tam razem na pewno go namówię:lol: A nawet jeśli nie, to mama na pewno pogada z tatkiem na ten temat;)
Czyli mama się zgadza:lol:
Tata... namówię ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to już pachnie wakacjami :) U mnie w szkole dziś się okazało, że za tydzień mają już być propozycje ocen na koniec roku!!! Szok!!! Wszytsko przez matury xD ... alem wakacyjnie... a zlot dopiero w drugiej połowie wakacji, ja nie wiem jak ja dotrzymam... jedyny minus, że wystawa w Bratysławie nam przepada, ale co tam, nie pierwsza to i nie ostatnia :)

Link to comment
Share on other sites

Już niemoge się doczekać!!! Dobra mama namówiona jechać moge tylko jeszcze chciałaby pogadać i jechać ze mną!!! NIE!!! Ja tego niechce! Ojoj już można odliczać! A ja się doczekać niemoge!!! A czy w domkach jest drewno??? Są zauszniki itp.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Sto lat Asiu :multi::multi::multi:[/quote]
[quote name='KaRa_']Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrówka, szczęścia i pomyślności oraz cierpliwość !
:BIG::BIG::BIG::new-bday::tort::new-bday::tort:[/quote]
[quote name='kelpie0'][SIZE=4]Sto lat, sto lat [/SIZE]

[SIZE=4]:new-bday:[/SIZE][SIZE=4]:BIG:[/SIZE][SIZE=4]:tort::BIG:[/SIZE][SIZE=4]:new-bday:[/SIZE]

[SIZE=4][SIZE=1]To naprawdę urodzinowy wątek [/SIZE]
[/SIZE][/quote]
[quote name='gossia']Wszystkiego naj życze! Dużo szczęścia pomyślności oraz następnych zlotów!!! Sto lat!!![/quote]
[quote name='AgaCzips']Asiu- najlepszego :BIG: :laola:[/quote]

[quote name='basia bonnie']100 lat!:multi::multi:[/quote]
[quote name='Asia&gordonisko']Wszystkiego najlepszego Asiu :)[/quote]
[quote name='Dianeczka']Nie będę orginalna, WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO! :Rose:[/quote]
[quote name='Atkaaaa']Wszystkiego najlepszego :) Sto lat :D

A ja dalej namawiam...[/quote]
Dziękuję wszystkim za życzonka. :loveu: :loveu: :loveu:


[quote name='Asia&gordonisko']Mam pytanie... czy będzie jakiś opiekun osób niepełnoletnich? Jeśli nie, to automatycznie można mnie już wypisać- do takiego wniosku doszli rodzice...:roll: [/quote]
[quote name='KaRa_']Tak jak pisałam to nie jest obóz wiec takich rzeczy nie ma, ale jak się z kimś dogadasz to może będzie świecił oczami,że opiekunem Twoim jest.[/quote]
A może znajdź osobę, która jest z Wrocławia, jest pełnoletnie i jedzie na zlot. Taka osoba może zostać Twoim niby opiekunem. :cool3: W ostateczności poznaj ją ze swoimi rodzicami. ;)

[quote name='KaRa_']A i przypominam o PW do Asi
Czyli imię, nazwisko Was numer komórkowy, a jak osoba niepełnoletnia to i numer rodzica.[/quote]
I znowu zapomniałam dopisać to na pierwszej stronce, ale już się poprawiam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Już niemoge się doczekać!!! Dobra mama namówiona jechać moge tylko jeszcze chciałaby pogadać i jechać ze mną!!! NIE!!! Ja tego niechce! Ojoj już można odliczać! A ja się doczekać niemoge!!! A czy w domkach jest drewno??? Są zauszniki itp.?[/QUOTE]

Gossiu, a po co Ci drewno i zauszniki? :evil_lol:

Z tego co widziałam na zdjęciach jest drewniana boazeria w kuchni :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
A może znajdź osobę, która jest z Wrocławia, jest pełnoletnie i jedzie na zlot. Taka osoba może zostać Twoim niby opiekunem. :cool3: W ostateczności poznaj ją ze swoimi rodzicami. ;)
[/quote]

wyczuwam aluzje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']



A może znajdź osobę, która jest z Wrocławia, jest pełnoletnie i jedzie na zlot. Taka osoba może zostać Twoim niby opiekunem. :cool3: W ostateczności poznaj ją ze swoimi rodzicami. ;)

;)[/quote]

no myśle że Orzech przekona tych rodziców:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

no właśnie... Ja tez musze dane podawać??:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
I jak ludzie reagują? :-o :cool3: :evil_lol:[/quote]

Zazwyczaj po prostu uciekają. Co mają robić?:cool1:

Jak dobrze, że mnie problem z "przekonywaniem rodziców" już nie dotyczy:evil_lol:.
60% wątku to "Jak przekonać".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Mama oglądała detektywów mówi że niewie czy mnie póści bo ktoś mnie porwie zabije! Oj mówi że jedzie ze mną! Ja niechce!!!! NAjlepiej by było z nią pogadać......
A czy pani Asia@Ginger mogła by zadzwonić do mamy i pogadać plissss.....
i jeszcze ktoś bo jednej osobie nieuwierzy!!! A może pani KAra??? Niewiem i niemam pojęcia!!![/quote]
Pani Kara raczej nie ma silnej siły przekonywania;)

Link to comment
Share on other sites

Rodzicie nie pozwalają Ci jechać na zlot? Bije Ciebie kolega ? Zostałeś kolejny raz opluty ? W interesach ktoś Ciebie wykiwał ? A może chciałbyś zyskać respekt na dzielnicy ? Chcesz spowodować u kogoś trwały uszczerbek na zdrowiu ? Nie wiesz, co masz zrobić ? Napisz, zadzwoń, powiedz, przyślij gołębia, przekaż info pocztą pantoflową.O każdej porze dnia i nocy.. ________________________________POMOGĘ_________________

Przekopy, kopy, klapsy, przekładanie przez kolano, poniżania,psychiczne znęcanie, oklepy, sklepy, cygańskie solo, odzyskiwanie długów, karczycha, blachy, muki, mięśniaki, lans, bicie pięśćią, bicie pięścią w stół, liście, bicie bez okazji, przejazdy BMW, wrzuty do bagażnika wraz z wyciąganiem, wjazdy na chate, łamanie desek, bicie szyb głową jak i kończynami, kruszenie betonu piszczelami, jedzenie szkła i gwoździ, tulipany, nauka kopania grobów, kopanie grobów i grobowców, nauka zsypu ziemi na ciało, podtopienia, groźby słowne, rzucanie obelg, w stroju dresa jak i również w garniturach, dżinsach, na każdą okazję odpowiedni strój i charakteryzacja.
_Pełen profesjonalizm. Rabaty dla stałych klientów, zniżki studenckie, raty bez żyrantów. Na jesień rabaty na liśćie !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...