Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='baffi2']A jeśli ktoś by się namyślił po 28. to mógłby jechać? :cool3:

/ ja jutro wpłacę zaliczkę :D /[/quote]

po 28 to ewentualnie pod namiot lub na dostawkę jeśli będzie taka możliwość..

A co do zaliczek to przed wysłaniem dobrze się zastanówcie czy na pewno chcecie jechać.. a nie, że ktoś sie wycofuje i muszę kasę odsyłać.. marnujecie mój cenny czas i 50gr za każdy przelew:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Rose- to na pierwszej stronie- REKLAMACJI NIE PRZYJMUJEMY=PIENIEDZY NIE ODDAJEMY:diabloti:[/quote]
No niestety, ale trochę się spóźniłyście...
[B]Trzeba było napisać o tym PRZED rozpoczęciem zbierania pieniędzy.[/B]
Ci, którzy już wpłacili zaliczkę, mogą legalnie domagać się ich zwrotu w razie gdyby zrezygnowali z przyjazdu.

Złożyłyście ofertę - ludzie się z nią zapoznali, zaakaceptowali i wpłacili peniądze, godząc się na wasze warunki i nie było tam mowy o tym, że możecie pieniędzy nie zwrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']nie bylo tez mowy o tym, ze pieniadze ktos zwraca... zaliczka wlasnie jest po to, zeby ktos rezygnujac nie zostawil organizatora na lodzie ;)[/quote]
czyli organizator zatrzymuje te pieniądze dla siebie? ;)

no bo coś MUSI zrobić z tymi pieniędzmi. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']czyli organizator zatrzymuje te pieniądze dla siebie? ;)

no bo coś MUSI zrobić z tymi pieniędzmi. :lol:[/quote]

Nie bierze dla siebie tylko opłaca miejsce które było dla danej osoby "zaklepane" przez wpłacenie zaliczki i w tym momencie ma mniejsze straty.. bo czy osoba pojedzie czy nie to i tak za cały pobyt trzeba zapłacić..

Link to comment
Share on other sites

ja chętnie się zapiszę i ile to dokładnie by wyszło razem z psem i z energią za cały zlot???Bo bardzo chętnie się wybiorę tylko nie wiem z kim mam być w domku:) i czy by mi ktoś pomógł z psiakiem jakbym go wzięła <labradorkę>,bo najbardziej przyjazna:D i kochana...czekam na szybką odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja_joko']ja chętnie się zapiszę i ile to dokładnie by wyszło razem z psem i z energią za cały zlot???Bo bardzo chętnie się wybiorę tylko nie wiem z kim mam być w domku:) i czy by mi ktoś pomógł z psiakiem jakbym go wzięła <labradorkę>,bo najbardziej przyjazna:D i kochana...czekam na szybką odpowiedź[/quote]
180zł człowiek , 30zł pies energia nie wiadomo gdyż nie wiemy ile jej wykorzysta.
Tylko jesli chesz jechać na zlot to musisz prędko zaliczkę wpłacić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja_joko']ja chętnie się zapiszę i ile to dokładnie by wyszło razem z psem i z energią za cały zlot???Bo bardzo chętnie się wybiorę tylko nie wiem z kim mam być w domku:) i czy by mi ktoś pomógł z psiakiem jakbym go wzięła <labradorkę>,bo najbardziej przyjazna:D i kochana...czekam na szybką odpowiedź[/quote]

180 nocleg za cały pobyt + 35 zł za psa a za energie to tyle ile jej zużyjesz:eviltong: a jeśli chodzi o miejsce w domku to z tym pewnie nie będzie problemu i ktoś Cię chętnie przygarnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']aaaa... to wszystko jasne, ale napisane nigdzie nie było :p

a jeśli ktoś zrezygnuje i ja przyjadę na jego miejsce, to rozumiem, że skoro jemu przepada, to ja mam część opłaty gratis? :p[/quote]

No jakby nie patrzeć tak;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']aaaaa....
TO JA REZERWUJĘ PIERWSZE ZWOLNIONE MIEJSCE!! :multi:
NAJLEPIEJ OPŁACONE W CAŁOŚCI.... :lol::lol::lol:[/quote]

Być może to ja to miejsce zwolnię:eviltong: choć do marca wpłacę całość to to czy pojadę na zlot jeszcze nie jest pewne:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...