Jump to content
Dogomania

Luźne pogaduchy o zawodach 2008:)


Sajko

Recommended Posts

Ponieważ temat o zawodach w 2008 roku jest zamknięty, muszę zadać pytanie w oddzielnym temacie.

2 maja jest zwykłym dniem pracującym w Polsce (chyba, że ominęło mnie wprowadzenie jakiegoś święta narodowego). Czy jest to już ustalona data rozgrywania eliminacji Mistrzostw Świata w dzień roboczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Rozwiązanie: Petycja do władz o uznanie dnia, w którym odbywają się zawody agility, świętem narodowym :lol:[/quote]

Akurat 2 maja już jest świętem narodowym - dokładnie [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Flagi_Rzeczypospolitej_Polskiej"]Świętem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej[/URL] :cool3: Tylko to takie święto drugiej kategorii, bo nie jest jednocześnie dniem ustawowo wolnym od pracy.

Ale święto jest... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']U nas nie ma zawodów 2 maja (za to jest wystawa), bo są zawody w Łodzi 3-4 maja.

My zaprosimy Was na pierwsze dwudniowe zawody 24-25 maja (Puchar Polski) ale o tym potym:lol: Laluna dopisz nas prosze do kalendarza. Dziękuję.[/quote]
Magda mozesz podac mi na priv wiecej info? A własciwie kto sedziuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Sajko, a może zmień nazwe tego wątku na Pogaduchy, czy coś tam i będzie po sprawie, bo jeszcze mi sie ludzie na 2 maja zaczną zgłaszać i będę musiała te zawody zrobić:diabloti:[/quote]
Tiaaaa, konkurencyjne, bo 2-go są przecież w Łodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...