Jump to content
Dogomania

Vasco briard 3 miesięczny mądrala


Vasco Irjar

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/000_0279.jpg[/URL]

taaa najpierw sie opijol piwskiem

[URL]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/000_0284.jpg[/URL]

a potem go suszylo hehehehehehehehhe

witajcie kofffani ;-) boszzz rozkoszny jest echh kiedy Zuzol byl taki maly?? a woole yl maly ???? juz nie pamietam heheheeheheh

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=DarkGreen]Kochany Vasco! Wlasnie siem dowiedzalem,ze jezdes moj ...pol - brat po "agresywnym" Tatuniu! Chlopie, ja to jezdem farciarz - wczoraj siostra, dzis Ty- moj polbrat:)
No i zostalem starszym bratem! Jeny! Jaka to odpowiedzialnosc!!! Masz sie sluchac Twójów - to chiba fajne Ludzie!I PAMIETAJ - JAKBY CO... TO MASZ STARSZEGO BRATA i w razie czego - jezdem w stanie Cie obronic, choc wiesz... trzeba byc twardym, a nie mietkim, jak to gada Wujek Adik - ten od Zuzy. Aaaa - bo wiesz - ja mam dziewczyne! To Zuza!:)
Siem bardzo cieszem!!! Ale pamietaj - przesadzisz - dostaniesz od bracika omlot!!! Masz dbac o Twojów!!! Zółwik - Gutek[/COLOR][/I][IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/100_1093.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Najdroższy starszy półbracie, przyjmnołem do wiadomości co i jak. Moi już mnie uświadomili, że starszych trzeba słuchać. Ale wiesz jakby co to na młodszego bracika też możesz liczyć. Mogem ci Guciu popilnować Zuzi na ten przykład. bo bardzo ona siem mnie podobie. Jak widać u nas to rodzinne i pewnie też po Tatusiu naszym. Co do omłota to jak zasłużę i trza bedzie, wezmę to na klatem, to znaczy na razie na klatkem (schodowom) swojom wontłom w porównaniu z bracikiem. Dla odmiany proponujem żółwika wodnego (zmoczonego ślinom).
Vaskulec młodszy brat

[IMG]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/100_1573.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR=purple]To jo Zuza ;-)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#800080]Matyldooo naszaa ( to ulubione haselko mojej panciory co znaczy niy wim ale zem papagaj łokropny to papogowywuja ) jakis TY mody je gryfnyyyy ...panciora az sie lobslinila jak na ciem patrzala a na mie ryczy jak chlastom wodnom slinom po loczach ;-)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#800080]No ale nie dziwota zes taki sliczniutki w koncu polbracik zes mojego narzyczonego a UN tyz pikny wiec wsio w rodzinie sie ostaje ;-)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#800080]Nawet skłonnosci jakies takowes pijokowes mocie z Gutym podobne ;-)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#800080]Wiysz jo mom czynsto do czynienia z takimi ludziokami co to alkohola pijom i potym zanudzajom moja panciora godkom ale jo ich tam roz dwa ustawiom i spadajom ;-) w koncu tyz zem agresywno ale chyba po mamie bo tata to spokojny gosciu jest ;-) a Ty zes jest tyn Vasco od tych podroznikowych ja? Mody toz to za Toba HISTORYJA STOII ;-) wowoow[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#800080]No dobra musza konczyc bo mie panciora szlafyn wyganio ..a jeszcze jedno jo mom tako kudlato siostzryczka na nia trza uwazac bo to heksa co gryzie po ucholach i szarpie za łogon ;-) i fest pyskato jest ;-)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#800080]No to trzymej sie MODY i machniom ogoniskiem !!!![/COLOR][/I][/B]
[B][I][/I][/B]
[B][I][COLOR=#800080]ZUZANKA ;-)[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

no uwzaj maly bo Zuzia od Guta jest sam sie o tym przkonolem bo mi tez sie podoba,ale Gut jej strzerzemy se musimy inna znalesc ja tez szukam:):)
ale ty jeszcze jestes mlodszy ode mnie wiec chyba mosz wiecej czasu:):)ja jeszcze troche i rok bede mial to bedzie ze mnie dopiero juz meszczyzna:):)pozdrawiam Agent:)
acha ja tez tak spie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']super się czyta te listy :evil_lol::evil_lol: tylko dwa razy dłużej niż pisane normalnym językiem :evil_lol:[/quote]
Cooooioocia! [U]
Cudzych listow sie nie czyta!!!
[/U]
[B][COLOR=DarkGreen]No wiec tak- Bracie! Mója mnie wyciagnela o 7 godzinie (!!!) z mojego nowego piyknego pryka na siq. U nas takie cos leci z nieba, takie kroipelki - fuj!
Nie lubiem tego, bo potem to mnie czeka mycie podwozia - fuj! Zreszta dzis nam dzien higieny- co tygodniowe czesanie i mycie glowy i " tego i owego", bo Mója gada, ze ...capie! Oj jak dorosniejsz, to tez bedziesz capil i tez przezywal to samo. Ciezkie zycie...
Widze, ze Zuzanka do Cie napisala, to dobrze, ale uwazaj na baby!!! One sa kaprysne! Bez nich zle, z nimi tez nielatwo! Aha - szczeknij tej swojej Panci, co by duuuuuzo fot Twoich dawala, a nie tyle,co kot naplakal!
Zółwik - Gucio
[SIZE=1] pssss ( albo jak to sie pisze, ze niby dopisek jest) niech Twoja pomarudzi Cioci Ani ( to ta, co listy czyta), zeby jakis baner i avek zrobila! Bo wiesz - Ona robi zajefajne dla briardow! Ale ciiiii - ja Ci tego nie szczekalem.Niech Twoja sie nad moim i Zuzy banerkiem pozachwyca, Ciocia Ania to lubi, i ...pewno sama pynknie![/SIZE]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zuzinko, ja tam bratu swojemu w drogem łapami wchodził nie bendem, bo nawet jeszcze nie wiem o co z tym narzyczeństem chodzi. Zuzka jest dla mnie trochę za duża i będzie patrzeć na mnie z góry a z wysokości kanapy rozmawiał z niom nie bedem bo to nie wypada tak traktować pienkne damy :evil_lol:. Fruzia mnie sie podobie bo jest na mój rozmiar:loveu:. Ale jeszcze się zastanowię bo Mój mi mówi, ze z babami to tylko same kłopoty. Polizaj tam ode mnie Swoich i swojom siostrem Fruzie. Fajne jesteście :razz:
żółwik morski
Vasiek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']To trzeba wysyłać na PW a nie oficjalnie :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Gut nie obluguje priwow! Aleprzynajmniej pisac umie! :)

[quote name='eria']:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] czego ryczy?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][B][I]Witaj kolego,[/I][/B][/COLOR]
[COLOR=sienna][B][I]Szkoda, że tak mało[/I] "lasek" dla nas jest. Może jak podrosnę to będzie ich wiecej. Wiesz..... na przystojniaków takich jak my to same one lecom.... a potem to trzeba warczeć, żeby się odczepiły. Pan mi mówi, ze one to nas nie rozumiom ani trochę. Już coś o tym wiem, bo jak wracamy ze spaceru to ta Moja jakąś scierom mi łapy wyciera. Już kilka razy chciałem tem szmatem zeżreć, bo przeszkadza okrutnie, ale Moja jom chowa jaby była z jakiegoś złota albo cóś w tym stylu. Kto to widział, żeby porządny pies miał łapy czyste jak maskotka jakaś. To takie niemenskie :diabloti:[/B][/COLOR]
[COLOR=sienna][B]Piona Brachu Agencie[/B][/COLOR]
[COLOR=sienna][B]Vasecki[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ciociu kochana,
Ja pozwalam czytać moje listy swojej rodzinie :lol: bo jeszcze sie nie naumiałem czytać. Własnie zaczołem naukę czytania od naklejki z zielonej butelki. A moja to jakieś wykłady mi zaczela robic, ze klej, ze brzuch, a ja zeżarłem wczoarj na spacerze chusteczkem higienicznom cudzom, bo sam jom sobie znalazlem. A moj chcial mi ja zabrać, niech sobie poszuka, a nie biega za mnom, bo potem to muszem jom połykać z prędkością światła. Aaaa Ciocia? Jak tak ładnie lapkom poproszem to zrobisz mi banerek? Pliss, pliss. :oops:
Liznem Ciem Ciocia
Vaskuś

Link to comment
Share on other sites

Muszę, naskarżyć na Moich. Przez cały tydzień czyli od poniedziałku do piontku to wstajom o 5.30. Ok 6.00 Moja daje mi śniadanko. ale dziasiaj to normalnie moja wstała o 8.00 a Moj to dopiero wstał ze swojego legowiska jak takie pudełko zaczło dzwonić i on zaczol do niego mówić. U nas też te kropki lecą z nieba. Tez mnie wyczesała Moja. potem se zaległem na kanapie zobaczyłem te obrazki z tej skrzynki, nie było nic ciekawego to sem śpiem..... oooo!!! Moj mówi mi, że idziemy na spacer znowu.... ciekawe czy poszuka sobie swojej chusteczki w parku.
Zółwik polizany
Wasiek

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj se zrobiłem wolne :multi:. Irenka mnie wykąpała, nabalsamowała, potem pomagałem jej myć głowę, tylko nie wiem czemuuuu tak krzyczała na mnie, że chcę zobaczyć co w wannie spomiędzy jej nóg, w końcu poszła sobie i cała wanna moja

[IMG]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/000_0287.jpg[/IMG]

i dywanik też mój

[IMG]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/000_0283.jpg[/IMG]

a potem oglądałem TV

[IMG]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/000_0286.jpg[/IMG]

wieczorem odpierałem atak foków blizniaków.

[IMG]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/000_0294.jpg[/IMG]

cdn...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...