Jump to content
Dogomania

Melunia - boksiowate dziecko bez oczka.ADOPTOWANA!


dariaopole

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hippies']Daria ja wiem ;) Tylko uważam, że jeżeli ktoś ma jakąś wiadomość na jej temat to tylko jej pomoże :cool3:. Poprostu uważam, że jeżeli będziemy cokolwiek wiedziały więcej niż to co już zostało napisane to może szybciej znajdziemy jej dom ;)[/quote]


masz rację :p
czekamy więc na jakiekolwiek wieści o malutkiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam, rozmawiałam z Panią, która się nią opiekuje, Sunia dalej jest w schronisku :shake: w środę będzie poddawana próbom kocim ;) i jak wszystko dobrze pójdzie to może trafi na tymczas, tylko będziemy potrzebowali transportu Warszawa-Opole/Wrocław/Niemodlin. Może ktoś coś wie na temat takiego transportu:razz:
Szukamy domku dla niej :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hippies']Wiesz ... sześciomiesięczny pies może nie lubić kotów, to zależy od tego jak jest wychowywany. Nawiązując do mojego pytania czy ktoś coś o niej wie ... to mam pytanie, ponieważ dowiedziałam się tylko że jest piękna, bez oczka, jest w schronisku w Warszawie. Jakie tam mają warunki? Czy ktoś szuka DS czy chociaż DT ? Czy ktoś ma z nią kontakt, bo może sunia już jest w nowym domku. Acha ... i może ktoś wie jak ona sie znalazła w schronisku ? Znaleziona? Podrzucona? Oddana?[/quote]

sunia została znaleziona, nadal przebywa w schronisku, nie ma póki co dla niej ani DT ani DS:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']sunia została znaleziona, nadal przebywa w schronisku, nie ma póki co dla niej ani DT ani DS:([/quote]

No mam nadzieję że będę w stanie spełnić chociaż jedno ;) DT :diabloti:
Tylko trzeba znaleść transport niuni do mnie. Postaram się przychylić jej nieba jak tylko mi się to uda :razz:. Sunia mogła by przyjechać do mnie od niedzieli w następnym tygodniu ponieważ w sobotę na cały dzień wyjeżdżam i nie mogę jej zostawić w domu. Więc jeżeli ktoś wie o transporcie do Opola po 1.12 i jeżeli oczywiście chcecie ją wydać do DT to ja szykuję jej kanapę ;) myślę że się zmieścimy w piątkę :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']do psów świetnie, na koty biegające po dworze nie zwraca uwagi, do dzieci-niestety nie wiem[/quote]

Dzieci to akurat standardowe pytanie. Mi bardziej zależy na tym czy ona nie jada kotów :diabloti: oraz psów :diabloti:. Wiem że to maleństwo, ale napewno tyle w swoim krótkim życiu przeszła że wolę o to zapytać żeby potem nie było roczarowania że zjadła mi kota :mad:, moje kluchy pewnie nie dały by się tak łatwo ale ... po co wszystkich stresować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hippies']No mam nadzieję że będę w stanie spełnić chociaż jedno ;) DT :diabloti:
Tylko trzeba znaleść transport niuni do mnie. Postaram się przychylić jej nieba jak tylko mi się to uda :razz:. Sunia mogła by przyjechać do mnie od niedzieli w następnym tygodniu ponieważ w sobotę na cały dzień wyjeżdżam i nie mogę jej zostawić w domu. Więc jeżeli ktoś wie o transporcie do Opola po 1.12 i jeżeli oczywiście chcecie ją wydać do DT to ja szykuję jej kanapę ;) myślę że się zmieścimy w piątkę :diabloti: .[/quote]

su[per:))
bylam dzis u melusi, jest taka kochana, alez ona sie cieszyla!tak strasznie bylo mi zal ze musi zostac na zimnie w budzie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hippies']Rozumiem Kometa że masz z nią fizyczny kontakt :diabloti: i że pomożesz mi szukać dla niej transportu :razz:.
Jedno pytanie: Ja z Tobą rozmawiałąm przez tel? :cool3:
W razie czego to pisz na gg będzie szybciej.[/quote]

mam z nia fizyczny kontaklt:)
juz zaczynam sie rozgladac za transportem:)
moze takze dopisac to w tutule watku?
niestety nie ze mna rozmawiales, ale pewnie ze znajoma...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja moge sunie przewiezc tylko problem w tym ze nie dam rady obrocic w jeden dzien trase katowice - warszawa - wroclaw - katowice, wiec jedyne co moge wam zaoferowac ze odbiore sunie dajmy na to w sobote z wawy i przenocuje ja u siebie w katowicach do niedzieli a niedziele odebralibyscie ja odemnie z katowic ???

co wy na to ???

oczywiscie koszty transportu tez musicie mi zwrocic bo ja biedna jak mysz koscielna jestem i jedyne co moge zrobic to poswiecic swoj dzien wolny na wycieczke pociagiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do transportu Tengusia jeżeli nie będzie innego wyjścia to trzeba będzie tak zrobić, ale narazie florida pisała mi że będzie miała transport 8.12 do Częstochowy a stamtąd Peter z Dogo i Owczarka przywiózł by ją do mnie. Tylko żeby nie było wielkich mrozów :-( żeby ona tam nie marzła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...