Jump to content
Dogomania

Wystawa Kalingrad 7-8.06 2008 CACIB


Janka 16

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszelkie informacje o wystawie znajdziesz tu:

[URL="http://kssrosto.clan.su/load/"]http://kssrosto.clan.su/load/[/URL]

Na razie obsady sędziowskiej tam nie wypatrzyłam.

A co do tematu wiz to polecam przejrzenie wątku o tegorocznym Kaliningradzie, o wizach jest tam długa dyskusja.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mam spory problem.:roll:
Piszę do nich już kilka maili. Wprawdzie mi odesłali odpowiedzi ale cyrylicą. Treść tych maili jest dla mnie bardzo ważna. Pomóżcie mi, proszę, gdzie i jak mogę przetłumaczyć maila z cyrylicy na polski? Szukałam w kilku miejscach ale nic z tego. Nic nie znalazłam...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli cokolwiek będziecie wiedzieć dajcie znac:)
Ja napisałam do nich już dwa maile cyrylica i wiem że odebrali bo mam potwierdzenie ale cisza.
Może walnełam jakieś błędy ale to i tak uważam że powinni choć napisać że nie rozumieją o co mi chodzi:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy ktoś z mógłby mi pomóc? Mój pies dostał CAC i CACIB. Ale nijak nie mogę sie doczekać odpowiedzi na temat platności za championaty. W kalinku brali za Championat Rosji po 25 Euro (czy jakoś tak). Wiem, że te Championaty wystawia moskiewski RKF, który liczy sobie za nie jedynie 10 Euro. :mad: Tu osobiście problemu nie widzę, bo wyślę bezpośrednio do RKFu. :cool3: Ale zastanawiam się czy jeśli opłacę do RKFu 10 Euro za ten drugi championat to czy tez mi go wystawią? Co myślicie? Wystawa była pół roku temu a ja wciąż nie wiem ile mam płacić choć wysłałam już dużo maili:diabloti:. Może wysłać do głównej siedziby?

A tak poza tym : kto się wybiera w 2008? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Parsonrk też zielona jak trawka - tam mnie jeszcze nie było - ale ambitnie napastuję RKF mailowo :) i licze, że wymiękną i cosik odpiszą :)[/quote]

Mnie odpisali malo tego nawet info po polsku prszysłali. Wklejam cale tekst ktory dostalam:)

[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]SERDECZNIE ZAPRASZA NA MIEDZYNARODOWA (CACIB)[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]KUBOK SAMBII-2008[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 7-8 CZERWIEC 2008 ROKU [/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]W KALININGRADU (RUSSIA)[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]Drodzy wystawcy,[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[B][FONT=Garamond]Kaliningradsky Oblastnoy Klub Slugebnogo cobakowodstwa ROSTO (RKF) goraco Panstwa zaprasza do wziecia udzialu w Miedzynarodowa (CACIB) Wystawie Psow Rasowych. Mamy nadzieje, ze bedziecie Panstwo mieli okazje zaprezentowac swoje piekne psy, spotkac sie z przyaciolmi I nawigzac nowe znajomosci oraz dostarczyc niezapomnianych wrazen zwiedzajgcym.[/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]Termin przyjmowania zgloszen do 31.05.2008 r.[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[B][FONT=Garamond]Dodatkowe informacje mozna uzyskac codziennie pod numerem telefonu: 007-4012-96-56-58, [URL="http://www.kssrosto.clan.su/"][COLOR=#000000]http://www.kssrosto.clan.su[/COLOR] [/URL] , ul. Ozernaja 31, 236029 Kaliningrad, Russia, fax 007-4012-36-42-46, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]Regulamin Wystawy[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[B][FONT=Garamond]Na wystawe moga byc zgloszone psy I suki do jednej z nastepujacych klas:[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Szczenieta w wieku 6-9 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Mlodziez w wieku 9-18 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Posrednia w wieku 15-24 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Otwarta w wieku powyzej 15 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Uzytkowa w wieku powyzej 15 m-cy do zgloszenia nalezy dostarczyc [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] kserokopie dyplomu uzytkowosci[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Championow dla psow I suk posiadajacych tytul miedzynarodowego lub [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] krajowego championa, do zgloszenia nalezy dolaczyc [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] kserokopie dyplomu[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Honorowej dla psow I suk, ktore ukonczyly 8 lat[/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][U][FONT=Garamond]UWAGI:[/FONT][/U][/B][/CENTER]
[/CENTER]
-[B][FONT=Garamond]do druku zgloszenia nalezy dolaczyc kserokopie rodowodu lub metryki psa,[/FONT][/B]
-[B][FONT=Garamond]do zgloszen do klasy championow I uzytkowej powinno byc dolaczone ksero dyplomu ( bez tego pies zostanie przyjety do klasy otwartej)[/FONT][/B]
-[B][FONT=Garamond]zmiana klasy w dniu wystawy jest niemozliwa[/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]Oplaty za zgloszenia wystawcy zagraniczni[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[B][FONT=Garamond]Pierwszy pies (z katalogiem)[/FONT][/B][FONT=Garamond] [B]40 € [/B][/FONT]
[B][FONT=Garamond]Kazdy nastepny pies (bez katalogu) 35 € [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Baby, szczenieta 20 € [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Konkursu 5 € [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja sie wybieram, byłam w 2005, wystawę organizował ten sam klub - championaty przyszły po ok 3 m-cach do domciu. Jeśli ktoś ma katalog z 2007 bardzo proszę o skan lub stawkę labradorów - jakoś do tej pory nie mogę sie doprosić...:placz:
Tecia na jaki adres do nich pisałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Ja sie wybieram, byłam w 2005, wystawę organizował ten sam klub - championaty przyszły po ok 3 m-cach do domciu. Jeśli ktoś ma katalog z 2007 bardzo proszę o skan lub stawkę labradorów - jakoś do tej pory nie mogę sie doprosić...:placz:
Tecia na jaki adres do nich pisałaś?[/quote]

Na odpowiedz czekalam chyba z 10 dni ale odpisali:) a adres to:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']ja też się chętnie do jakiegoś busika bym załapała albo przyjmę do siebie kogoś z biegłym rosyjskim :) bo ja nie kumam :) a i nerwowa jestem :mad::angryy: za ich traktowanie Polaków na granicy wiec ten ktos musiałby się za mnie na granicy uśmiechać :evil_lol:[/quote]

Hehehe... To musisz sobie "poderwać" kogoś:lol: z tak stoickim spokojem jak ja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...