Jump to content
Dogomania

Jamnik szorstkowłosy po wypadku. Do adopcji. Środa Wielkopolska. już za TM


asnna

Recommended Posts

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7834/jamnikff6.jpg[/IMG]

ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ !


JESTEM BARDZO SYMPATYCZNYM JAMNIKIEM SZORSTKOWŁOSYM. DO SCHRONISKA TRAFIŁEM 12.07.2007. WCZEŚNIEJ ZOSTAŁEM POTRĄCONY PRZEZ SAMOCHÓD. BYŁEM NAPRAWDĘ W BARDZO KIEPSKIM STANIE. NA SZCZĘŚCIE SZYBKO WRÓCIŁEM DO ZDROWIA. NIESTETY DO TEJ CHWILI NIKT NIE BYŁ POWAŻNIE ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TAK MIŁEJ ISTOTKI JAK JA, A PRZECIEŻ OPIEKA NADE MNĄ WCALE NIE JEST TRUDNA. JESTEM JEDNAK PIESKIEM BARDZO ŻYWIOŁOWYM I POTRZEBUJĘ MIEJSCA DO WYBIEGANIA SIĘ I DO ZABAWY. DLATEGO PROSZĘ O KONTAKT OSOBY, KTÓRE SĄ W STANIE POŚWIĘCIĆ MI CZAS NA SPACER, BĄDŹ OSOBY, KTÓRYCH MIEJSCE ZAMIESZKANIA POZWOLIŁOBY NA MOJE SWOBODNE BIEGANIE.



TEL. KONTAKTOWY DO SCHRONISKA: 0 691 365 757

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']On jest normalnej wielkości czy to miniatura? Wyglada na mniejszego. W jakim jest wieku? Sterylizowany?[/quote]

Piesek jest normalnej wielkości, nie był sterylizowany i może mieć ok. 4 lat.

Dodatkową informacją jest to, że jak wyczuje szczura, kota czy jaszczurkę to wszystko się w nim gotuje – przypuszczam, że gdyby w tej sytuacji został spuszczony ze smyczy, najprawdopodobniej goniłby zwierzę do upadłego.

Link to comment
Share on other sites

asna ale jest mozliwe... ja też jestem jedyną dogo w Moim mieście... i dochodzą mi jeszcze koty...Po prostu na samym dogo domu nie znajdziesz :shake: Tutaj wszyscy są zapsieni łacznie ze znajomymi... Domki znajdują się głównie przez ogłoszenia. Niestety :oops:

Link to comment
Share on other sites

iwop, działam na dwóch forach, jednym portalu ogłoszeniowym, lokalnej gazecie, biegam z plakatami i ulotkami, działam w szkole i uwazasz ze to mało? Duzo jak na jedna osobe, majac tyle zwierzat na uwadze po prostu nie wyrabiam, nie jestem jakims cyborgiem, wiec wybacz, ale takie komantarze sa nie na miejscu.
I nie mow ze dogo nic nie da, bo juz raz dało.

Link to comment
Share on other sites

asna ale o co ci chodzi? Czy ja gdzieś napisałam, że nic nie robisz?:crazyeye:Zwyczajnie zapytałam czy piesio ma ogłoszenia a ty od razu z agresją...:oops: Nie napisałam też , że dogo nic nie daje ale że dość trudno znaleźć tutaj dom bez ogłoszeń. Zobacz ile tu jamniorków. ..
Oczywiście jeżeli nie potrzebujesz rad i pomocy (jestem na dogo równiez od robienia ogłoszeń np płatnego allegro) to trudno więcej na wątek nie wejdę ale wierz mi trudno jest samej utrzymać wątek w górze. Zatem powodzenia.:oops:

Link to comment
Share on other sites

asnna mnie trudno jest urazić... jeżeli chodzi o działanie na rzecz zwierząt:roll: Musisz się niestety przyzwyczaić , że na dogo zawsze się znajdzie ktoś kto się do ciebie "przyczepi":evil_lol: Oczywiśćie, że nie ma takiej mozliwości aby zajmowac się wszystkimi psami... cos wiem o tym niestety. przygotuj mi tekst i kontakt to zrobimy allegro itd... Ale zdjęcia jamniorka nie widać :oops:

Czy on ma jakieś imię...?

Link to comment
Share on other sites

z jakimi papierkami. przeciez piszę, że zrobie allegro - potrzebny mi tylko twój tekst o piesku i dane do kontaku... Ale jak nie chcesz namawiać cię nie będę... Ale ty WSZYSTKIE psy mają allegro.

Imie lepiej nadac , nawet takie robocze bo łatwiej jest podnosić watek. Ale widze, że chcesz wszystko sama więz już nie zawracam głowy swoja pomocą. wypada mi tylko trzymac kciuki. :p

Link to comment
Share on other sites

asnna, zdjęc jamniczka nie widac... myslę, że allegro to najlepsze rozwiazanie, iwop ma racje tu kazdy piesek ma allegro. Bez ogłoszeni nie dasz rady!, nie ma zadnej bieganiny z papierkami jesli jestes tam zalogowana a iwop jak zrozumiałam jest i była chetna wystawić. powinnaś skorzystać ;] i zebys nie zrozumiała mnie źle, tak jak wczesniej iwop, nie naskakuje na ciebie tylko radze! napewno wykonywujesz swietna robote pomagając psiakom ;) tylko ostozenij odpowiadaj, bo wątek trudno samemu prowadzć

podnoszę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...