Jump to content
Dogomania

Łzawienie z oczka :(


kasykk

Recommended Posts

Mojemu Barusiowi od jakiegoś miesiaca łzawi oczko takim hm...brązowo-czerwonym płynem..
Oczywiscie juz chyba 3 razy bylam z tym u weterynarza i raz pobrano mu zeskrobinę z nad oczka na jakiegos pasozyta, ale badanie nic nie wykazalo.
Za drugim razem zapadla decyzja ze jest to grzybica i dostalam masc, za trzecim jeszcze inna masc, krople i rcepte na tabletki..
Tabletek jeszcze nie kupilam ale mam nadzieje ze psiakowi przejdzie bo jak narazie to jest tylko cooraz gorzej -_-
Miał ktos kiedys taki przypadek? moze wiecie jak temu zaradzic?

Chcialam wklic zdjecie ale jak narazie jest to neimozliwe :)

Link to comment
Share on other sites

Czy zmieniłaś/eś w ostaynim czasie karmę?
Twój pies może być uczlony stąd to łzawienie.
W ostatnim czasie najbardziej uczulają karmy na bazie kurczaka.
Jaśli Twój pies należy do "ozdobniaków" to sprawdziłabym też drożność kanałów łzowych.

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś z Was stosował [B]No More Tears [/B]???
Właśnie zamówiłam kosmetyki z Summerwinds i zastanawiam się czy nie dokupić tego preparatu.Moje psy,obydwa krótkonose,ale jeden w ogóle nie łzawi a drugiemu zdarza się 2-3 razy w roku.Czyli ja bym to stosowała raczej profilaktycznie.
Więcej o tym preparacie [URL="http://www.summerwinds.com.pl/product_info.php/products_id/46"][B]tutaj[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...