Jump to content
Dogomania

Pomóż Mi! Potężny owczarek niemiecki TRACI WZROK i wciąż szuka domu.


KEEA

Recommended Posts

No i właśnie przez ostatnie dni aukcji nasze argososwe Allegro będzie wyświetlało się na górze. Miejsce wyświetlenia bedzie w efekcie takie samo. Kiedy zostanie 7 dni do końca nasza 14-dniowa aukcja będzie w tym samym miejscu co inna 7-dniowa dopiero wystawiona. Można ewentualnie wykupić podświetlenie albo właśnie wyświetlanie na początku danej kategorii, ale to jest płatne.

Co do smsów, to było by to super, ale sądzę, że to sporo kosztuje. Do tego nie mam pojęcia, jak coś takiego zorganizować...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przegladałem internet zeby sie dowiedziec jak taka akcje mozna zrobic niestety klapa:shake: jedyne co mi sie rzuciło w oczy to ze fundacje charytatywne to w duzej mierze prowadza. Wiem ze Carry- ten biedak co sie nim fundacja Rottka zajmuje ma taka akcj( koszt esa to chyba 9 zł + vat) moze by warto podpytac co i jak?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Trzeba to po prostu sprawdzić u jakiegoś operatora. W odpowiedziach na te pytania w linku jakaś osoba podaje koszty miesięczne 2,5 tys.+3 tys.(chyba za jakąś dodatkową usługę). W innej wypowiedzi jest podane, że kosztów stałych nie ma, ale operator wtedy zabiera 60% wartości smsa. Boję się, że to wyjdzie zbyt drogo. Trzeba to konkretnie ustalić. Mogę się przejść i dopytać o to, ale do poniedziałku napewno tego nie zrobię, bo będę zajęta.

Link to comment
Share on other sites

Narazie doszły pozostałe wpłaty z Allegro. Jeśli ta druga osoba wpłaciła przez pocztę, to pieniądze mogą dojść nawet po 2 tygodniach. Jeśli był to przelew bankowy, to już zalezy od banku, ale zazwyczaj pomiędzy bankami to trwa dzień, dwa. Sprawdzę jeszcze jutro po południu. Narazie od drugiej osoby nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/75910.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]lilith27[/COLOR][/SIZE][/B][/URL], druga wpłata doszła przed weekendem. Daj znać na priva, jeśli potrzebujesz danych tej osoby.

Jak narazie na szczęście wpłacili wszyscy oprócz dwóch ostatnich osób, ale One mają jeszcze na to czas. Cegiełkowe Allegro Argosa chyba też trzeba będzie wznowić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...