Jump to content
Dogomania

Psie g..o a może pies?-Goldi za TM ...


kasiaprodex

Recommended Posts

[quote name='idalia46']tak zastanawiam sie , nad czyms cyt
[B]W piątek - 23.11. 2007. rano, jadę pociągiem na trasie: [COLOR=red]Rybnik- Katowice- Warszawa Zach.- Toruń[/COLOR]. Chętnie zaopiekuję się w podróży jakimś potrzebującym stworzeniem.[/B]
[B]Wracam w niedzielę lub poniedziałek.[/B]
[B]Proszę dzwonić - 880 100 785 lub 788 939 419 , moze ja bym go odebrala z Katowic
[/B]
__________________[/quote]
Ale ta osoba wraca z Torunia....więc jak Goldi się znajdzie w Toruniu :cool1:
Będzie też na zachodnim w Warszawie ale kto go tam dowiezie w poniedziałek :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Ale ta osoba wraca z Torunia....więc jak Goldi się znajdzie w Toruniu :cool1:
Będzie też na zachodnim w Warszawie ale kto go tam dowiezie w poniedziałek :roll:[/quote]
Racja , mysle glosno , i wszytko mi sie placze , szukam jakiegos polaczenia nawet laczonego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']Gamon jezeli chcesz sie dowiedziec o warunki w jakich mieszkam to przeczytaj watek o moim Lakusiu z Mielca to s ie wszytkiego dowiesz :diabloti: ,[/quote]

Idalio46 każdy tymczas powinien byc sprawdzony aby nie było potem zadnych problemów.Takie jest moje stanowisko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Nie, nie zostałaś sama...ja też myślę cały czas i piszę do znajomych maile i na gg....szukam jak się da.[/quote]todobrze ze mam oparcie w Was , ja jestem wtej gorszej sytuacji , ze nie znam Goldiego , nie wiem w jakiej jest formie , co moze a co nie ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46'] nie wiem w jakiej jest formie , co moze a co nie ,[/quote]
Forma taka jak pisałam czyli....leży cały czas i się trzęsie....bolą go uszka....
A co może a czego nie hmm....same tego nie wiemy....
A do dokładnie o co pytasz - co masz na myśli pisząc "co może a czego nie "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Forma taka jak pisałam czyli....leży cały czas i się trzęsie....bolą go uszka....
A co może a czego nie hmm....same tego nie wiemy....
A do dokładnie o co pytasz - co masz na myśli pisząc "co może a czego nie "[/quote]moze nie dokladnie to sprecyzowalam , chodzilo mio to , czy ten stan w ktorym jest pozwolilby na podroz pociagiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Zadałam właśnie to pytanie na gg kierowniczce schroniska - zapewne odpowie mi dopiero jutro ponieważ teraz nie ma jej na gg :shake:[/quote]
rozumiem , jeszcze jedno mysle jeszcze o opcji[B]Cała Polska[/B] - Peugeot 206, za zwrotem kosztów paliwa - mrowa23 (zam. 11.02.2007r.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']czy znasz kogos ktoby powiedzial ile by to wynioslo[/quote]

Ja mam samochód na gaz więc całkiem nie orientuję się w benzynie....może zapytaj Kasiprodex bo Ona jeździ na benzynie i zapewne się orientuje.
Albo napisz priva do mrowa23 i jej zapytaj.

Link to comment
Share on other sites

Kierowniczka mi właśnie odpisała na pytanie czy Goldi może jechać 9 godzin pociągiem i odpisała to :
"W jakimś transporterku lub koszu wiklinowym to sądze że tak ale musi być najedzony bo będzie się awanturował, że go nie nakarmilismy :evil_lol:
Dzisiaj Goldi wyszedł pierwszy raz na spacer i bardzo mu się to podobało - nie miał ochoty wracać do izolatki, tak polubił świeże powietrze :loveu:"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Kierowniczka mi właśnie odpisała na pytanie czy Goldi może jechać 9 godzin pociągiem i odpisała to :
"W jakimś transporterku lub koszu wiklinowym to sądze że tak ale musi być najedzony bo będzie się awanturował, że go nie nakarmilismy :evil_lol:
Dzisiaj Goldi wyszedł pierwszy raz na spacer i bardzo mu się to podobało - nie miał ochoty wracać do izolatki, tak polubił świeże powietrze :loveu:"[/quote] dziekuje za informacje , nie mam nic z takiego kosza czy transporterka , bedzie problem ,

Link to comment
Share on other sites

Mamy w Warszawie domek chetny na cos podobnego do Goldiego - ale musialabym spytac czy podjeliby sie leczenia psiaka.. Ich wlasny w wieku 14 lat odszedl na raka.
Na pewno byloby dla niego lepiej, zeby tak daleko nie jezdzic, a trafic od razu do wlasnego domu.
Jutro bede z Pania rozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...