Jump to content
Dogomania

Gustaw w nowym domu...


Marzena&Gusti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia_r']Marzena, rozsyłąm wieści o Gustawie. Może zrób oddzielny wątek, będzie mniej bałaganu. Nowi ludzie na wątku w pierwszym poście przczytają o co chodzi. A teraz tylko garstka ludzi wie o sprawie.[/QUOTE]

Tu jest dużo jego zdjęć... Troszkę o charakterze- może warto przenieść ten wątek do psów w potrzebie? Teraz jadę zawieźć małego do mamy i wrcam do psa na noc- jutro kolejne formalności związane z pracą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena&Gusti']Tu jest dużo jego zdjęć... Troszkę o charakterze- może warto przenieść ten wątek do psów w potrzebie? Teraz jadę zawieźć małego do mamy i wrcam do psa na noc- jutro kolejne formalności związane z pracą.[/quote]
Oj odrazu wykrakała,:-(
wiedziałam, że jest źle ale myślałam, że przetrwacie.
Młoda jesteś (i ładna) poradzisz sobie :cool3:,
a jak Ci będzie bardzo źle, to znasz mój adresik :cool3::cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena&Gusti']Rodzice z psam mnie nie przyjmą- nie ma tam miejsca tak naprawde i dla mnie:oops: Jest ciężko:([/QUOTE]

to fakt 50m (2pokoje) - 7 osób, 2 duże psy, paputek, ryby i jaszczur. Marzenka spać będzie na materacu. niewiadomo jak długo.

Link to comment
Share on other sites

[B]PIĘKNY BIAŁY PUDEL ARYSTOKRATA - GUSTAW (GUSTI) SZUKA DOMU!!!![/B]

Gustwa jest grzeczny i ułożony. Wychowany z dzieckiem. Przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych zwięrząt. Jak każdy pudel, Gustaw nie linieje.
Gustaw ma 2 lata, jest wykastrowany.
Preferowany dom z ogródkiem, Warszawa i okolice


[B]dodać cos? dopisać? zmienić? I fotki jakieś by się przydały. i przede wszystkim kontakt tel lub mail (jak nie masz dostępu do netu 22h/dobę to użycze swojego i jakby ktoś jeszcze podał maila swojego to by były 2)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']to fakt 50m (2pokoje) - 7 osób, 2 duże psy, paputek, ryby i jaszczur. Marzenka spać będzie na materacu. niewiadomo jak długo.[/quote]

Boże współczuję!!!:placz:
Faktycznie w takiej sytuacji to nie tylko dla Ciebie ale tym bardziej dla kolejnego zwierzaka nie ma tam miejsca.Pomyś jednak że nic nie dzieje się bez przyczyny, tak miało być. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika'][B]PIĘKNY BIAŁY PUDEL ARYSTOKRATA - GUSTAW (GUSTI) SZUKA DOMU!!!![/B]

Gustwa jest grzeczny i ułożony. Wychowany z dzieckiem. Przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych zwięrząt. Jak każdy pudel, Gustaw nie linieje.
Gustaw ma 2 lata, jest wykastrowany.
Preferowany dom z ogródkiem, Warszawa i okolice


[B]dodać cos? dopisać? zmienić? I fotki jakieś by się przydały. i przede wszystkim kontakt tel lub mail (jak nie masz dostępu do netu 22h/dobę to użycze swojego i jakby ktoś jeszcze podał maila swojego to by były 2)[/B][/quote]

Nadal czekam na dane, zdjecia i propozycje zmian w ogloszeniach .

Będzie dobrze, znajdziemy Gustawowi nowy dom, a Ty Marzenko poradzisz sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Nadal czekam na dane, zdjecia i propozycje zmian w ogloszeniach .

Będzie dobrze, znajdziemy Gustawowi nowy dom, a Ty Marzenko poradzisz sobie.[/QUOTE]

Właśnie wróciłam ze szkolenia bhp- jade po dziecko-nie mam czasu i pomysłu:angryy: Jestem tak wściekła... Dziecko za mną płacze a ja siedze z psem:(
Mój numer 509051697

Zdjęcia porobię jutro-dzisiaj już nie dam rady:oops:
Jestem wściekła- w sklepie TZ narobił długów i to mnie ścigają:angryy:

Link to comment
Share on other sites

już 1 ogłoszenie jest
[URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/pudelek_szuka_domu_177460_13340.html"]PUDELEK SZUKA DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/URL]

2 też już jest
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1757586_pudel_pudelek_bialy_szuka_domu.html[/url]

Poproście kogoś kto zrobi ogłoszenia na allegro!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']nie jest tak kolorowy.. on nie jest taki grzeczny i ułożony...
Fotek już full :)[/quote]

:eviltong::evil_lol:
ja wiem, ale słuchajcie może ktoś sie w nim zakocha, ktoś kto pudle zna, porozmawia z Marzeną i da sobie radę z Gustawem. Przecież nie jest aż tak źle, każdego psa na prostą można wyprowadzić.
Myślę że Gusti jest i był zestresowany i tyle, no chyba że się mylę (to mnie oświećcie na pw :evil_lol:)
A druga sprawa - znacie pudle, zawsze mają sporo do powiedzenia, wszędzie ich pełno, demonstrują swoje własne zdanie itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Super:multi:!! A to ktoś z ogłoszenia?!
Powiedz cos więcej! Transport na pewno się zjadzie!:cool2::thumbs:[/quote]

To niech się szybko znajduje ten transport bo kurcze czas leci, Marzena w sytuacji wręcz tragicznej, ja bym to opisała że prawie stoi nad przepaścią :-(

ja daje DT (2 tyg) dla tego problematycznego* ;):eviltong: pudla, co dalej pomyślimy, już Marzenie mówiłam że na 100% nie wywale go na dwór, nie oddam do schroniska itp


*chociaż ja wielkich problemów nie widze z którymi nie można by było sobie poradzic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']To niech się szybko znajduje ten transport bo kurcze czas leci, Marzena w sytuacji wręcz tragicznej, ja bym to opisała że prawie stoi nad przepaścią :-(

ja daje DT (2 tyg) dla tego problematycznego* ;):eviltong: pudla, co dalej pomyślimy, już Marzenie mówiłam że na 100% nie wywale go na dwór, nie oddam do schroniska itp


*chociaż ja wielkich problemów nie widze z którymi nie można by było sobie poradzic[/quote]

:multi:ylko teraz transport!:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']

ja daje DT (2 tyg) dla tego problematycznego* ;):eviltong: pudla, co dalej pomyślimy, już Marzenie mówiłam że na 100% nie wywale go na dwór, nie oddam do schroniska itp


*chociaż ja wielkich problemów nie widze z którymi nie można by było sobie poradzic[/quote]

Naprawdę, go weźmiesz :multi:, może się w nim zakochasz,
bo ja go znam i wiem, że jest fajny i miły, tylko potrzebuje stabilizacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...