Jump to content
Dogomania

Nasza Sweetaśna Galeria ;** Roki [*]


Sweet

Recommended Posts

  • Replies 17.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martunia']A ok, rozumiem. :D Masz 1000 posta! :D
Co prawda ja chciałam, no ale już nie chciałam Ci ukradać ani pisać podwójnie. :D
Już 1001 strona, świętujemy! :evil_lol:[/quote]

nie 1000 a 10 000:D:D
:multi::multi:
jej jak juz duzo zapisałyśmy normalnie chyba sie popłacze ze szczescia:placz::placz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']:placz::placz::placz:
Patrz, jakie z nas spamiary. :D

I znowu mi uciekasz, niewdzięczna. :D[/quote]

:placz::placz:
tak :placz:
w sumie czego my płaczemy to trzeba oblac:cool3::popcorn::popcorn::popcorn::drinking::drinking::drinking::knajpa::knajpa:

haha


[quote name='psiara1996']hej ;) łooo ponad 1000 stron :cool3:[/quote]

no;D
hej

[quote name='Kinia']No, no grstuluję 1001 strony!!

Jak dzisiaj na ang?[/quote]

dziekuje:p

a dość dobrze mam nadzieje ale niektórych zadan nie jestem pewna..
a najgorsze było ostatnie puszczane z płyty bo tak szybko mówili to jedno po drugim ze nie wyłapałam o co tam chodzi ani jaka ma byc odp i strzelała:shake: i jeszcze 5 przykład zamiast gdzies wcisnac z boku to na drugiej stronie dali i nikt o tym nie wiedział i jak skonczyli to dopiero sie wszsycy skapnęli:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']
a dość dobrze mam nadzieje ale niektórych zadan nie jestem pewna..
a najgorsze było ostatnie puszczane z płyty bo tak szybko mówili to jedno po drugim ze nie wyłapałam o co tam chodzi ani jaka ma byc odp i strzelała:shake: i jeszcze 5 przykład zamiast gdzies wcisnac z boku to na drugiej stronie dali i nikt o tym nie wiedział i jak skonczyli to dopiero sie wszsycy skapnęli:roll:[/QUOTE]

:eviltong: najgorsze było dopasowywanie tych nagłówków bo tak w sumie dużo pasowało do jednego.
Ja jak oni dawali czas na przeczytanie zadania itd. tobiłam już te nie za słuchania bo mi się nudziło. A to co tak szybko leciało to ja myślałam, że to idzie z góry na dół i żadna opowiedź mi nie pasowała... :oops: dobrze, że jestem słuchowcem i jakoś pamiętałam o co chodziło i chyba mam to dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']:eviltong: najgorsze było dopasowywanie tych nagłówków bo tak w sumie dużo pasowało do jednego.
Ja jak oni dawali czas na przeczytanie zadania itd. tobiłam już te nie za słuchania bo mi się nudziło. A to co tak szybko leciało to ja myślałam, że to idzie z góry na dół i żadna opowiedź mi nie pasowała... :oops: dobrze, że jestem słuchowcem i jakoś pamiętałam o co chodziło i chyba mam to dobrze;)[/quote]

to swoją droga nie byłam pewna które do czego pasuje.. najłatwiejsze chyba bylo to z przypasowaniem kto co mówi co bylo napisane i trzeba bylo ze policjant itp.:) prawde i fałsz pewnie mam źle do połowy jak zawsze bo tego nie umiem:eviltong: zawsze na odwrót zrobie:evil_lol:
ja czekałam... tez tam myslałam ale jakos zrobiłam nie wiem jak ... nie wiem wogóle czy dobrze bo nawet pytan nie szło dobrze wyłapac...:roll: powinni dac tak zeby kazdy zrozumiał bo połowa osób z mojej klasy to wogóle nie umie angielskiego a mają zrozumiec takie cos:shake:
o fajnie:) ja odpowiedzi sobie spisałam jakie zaznaczyłam i jutro sprawdze w wyborczej:)
mam nadzieje ze chociaz z 30pkt bede miec...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']to swoją droga nie byłam pewna które do czego pasuje.. najłatwiejsze chyba bylo to z przypasowaniem kto co mówi co bylo napisane i trzeba bylo ze policjant itp.:) prawde i fałsz pewnie mam źle do połowy jak zawsze bo tego nie umiem:eviltong: zawsze na odwrót zrobie:evil_lol:
ja czekałam... tez tam myslałam ale jakos zrobiłam nie wiem jak ... nie wiem wogóle czy dobrze bo nawet pytan nie szło dobrze wyłapac...:roll: powinni dac tak zeby kazdy zrozumiał bo połowa osób z mojej klasy to wogóle nie umie angielskiego a mają zrozumiec takie cos:shake:
o fajnie:) ja odpowiedzi sobie spisałam jakie zaznaczyłam i jutro sprawdze w wyborczej:)
mam nadzieje ze chociaz z 30pkt bede miec...:eviltong:[/QUOTE]

Ta to z policjantem banalne było, T or F chyba mam dobrze, jednego tylko pewna nie jestem.
To co ludzie robią to napisałam:
They are eating in a restaurant, a na drugie pytanie odpowiedziałam:
I don't like going to the restaurant because there are to much people.
Ale to nie jest prawda:evil_lol:

Moim zdaniem to i tak za łatwe było, my mamy testy z ang 10x trudniejsze.
Powinni tam wsadzić jakieś słówka do przetłumaczenia czy coś.

Link to comment
Share on other sites

Gratuuje 1000!!!!:laola::knajpa::BIG::drink1::cunao::drinking::beerchug::popcorn::bigcool::Cool!:
[SIZE=2]
[SIZE=1]Jak zwykle spóźniona:evil_lol:

[SIZE=2]O egzaminie z wami nie pogadam, bo ja niemca pisałam.. PORAŻKA! Ostatnio był łatwiejszy..[/SIZE]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Gratuuje 1000!!!!:laola::knajpa::BIG::drink1::cunao::drinking::beerchug::popcorn::bigcool::Cool!:
[SIZE=2]
[SIZE=1]Jak zwykle spóźniona:evil_lol:

[SIZE=2]O egzaminie z wami nie pogadam, bo ja niemca pisałam.. PORAŻKA! Ostatnio był łatwiejszy..[/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/quote]

dziekuje:multi::multi::loveu:

heh to nic że spóźnione:D

a no tak bo ty z niemca miałas.. współczuje ci:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Ta to z policjantem banalne było, T or F chyba mam dobrze, jednego tylko pewna nie jestem.
To co ludzie robią to napisałam:
They are eating in a restaurant, a na drugie pytanie odpowiedziałam:
I don't like going to the restaurant because there are to much people.
Ale to nie jest prawda:evil_lol:

Moim zdaniem to i tak za łatwe było, my mamy testy z ang 10x trudniejsze.
Powinni tam wsadzić jakieś słówka do przetłumaczenia czy coś.[/quote]

tak to bylo najprostsze:evil_lol::eviltong: ale nie jestem pewna czy tam przy tym jednym przed ostatnim chyba był boss czy chef? ja zaznaczyłam chefa bo mi sie to z szefam kuchni kojarzyło a tam cos takiego bylo...
heh:) ja tez cos tam napisałam ale pewnie znowu mam błedy w pisowni po połknęłam jakies a przed wyrazem czy cos:evil_lol: ale kit z tym:evil_lol:\

moim zdaniem średnie ale wiesz my wogóle jestesmy zacofani w angielskim i nie da sie przeprowadzic normalniej lekcji ani w pełni zrozumiec wszystko co pani mówi bo mamy pewnych twóch chłopaków z którymi nie da sie tego zrobic na czym my reszta klasy niestety tracimy nawet mimo naszych chęci nauczenia sie czegos nie jest to proste:shake::roll:

[quote name='anitaaa i bartis']Witanko :loveu: A wy tu o egzaminach :crazyeye: Nasza szkoła jest chyba jakaś zacofana bo my żadnych próbnych jeszcze nie mieli jak narazie :evil_lol::crazyeye: pisaliśmy tylko ten jeden z anglika co nam sie radio zepsuło[/quote]

hej:)
a bo my jestesmy wybranymi szkołami które mają testy:evil_lol::evil_lol::eviltong:
temten to i my pisalismy:evil_lol::evil_lol:


A co do tego zniemac to na nic bym nie napisła bo nie kapuje tego jezyka kompletnie mimo ze mam 5+ na półrocze:evil_lol::evil_lol::diabloti:
haha:)

ale pociesze was po wstepnym podliczeniu pkt z mat-przyr wyszło mi 25 pkt przy dobrych chęciach nauczycieli sprawdzających:evil_lol::evil_lol::eviltong: masakra;/ z humana bedzie ok.40 jak dobrze pójdzie z angilka mam nadzieje ponad 30 ale posprawdzam sobie jutro z wyborcza:evil_lol::)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']tak to bylo najprostsze:evil_lol::eviltong: ale nie jestem pewna czy tam przy tym jednym przed ostatnim chyba był boss czy chef? ja zaznaczyłam chefa bo mi sie to z szefam kuchni kojarzyło a tam cos takiego bylo...
heh:) ja tez cos tam napisałam ale pewnie znowu mam błedy w pisowni po połknęłam jakies a przed wyrazem czy cos:evil_lol: ale kit z tym:evil_lol:\

moim zdaniem średnie ale wiesz my wogóle jestesmy zacofani w angielskim i nie da sie przeprowadzic normalniej lekcji ani w pełni zrozumiec wszystko co pani mówi bo mamy pewnych twóch chłopaków z którymi nie da sie tego zrobic na czym my reszta klasy niestety tracimy nawet mimo naszych chęci nauczenia sie czegos nie jest to proste:shake::roll:

A co do tego zniemac to na nic bym nie napisła bo nie kapuje tego jezyka kompletnie mimo ze mam 5+ na półrocze:evil_lol::evil_lol::diabloti:
haha:)

ale pociesze was po wstepnym podliczeniu pkt z mat-przyr wyszło mi 25 pkt przy dobrych chęciach nauczycieli sprawdzających:evil_lol::evil_lol::eviltong: masakra;/ z humana bedzie ok.40 jak dobrze pójdzie z angilka mam nadzieje ponad 30 ale posprawdzam sobie jutro z wyborcza:evil_lol::)[/QUOTE]

Nie pamiętam co tam dałam...
Aha, u nas też są pewne osoby przeszkadzające ale asza wych jakoś sobie radzi:evil_lol: W ogóle jak jest 10 osób w grupie to łatwiej jest.
Ja bym z niemca mogła pisać:) Ale nie możemy bi nie jesteśmy dwujęzyczną szkołą... eh
40:crazyeye: marzenia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996']hej spamiary ;)[/quote]

hej:)

[quote name='Kinia']Nie pamiętam co tam dałam...
Aha, u nas też są pewne osoby przeszkadzające ale asza wych jakoś sobie radzi:evil_lol: W ogóle jak jest 10 osób w grupie to łatwiej jest.
Ja bym z niemca mogła pisać:) Ale nie możemy bi nie jesteśmy dwujęzyczną szkołą... eh
40:crazyeye: marzenia;)[/quote]

własnie ja nie wiedziałam bo kolega z klasy który przedemna siedział to miał boss wiec nie wiedziałam ale po swojemu robiłam:eviltong:
no własnie my nie mamy na grupy a bylo by lepiej chociaz i tak miałabym ich w grupie wtedy ale moze by mniej gadali bo jedengo dziewczyny by nie bylo i nie miał by sie przed kim popisywac.. ale nie wiem.. w kazdym razie chyba bedzie mnie siostra troche poduczac zebym dała rade:)
ja niee:shake: aha...
no z humana poszeł mi znacznie lepiej niz matematyczny a ty pewnie z niego bedziesz miała wiecej pkt.. wogóle jakies dziwne te testy byly ja normalnie czyłam na niektórych zad ze wogóle tego nie przerabialismy:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']
własnie ja nie wiedziałam bo kolega z klasy który przedemna siedział to miał boss wiec nie wiedziałam ale po swojemu robiłam:eviltong:
no własnie my nie mamy na grupy a bylo by lepiej chociaz i tak miałabym ich w grupie wtedy ale moze by mniej gadali bo jedengo dziewczyny by nie bylo i nie miał by sie przed kim popisywac.. ale nie wiem.. w kazdym razie chyba bedzie mnie siostra troche poduczac zebym dała rade:)
ja niee:shake: aha...
no z humana poszeł mi znacznie lepiej niz matematyczny a ty pewnie z niego bedziesz miała wiecej pkt.. wogóle jakies dziwne te testy byly ja normalnie czyłam na niektórych zad ze wogóle tego nie przerabialismy:shake::shake:[/QUOTE]

Próbne podobnoo zawsze są o wiele trudniejsze:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...