Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no ba:evil_lol:
to o kery zaczynomy?:D
znaczy jo poczekom na niego kajś do 20 a późni wala to:D[/COLOR][/QUOTE]

a nawet nie wiem :D ale czasami idę posiedzieć trochę siostrzyczką, bo jej nie zostawię :D więc czasami mogę nie pisać, ale często będę na pewno :D
możemy zacząć nawet o 20 oglądając sylwester z dwójką! tzn tam gdzie bedzie leciał Wrocław :D innego nie oglądam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]włahaha no ok:evil_lol:
jo mom do obaleni jeszcze 3 piwa bo jedne już wypiłąch więc spoko:D[/COLOR][/QUOTE]

heh;) ja mam tylko szampana:P
ale sama nie bede pic;P

[quote name='Martunia']no właśnie! co jest w tym złego, bo ja nie wiem :D Anula, z nami się będziesz jeszcze lepiej bawiła :D![/QUOTE]

Ta pewnie:P lepiej niż z chłopakiem na żywo;P

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no ba:evil_lol:
to o kery zaczynomy?:D
znaczy jo poczekom na niego kajś do 20 a późni wala to:D[/COLOR][/QUOTE]

No 20 moze byc;)
przyjedzie jeszcze:)
W ogole to nie umawialiscie sie na konkretna godzine?

[quote name='NightQueen']BMW nie mam, ale mam czarne rolki :diabloti: jak chcesz to wpadnę po Ciebie? :cool3:[/QUOTE]

Ja bym chciala zebys przyjechala :D:D :diabloti:

[quote name='Martunia']a nawet nie wiem :D ale czasami idę posiedzieć trochę siostrzyczką, bo jej nie zostawię :D więc czasami mogę nie pisać, ale często będę na pewno :D
możemy zacząć nawet o 20 oglądając sylwester z dwójką! tzn tam gdzie bedzie leciał Wrocław :D innego nie oglądam :evil_lol:[/QUOTE]

;) ja bede raz na jednym sylwestrze raz na drugim a co! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ada przestań mnie molestować w innych wątkach, bo i tak do Ciebie już nie przyjdę :diabloti:[/QUOTE]

pati no! co ja ci zrobiłam takiego ;((;(;(;( będę przez ciebie płakać w sylwestra...
ale nie bój się wspomnę o tobie przy lampce szampana gdy będę wspominać ten rok..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Ta pewnie:P lepiej niż z chłopakiem na żywo;P

;) ja bede raz na jednym sylwestrze raz na drugim a co! :D[/QUOTE]

Ciiiii :D
wątpisz w to? z nami zawsze jest lepiej :D!
łooooo kobieto szalejesz :D raz tu, raz tu, kurczę :D w sumie jak będą jakieś nudy na dwójce to pewnie, że przełączam! mamy taki wybór! tvn, tvp1, tvp2 i polsat, tyyyyy! :D żyć nie umierać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Ciiiii :D
wątpisz w to? z nami zawsze jest lepiej :D!
łooooo kobieto szalejesz :D raz tu, raz tu, kurczę :D w sumie jak będą jakieś nudy na dwójce to pewnie, że przełączam! mamy taki wybór! tvn, tvp1, tvp2 i polsat, tyyyyy! :D żyć nie umierać :D[/QUOTE]

Ja nie wątpie;P
ale taki trudny wybór to jest;P
No;D jeszcze duzo innych programów dochodzi:P np. Disney Channel :diabloti: haha:D
Zobaczymy na co wypadnie:D

[quote name='NightQueen']Jak to mawiają "Life is brutal" :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

A Patusia jak zawsze miła dla mnie :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Ja nie wątpie;P
ale taki trudny wybór to jest;P
No;D jeszcze duzo innych programów dochodzi:P np. Disney Channel :diabloti: haha:D
Zobaczymy na co wypadnie:D[/QUOTE]

nooo trudny, ty :D ale sobie poradzimy :D
oooo to mój program!! ;p mati w 'do dzwonka' rządzi xD a poza tym wszystkie seriale są dam udane ;p dobry program na odmóżdżenie, współczuję współczesnym dzieciom, jakbym miała oglądać takie bajki to bym chyba oszalała ;p potem się dziwią, że pełno takich hanek montanek chodzi :D
poradzimy sobie :D

ja tez dziękuję, będziemy się dobrze bawić xD!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']nooo trudny, ty :D ale sobie poradzimy :D
oooo to mój program!! ;p mati w 'do dzwonka' rządzi xD a poza tym wszystkie seriale są dam udane ;p dobry program na odmóżdżenie, współczuję współczesnym dzieciom, jakbym miała oglądać takie bajki to bym chyba oszalała ;p potem się dziwią, że pełno takich hanek montanek chodzi :D
poradzimy sobie :D

ja tez dziękuję, będziemy się dobrze bawić xD![/QUOTE]

Ta już niedługo sylwester z 2 będzie;P
Oj tak:D ja cale dnie to oglądam od świąt;P haha:P Chyba znam już wszystkie odcinki wszystkich seriali które tam lecą;P
haha:D

A po Anula chyba przyjechał jej chłoptaś:D bo coś cicho siedzi:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ale to dopiero za tydzień, bo dwa dni będę dochodzić do siebie po sylwestrze, a później w tych rolkach 4 dni będę na Śląsk zapierniczać :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]pff to tak możesz mie bodnąć:diabloti:[/COLOR]


[quote name='Sweet']heh;) ja mam tylko szampana:P
ale sama nie bede pic;P



Ta pewnie:P lepiej niż z chłopakiem na żywo;P



No 20 moze byc;)
przyjedzie jeszcze:)
W ogole to nie umawialiscie sie na konkretna godzine?


[/QUOTE]

[COLOR="blue"]nie na konkretno nie:diabloti:[/COLOR]


[quote name='NightQueen']nie da się ukryć :loveu:


No to dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku z teletubisiami i Dodą w Polsacie życzę :diabloti::evil_lol::loveu:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]haha mom nadzieja że nie podziela ich losu:evil_lol:[/COLOR]



[quote name='Sweet']Ta już niedługo sylwester z 2 będzie;P
Oj tak:D ja cale dnie to oglądam od świąt;P haha:P Chyba znam już wszystkie odcinki wszystkich seriali które tam lecą;P
haha:D

A po Anula chyba przyjechał jej chłoptaś:D bo coś cicho siedzi:P[/QUOTE]

[COLOR="blue"]dupa a nie przyjechoł:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Ta już niedługo sylwester z 2 będzie;P
Oj tak:D ja cale dnie to oglądam od świąt;P haha:P Chyba znam już wszystkie odcinki wszystkich seriali które tam lecą;P
haha:D

A po Anula chyba przyjechał jej chłoptaś:D bo coś cicho siedzi:P[/QUOTE]

Kocham tradycyjny sylwester z dwójką! Ona mnie nigdy nie zostawi samą w tą magiczną noc ;p
Ja też!!! Ja to nawet dłużej oglądam, ale powiedzmy "nałogowo" od grudnia, bo już wtedy było więcej czasu i wszystkie odcinki mam opanowane :D tak samo jak i teksty z filmów mam w głowie xd
Anula oczywiście odzywa się wtedy, kiedy mnie nie ma na kompie :D czekaj tam na niego cierpliwie, a nie mi wydzwania, że go nie ma ;p!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]nie może ino musi;)
ino łon tak wgl doś koncek ode mie mieszko więc ciii
no mom:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

No musi:D i przyjedzie:)
heh:D no to nie przyjedzie w 5 min:p a pewnie korki sa jeszcze;)

[quote name='Martunia']Kocham tradycyjny sylwester z dwójką! Ona mnie nigdy nie zostawi samą w tą magiczną noc ;p
Ja też!!! Ja to nawet dłużej oglądam, ale powiedzmy "nałogowo" od grudnia, bo już wtedy było więcej czasu i wszystkie odcinki mam opanowane :D tak samo jak i teksty z filmów mam w głowie xd
Anula oczywiście odzywa się wtedy, kiedy mnie nie ma na kompie :D czekaj tam na niego cierpliwie, a nie mi wydzwania, że go nie ma ;p!![/QUOTE]

Ta ja tez;P
No dobra ja tez sie przyznam ze juz dłużej to oglądam:p ale teraz to już w ogóle;P
haha:D ja jestem prawie cały czas:D
siostry juz nie ma jeszcze tylko czekam az rodzica pójdą i mogę świętować;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Ta ja tez;P
No dobra ja tez sie przyznam ze juz dłużej to oglądam:p ale teraz to już w ogóle;P
haha:D ja jestem prawie cały czas:D
siostry juz nie ma jeszcze tylko czekam az rodzica pójdą i mogę świętować;P[/QUOTE]

Ada, sylwester z dwójką jest!!! :D śpiewaj ze mną! hej heeej ;pp
hahaha ja od samego początku disney channela oglądam! ale nie tak nałogowo, tylko w czasie wolnego xD trochę źle na mnie działa, ale co tam :D
oooo to ty sama będziesz w domu ;p? łał lans normalnie ;p ja siedzę przed tv z laptopem na nogach i oczywiście z żarciem :D!

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]Marta zamknij sie!:evil_lol: i nie wydzwaniom zacznijmy od tego:D
dobra ahoj wom:diabloti:

[SIZE=5][B]Happy New FUC king Year!!!
[/B][/SIZE][/COLOR]:diabloti:[/QUOTE]

taaaaaaaaaaa nie wydzwaniasz, a teraz co to było?!?!?!
twoje ahoj mnie rozbraja xD
naaaaaaaaaaaaj ;pppp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Ada, sylwester z dwójką jest!!! :D śpiewaj ze mną! hej heeej ;pp
hahaha ja od samego początku disney channela oglądam! ale nie tak nałogowo, tylko w czasie wolnego xD trochę źle na mnie działa, ale co tam :D
oooo to ty sama będziesz w domu ;p? łał lans normalnie ;p ja siedzę przed tv z laptopem na nogach i oczywiście z żarciem :D!
[/QUOTE]

No wiem:D
E tam ja chyba muszę się przyznać że to już nałóg;P
No z dziadkami i psem ale wiesz:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']haha spoko :D jaczekam aż zakopower skończy :D
biedaczek, a moze go cieszą te fajerwerki :D mój pies szczekał, jak słyszał dzwonek do drzwi czy jak dzwonil telefon :D[/QUOTE]

heh:D nie lubie zakopower;P
jasne:P głupi jest i tyle;p na dzwonek do drzwi tez szczeka;P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...