Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='łapeczek']jak bedzie kurczaczek nie grzeczna to wiem zadzwonie po SUPER NIANIE xD
łooo ja tyz za chwila uciekom LuLu :)[/quote]
[COLOR=Blue]Ino nie strasz dziecko super nianią!:evil_lol:

[/COLOR][quote name='Martunia']Ooo Anulcia mnie broni :loveu:
Haha xD Od dziś mówcie na mnie szuprajs! :lol: :diabloti:



Mama przeklina!!! :evil_lol:
Ależ ty zua. :placz:
Nie chcę super niani! ;((((([/quote]
[COLOR=Blue]No bo mojego SZUPRAJSA trze bronić a co:diabloti:

[/COLOR][quote name='HuSkYy-Paulina-94']no bo jestem goopia :D ale przelamalam wstyd jestem z siebie dumna :roflt::D


ja też ide pa mamusiu:loveu::loveu: i wam yyy ??:loveu::loveu:kim wy dla mnie jesteście ??:D o wiem ty łapeczek jesteś moja ciotka a ty martunia(szuprajs) kuzynka o !! :D:D[/quote]
[COLOR=Blue]oni nie są do Ciebie nikim:diabloti:
Niee to żadno rodzina nie jest zgupiałaś:evil_lol:

[/COLOR][quote name='HuSkYy-Paulina-94']no ide i cos sie wybrac nie moge :D:D:loveu::loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Jo tyż sie tak wczoraj wybierałach i wybrać nie umiałach xD

[/COLOR][quote name='łapeczek']Hehe ja tyz tak mom ;p
bo tutaj jeszcze tyle jest do poczytania i napisania i jakos ciezko mi pojsc do lozka
ale lozko juz mam zrobione ( babcia mi zrobila xD! )[/quote]
[COLOR=Blue]Ty sie mosz dobrze jo wczoraj po koniach i po tabletce na alergia byłach tako śpiąco i sama se musiałach wyro robić...:shake:

[/COLOR][quote name='Kisses']Dobry :diabloti:
Ty potrafisz spać spokojnie wiedząc, że twe dziecko po nocach na dogo siedzi?! :mad:[/quote]
[COLOR=Blue]Moje dzieck jest grzeczne i kochane i mu ufom tak więc niech se łazi po nocach:diabloti:

[/COLOR][quote name='deer_1987']bylam na 997 teraz jest 983 strony.. ale nagadane :P[/quote]
[COLOR=Blue]hahaha co do Tyłu sie cofosz?:evil_lol::evil_lol:


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hahaha co do Tyłu sie cofosz?:evil_lol::evil_lol:
[/COLOR][/quote]
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']chyba ci sie cos pomerdało :evil_lol: bo 997 str jeszcze nie było :D:diabloti::loveu:[/quote]
pozno posta pisalam to tak sie zrobilo. mialo byc 87 chyba albo 77

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ta wehikuł czasu xD
raczy 77 nie no ale spoko:evil_lol:
[/COLOR][/quote]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f612/moj-kochany-golden-retriever-bono-88356/index977.html[/url]

prosze bardzo! o to mi chodzilo ze tutaj ostatni wpis i tyle nagadane potem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f612/moj-kochany-golden-retriever-bono-88356/index977.html[/URL]

prosze bardzo! o to mi chodzilo ze tutaj ostatni wpis i tyle nagadane potem :P[/quote]
[COLOR=Blue]No to 77 xD
No co my se lubimy tak pogodać:evil_lol:
A tak wgl po wczorajszych koniach nie mom WCALE zakwasów ino jedynie co to tyn plauch ucierpioł:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Znam troche no i ciezej pisac nim na dogo.. bo szwedzki ma te same co pl + 3 swoje litery: [B]ä[/B], [B]ö[/B] i [B]å[/B][/quote]
[COLOR=Blue]A to szwedzki tak z tymi kropeczkami nad literami to do niemieckiego podobne xD

Я люблю свою собаку

takie proste:diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]taaaak[/COLOR]:evil_lol:
[COLOR=Blue]ale teroz pytanie sama przeczytałaś czy wciepłaś do słownika ruskiego na necie:evil_lol:[/COLOR][/quote]
Haha nie do slownika tylko [URL="http://translate.google.pl/#"]Google Tłumacz[/URL]

ale on glupi jest czasami bylo napisze "i Sverige" (w Szwecji) a ten przetlumaczyl w Kaliforni :angryy::angryy::mad::mad::-o:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyK']Cześć :diabloti::diabloti:[/quote]
[COLOR=Blue]heloł, zrobisz?:loveu:

[/COLOR][quote name='deer_1987']Haha nie do slownika tylko [URL="http://translate.google.pl/#"]Google Tłumacz[/URL]

ale on glupi jest czasami bylo napisze "i Sverige" (w Szwecji) a ten przetlumaczyl w Kaliforni :angryy::angryy::mad::mad::-o:-o[/quote]
[COLOR=Blue]haha a jo już byłach dobry myśli że przeczytałaś:evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...