Jump to content
Dogomania

Nie wiem jak moge przetransportowac pieska proszę o pomoc


korali

Recommended Posts

Kupiłam pieska, który ma 9 miesięcy jednak nie jest on z
miejscowości w której mieszkam (Wrocław) tylko z Rudy Sląskiej. Nie
mam samochodu wię nie moge po niego pojechać, jednak gdy pojade
pociągiem to boje się Ze gdy piesek zostanie zabrany od właścicieli
zacznie wariować w pociągu a to prawie 3 godz drogi. Niestey na
taxówkę mnie nie stać. Proszę o pomoc co mam zrobić? Włascicelka
również nie moze go przywiesc bo ma malutkie dziecko

Link to comment
Share on other sites

A tos sobie pyskacza kupiła :loveu::loveu:. Mam 15-latka ujadacza. Ale sa kochane. W takim malutkim ciałku jest ogromne serducho. A jakie bojowe:evil_lol: :evil_lol:. Prawdziwe lwie serce. Na pewno nikt ci nic nie powie w pociągu, ba, taki maluch ujmie każdego. Musisz mu kupić kaganiec, bo takie sa przepisy. A swoja droga nie lepiej było wziąć jakąś bide ze schroniska? Na pewno dziewczyny załatwiłyby Ci transport. Nie gniewaj sie za tę uwagę, ale w schroniskach tez są rasowe psy. W naszym przytulisku mamy trzy ok. 5-miesięczne sznaucerki. Sa piękne, ale prawdopodobnie z jakiejś dzikiej hodowli. Nie sprzedały sie jak były malutkie to zostały wyrzucone:shake: Pewnie właściciele maja juz następny miot do sprzedania. A za 2-3 miesiące na ulicy znów pojawia sie nie sprzedane :mad::mad::mad:.
Zajrzyj tu i polec znajomym:

[URL]http://www.garnek.pl/psykota[/URL]

Uściskaj swojego maluszka jak juz go odbierzesz:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie zależało mi na tym zeby piesek był rasowy tylko malutki bo mieszkam w bloku, co do schroniska to chciałam wziąsc z tamtad pieska nawet byłam we wrocławskim ale przyszłam po 18 i pan powiedział że juz zamkniete. Te wszystkie pieski tak zaczeły szcekac jak zadzwoniłam do bramki :( nie poszłam tam juz potem bo sie bałam ze nie dam rady wybrac pieska sposród tylu oczekujacych na nowego własciciela.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...