Jump to content
Dogomania

Mięsak naczyniowy u pulika


Szemrana

Recommended Posts

Hej Szemrana,

najważniejsze, że nie ma przerzutów na narządy wewnętrzne.
Super, że taka byłaś czujna.
Skąd jesteś? Odpowiedź na Twoje pytania znałby pewnie specjalista - onkolog.
Jak powiesz skąd jesteś łatwiej będzie Cię do któregoś z nich odesłać.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

Hej:)
pytasz o bardzo istotne sprawy, ale poptrzeba kilku dodatkowych informaacji po to, żeby moja odpowiedź miała jakąkolwiek wartość
Nie chcę zanudzaćtu nba wątku więc zaraz dostanieszPW ode mnie
Tu tylko jedna uwaga zasadnicza: Nie wolno psiakowi z rozpoznaną chorobą nowotworową podawać ŻADNYCH ALE TO ŻADNYCH WITAMIN
Powód jest prozaiczny- Każdy nowotwór ma swoje unaczynienie - albo fizjologiczne, albo patologiczne ( tworzone przez niego sdamego) i teraz jest tak, że każa witamine przechwytuje guż i wykożystuje do własnego wzrostu
Reszta na pw
pozdro
Jamnik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jamnik']Tu tylko jedna uwaga zasadnicza: Nie wolno psiakowi z rozpoznaną chorobą nowotworową podawać ŻADNYCH ALE TO ŻADNYCH WITAMIN
Powód jest prozaiczny- Każdy nowotwór ma swoje unaczynienie - albo fizjologiczne, albo patologiczne ( tworzone przez niego sdamego) i teraz jest tak, że każa witamine przechwytuje guż i wykożystuje do własnego wzrostu[/quote]
Mógłbys/mogłabyś jednak napisać coś więcej? Moja sunia ma osteosarcomę szkieletu osiowego (konkretnie kośc potyliczna). I jakoś nie bardzo sobie wyobrażam nie podawania jej ŻADNYCH witamin. Przecież praktycznie w [U]każdym[/U] rodzaju jedzenia są jakieś witaminy :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...