Jump to content
Dogomania

10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D


zonia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kida i Olo']Słuchajcie, samym hopaniem już raczej nic nie wskóramy. Hotelik zajęty? Więc może zobaczyć na mapce pomocy Dogo kto w Warszawie oferuje DT - Ewkę trzeba wyciągnąć ze schroniska jak najprędzej.[/quote]

Pytalam w jednym hoteliku, ale nie ma miejsca narazie... ale zapytam jeszcze w innym....

Link to comment
Share on other sites

A jakies cioteczki z W-wy? Czy ktos moze znalesc dobry hotelik i dowiedziec sie jakie sa tam ceny?

Naprawde cioteczki samo "hop, hop" Ewci nie pomoze... Potem jak sunia odejdzie za TM, to bedziemy mialy wyrzuty sumienia ze nic wiecej nie zrobilysmy... Ja sunie oglaszam w roznych portalach, Allegro ma wyroznione caly czas. Prosilam takze kilka osob o DT i o hotelik u Murki i w Niepolomicach (niestety narazie bezskutecznie)... Pomoge finansowo jesli bedzie taka potrzeba. Wiecej nie moge dla niej zrobic, bo mieszkam za oceanem... Wiec prosze Was, poptytajcie w lokalnych hotelikach... Nie sugeruje ze nic nie robicie dla niej, ale moze sie wezmiemy w garsc i postaramy sie jeszcze bardziej?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie ze moge popytac w hotelach, DT odpada bo szukam co jakis czas i tak naprawde te DT sa albo zapsione caly czas i na jakiegos psa czekaja albo juz nie chca byc DT. Jednak to sa tez finanse, ja niestety kasy na caly miesiac nie wyloze, a pamietam ze malo bylo chetnych dla Ewy na oplacenie tamtego DT i tego sie obawiam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']A jakies cioteczki z W-wy? Czy ktos moze znalesc dobry hotelik i dowiedziec sie jakie sa tam ceny?

Naprawde cioteczki samo "hop, hop" Ewci nie pomoze... Potem jak sunia odejdzie za TM, to bedziemy mialy wyrzuty sumienia ze nic wiecej nie zrobilysmy... Ja sunie oglaszam w roznych portalach, Allegro ma wyroznione caly czas. Prosilam takze kilka osob o DT i o hotelik u Murki i w Niepolomicach (niestety narazie bezskutecznie)... Pomoge finansowo jesli bedzie taka potrzeba. Wiecej nie moge dla niej zrobic, bo mieszkam za oceanem... Wiec prosze Was, poptytajcie w lokalnych hotelikach... Nie sugeruje ze nic nie robicie dla niej, ale moze sie wezmiemy w garsc i postaramy sie jeszcze bardziej?[/quote]

Sabinko jak pisalm to nie jest kwestia miejsca,tylko finansów.
ja moge zalatwic miejsce na łużyckiej w krakowie po 15 zł za dobe ale ktos musialby ten hotelik oplacac, i ta suczke przywieść do Krakowa.My w Krakowie mamy swoje bidy i tez nie mamy żeby wszystkim pomóc i czekają w kolejce i napewno nie uda sie wszystkim pomóc ale kasy brak. My możemy ta sunie oglaszac , możemy ja wziąśc do kundla ,jezdzić do niej w odwiedziny ale to wolontariusze z Warszawy musieli by oplacać hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...