Jump to content
Dogomania

Tor agility w Radomiu


Olusia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[B]Guciek[/B], Ty już się chyba zapisywałaś? Jakie jest ten właściwy zapis? W takim zeszycie na kartce o nagłówku AGILITY? Bo nie wiem, czy muszę się upewnić i zapisać jeszcze raz. Wiesz może coś więcej o zajęciach? Kto ma je prowadzić :cool3: Ja byłam w oddziale w październiku jeszcze niewiele rzeczy było ustalonych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia'][B]Guciek[/B], Ty już się chyba zapisywałaś? Jakie jest ten właściwy zapis? W takim zeszycie na kartce o nagłówku AGILITY? Bo nie wiem, czy muszę się upewnić i zapisać jeszcze raz. Wiesz może coś więcej o zajęciach? Kto ma je prowadzić :cool3: Ja byłam w oddziale w październiku jeszcze niewiele rzeczy było ustalonych ;)[/QUOTE]
Wiem tyle co Ty :evil_lol:

Ciągle nie chce mi się zadka ruszyć :p Pojadę pewnie po świętach, póki co wysłałam maila, na którego nikt nieodp. :eviltong: Zapłacę sobie składkę, zarejestruję przydomek itp. ;) Wszystko za jednym razem :)

Link to comment
Share on other sites

Halo halo!

Dostałam odp co prawda nie z oddziału, ale od Zielska z dgm :)

Tak więc jak na razie to na kurs zapisana jest tylko 1 osoba (mniemam, że jest to Ola :) ). My zapisujemy się po NR. Zajęcia odbywałyby się popołudniami. Wskazane jest, aby psy miały zdany egzamin PT :)

pzdr
Guciowa & Chilli & Gofer

Link to comment
Share on other sites

Co Ty :cool3: Nie mają :eviltong: Ale mam teraz motywację, żeby z Goferem zrobić na wiosnę egzamin. Już wiem za co będzie ciachnięte 30pkt - aport :eviltong: Z Chilli się zobaczy. Nie chcę iść na egzamin nieprzygotowana, z drugiej strony chciałabym iść na kurs.. :roll: Zobaczymy, egzaminy pewnie w kwietniu będa dopiero ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja przed pomysłem z agility miałam ochotę przystąpić do kursu, bądź samego egzaminu. Ale się spóźniłam, teraz zostaje nam tylko egzamin. Najgorzej będzie z aportowaniem i chodzeniem przy nodze :evil_lol: Ale inne potrzebne komendy zna.;) Mam wielką chęć przystąpić do egzaminu, tylko szkoda, że nie załapałam sie na kurs :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ponieważ nie dostałam od związku żadnej odpowiedzi zadaje moje pytanie tutaj. Jestem chętna na agilitę z moim psiakiem, jednak nie wiem w jakim czasie miałoby się to odbywać? Jest to już ustalone? Ewentualnie czy zajęcia odbywałyby się w weekendy? Jak często?
Ps. Mój Edo jest po PT

Link to comment
Share on other sites

Do związku to najlepiej osobiście się wybrać - zapisać, podać swój numer tel. Ew. zadzwonić :)
Szczegóły jeszcze nie są znane, czekamy aż uzbiera się grupa osób. Ale zajęcia raczej popołudniami - prowadzić je będzie osoba z Warszawy, pracująca, więc czas na dojazd potrzebny. To, że Edo ma PT- duży plus :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...