Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psich pacjentów


EWA15

Recommended Posts

Pamietam jaki miałam problem ze zdobyciem informacji o kaftaniku albo buciku dla mojej suni, pomyślalam że jak pokażemy fotki to kazdy kto nie kupi takiego ciuszka będzie mógł podejrzeć o co mniej więcej chodzi i wykonać we własnym zakresie "ciuszek" który ułatwi życie psu i panu. Zachęcam Was do dosyłania zdjęć napewno komuś się przydadzą. Oto kaftanik używany przez Nusię po sterylizacji.

_236892_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Myśmy (a właściwie nie ja, tylko Chapsio) dla suni-znajdy zrobiły taki kaftanik same. Chapsio zaczęła od prostokątnego kawałka materiału (np. ściereczki) długości, z grubsza, tułowia psa, a szerokości takiej, żeby zakrywał brzuch i boki. Przyłożyła do psa, wycięła dziury na łapy. Brzegi przekuła w czterch miejscach po obu stronach; przez każdą dziurkę przeciągneła pół sznurówki, którą przywiązała tak, żeby się w tym miejscu trzymała. I koniec! Potem tylko łapy psa wsadza się przez dziurki a sznurówki wiąże na grzbiecie. Niestety, zdjęcia wstawić nie mogę, bo dzisiaj (4 dni po operacji) sunia znalazła właścicieli i już nie jest u mnie. Ale wygłądał super, a i koszt przystępny :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...