Jump to content
Dogomania

Warszawa (4.04.2004)


yoreczka

Recommended Posts

Witajcie

4 kwietnia odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Yorki będą oceniane na dwóch ringach, podzielone są na psy i suki. Suki będą na ringu nr 2, rozpoczęcie sędziowania o godz. 10.00.

Zapraszam wszystkich dogomaniaków do mojego stolika, poznacie po reklamie, będę wystawiać jedną sunie :)

adres wystawy

Centrum Targowe Mokotów

ul. Bokserska 71

Link to comment
Share on other sites

iwa ja Cię na pewno poznam (widziałam Twoje fotki na zwierzakach) 8)

To chyba mnie jednak nie poznasz, bo ja na zwierzakach nie bywam, a juz na pewno nie zamieszczalam tam swoich zdjec. Jedyne moje zdjecie znajduje sie na Offie. Ale moge zamiescic tu jakies swoje, jak ktos chce.

Link to comment
Share on other sites

To chyba mnie jednak nie poznasz, bo ja na zwierzakach nie bywam, a juz na pewno nie zamieszczalam tam swoich zdjec. Jedyne moje zdjecie znajduje sie na Offie. Ale moge zamiescic tu jakies swoje, jak ktos chce.

Ups! ale gafa !!!

Myślałam, że to Ty :oops: Ksywka taka sama i zdjęcia można powiedzieć dość podobne :oops:

Wybaczysz, dobra duszo?

Link to comment
Share on other sites

Zaraz jedzimy z Rockaskiem do Warszawy na weekend. :D Wiec mam nadzieje, ze sie spotkamy na wystawie i poznamy. :D :D :D Z piesiorem bede jutro, w niedziele prawdopodobnie sama, bo bedzie mial z kim zostac w mieszkaniu.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Życzę wszytkim udanej imprezki na wystawie :beerchug: ubolewam nad tym ze mnie nie będzie :cry: ( z wiadomych przyczyn - za daleko) bo po ostatniej wystawie w Katowicach napewno ta równeiż będzie udana.

Tym którzy wystawiają swoje psiaki życzę podium :olympic:

Czekam na obszerną relację oraz oczywiście mnóstwo fotek

:smilecol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak jak Tygrysek czekam już na relacje i duuużo zdjęć :D

I tak przy okazij, jakby ktoś pstrykną fotę maltańczykom to bardzo proszę o wklejenie lub przesłanie mi, byłabym baaardzo wdzięczna 8) :D

pozdrawiam i życzę powodzenia na wystawie :D

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Ja już wróciłam z wystawy. Bardzo mi się podobało choć niestety żałuje że musiałam wczesnie wrócić ponieważ byłam z rodzicami a tata musiał wrócić wczesniej bo ma dyżur w pracy, ale i tak się ciesze że udało mi się tam dotrzeć. Szkoda że mało sobie pogadałm z dziewczynami (choć za duzy sukces uznaje to że was znalazłam bo przy tej ilości psów i ludzi było ciężko :wink: a do tego cały czas wołała mnie do siebie mama lub siostra cioteczna i o coś pytały w kółko), ale cieszę się z tego że was poznałam, może jakoś uda nam sie dłużej pogadac jesli umówimy się na jakiś wspólny spacerek a wtedy poznamy tez nasze własne pieski :wink: :D . Co do wystawianych yorków to musze przyznac że nie spodziewałam się że są az tak zróżnicowane :) A na inne rasy etż było na co popatrzeć szczególnie w pamięci utkwiły mi 2 pumi które jak spały na ziemi wyglądały jak wielka góra kożucha :lol: Wypstrykałam tez całą kliszę na yorki i trochę ciekawych ras. Bardzo spodobała mi się Barbie Miss York yopreczki śliczna sunia i zdjecia nie oddają całkowicie jej urody :D No nie wiem co jeszcze... jestem pełna pozytywnych emocji i już nie wiem co pisać :wink: :D

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Witam

Ja niestety nie podzielam entuzjazmu Yorkieś. Przejechałem łącznie 600 km, żeby w ścisku próbować obejrzeć od tyłu lub z boku moje ukochane pieski. Wyjechałem przed wcześnie z dozą niesmaku i niedosytu. Mam nadzieję, że kolejne wystawy będą spokojniejsze a przede wszystkim będą odbywały się w bardziej luźniejszej formie - brak totalnego ścisku.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

No niestety. Organizacja wystawy byla bardzo kiepska. Wszedzie brudno, glosno i ciasno. Szkoda, ze za tak kiepsko przygotowana wystawe organizator nie moza poniesc konsekwencji. Dodatkowo porazala cena wejscia na wystawe i totalana ospalosc sluzb porzadkowych wobec tlumu handlarzy psow przed brama wejsciowa, ktorzy potraktowani byli jako zupelnie dozwolony "folkor" towarzyszacy wystawie.

Organizator nie zorganizowal tez zadnych atrakcji dla odwiedzajacych. Nie bylo pokazow PT, agility czy tez innych sportow kynologicznych. Jedyna odskocznia od wystawianych psow, mialy byc chyba pokazy MP. Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie wzorowal sie na pokazie MP z yorkiem :(

Jedynym zadowolonym z wystawy moze byc organizator. Malym kosztem duzy zysk!

To na tyle mojej relacji.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...