Jump to content
Dogomania

KORALIK: Pinczerkowaty czarnuszek -porzucony z różańcem na szyi...W CUDOWNYM DOMKU !!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']no do bani jest noooooooo. A powiem Ci Ula w wielkiej tajemnicy że z chęcią bym tego mopa na Koralika zamieniła :loveu:.[/quote]

Mogę zabrać Koraliczka jak pojade po krolewicza.:evil_lol:

A najbardziej gadatliwe na swiecie są Kingii:evil_lol:

A najukochansze psiaki to Shih-tzu i koraliki. Wy amatorki bestii nie znacie sie na pięknie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Koralika możesz zabrać ale nie wiem czy niebędzie jechał z tobą z powrotem. Bo jak mojego Mrusia będzie chcia zjeść to nie wiem co zrobię :roll:. Bo jego wszystkie takie małe chcą zjeść - a on zawsze się za mną chowa :placz:. No KIngi to na pewno są najbardziej gadaliwe ale Piotrki to jako chłopy to je przebijają :evil_lol:

A ja mam w domku dużego piecha o doszyczce aniłka ;) Zresztąś przyjedź to zobaczysz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr']Mogę zabrać Koraliczka jak pojade po krolewicza.:evil_lol:

A najbardziej gadatliwe na swiecie są Kingii:evil_lol:[/quote]

O tak z tym się zgodzę. Zwłaszcza jedna :diabloti::evil_lol:

[quote name='ewadr']
A najukochansze psiaki to Shih-tzu i koraliki. Wy amatorki bestii nie znacie sie na pięknie:eviltong:[/quote]

Wiesz co Ewa, ja przez Ciebie (i przez Zuzię) mam jakiś niepokojący objaw. Zaczynam zachwycać się pso-szczurkami nawet na ulicy :razz: Protestuje przed taką dywersją, miało być na odwrót - to Ty miałaś zobaczyć że duże psy są "lepsze" :evil_lol: W tajemnicy powiem nawet, że ostatnio u Ciebie jak mi Shilka siedziala na kolanach, to złapałam się na tym, że przeglądam się w witrynce żeby sprawdzić, czy mi taki mopek może pasować :crazyeye: Ale czym prędzej przegnałam te straszne myśli i tę dywersantkę Shilkę :evil_lol:

[quote name='Ada-jeje']Choc caly czas pamietam o koraliku to nie wiem dlaczego nie bylam do tej pory na jego watku a co najdziwniejsze, nie wiedzialam nawet ze dostal takie imie. Wsyd mi za taka gafe. :oops:[/quote]

Ważne, że nadrobione :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']ulaa przepraszam za offa ale masz najładniejszy avtar na dogo. mnie powala zupełnie - boski :p[/quote]

Megi dziękuje za komplement :p:lol:

[quote name='Mona4']gdzie ten maly coralik obecnie jest? w domku Tymczasowym,czy stalym:razz: bo jaj mam staly domek dla takiego mikrusa od natychmiast,i to na ślasku[/quote]

W DT w Chrzanowie a więc bardzo blisko!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']podalam ci na prv namiary na ludzi.[/quote]

Rzeczywiście, teraz dopiero zauważyłam :oops:
Zadzwonię wieczorem, bo teraz jadę zawieźć Batmanka do nowego domku :multi: i nie moge myśleć o niczym innym.

Dziękujemy Mona4, zaklep ten domek proszę!!! Będę dzwonić po powrocie.

Link to comment
Share on other sites

Koralika wypatrzyłam parę dni temu i nie mogę przestać o nim mysleć :cool3:
W kwietniu straciłam swoja ukochaną sunieczkę Aurikę (ONkę) i w serduszku mam pustkę. Obecnie mamy w domku 6 letnia sunie mix boxerkę Axę (to sunia mojego Męża) oraz 1,5 roczna koteczke Nesie uratowaną w ostatniej chwili przed utopieniem w toalecie :placz:
Próbowałam porozmawiac z Mężem nt. Koralika, ale jak zobaczyl jego fotkę to powiedział od razu : NIE . Jest uprzedzony do piesków w typie "sarenek", "cziłałek","mopsików" itp. :razz::razz::razz:
Przez blisko 6 lat mielismy boksie i ONeczkę, tak wiec "porządne" psy pod względem gabarytów. Moze ciezko wyobrazicmu sobie siebie (2 metrowego mężczyzne) na spacerze z takim okruszkiem :razz: Ja wiem, ze to jest jego taki zewnetrzny bunt, on jest naprawde dobrym czlowiekiem i ma serduszko dla zwierzat ( nie potrzebował by wiele czasu, by pokochac Koralika). Razem ze mną był na wolontariacie w schronisku, udało nam sie ocalic zycie kilkunastu stworzeniom psim i kocim.

:loveu:Koralik:loveu: bardzo zapadł mi w serduszko ...

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz doczytałam, ze jest juz dla niego zaklepany domek.
Mam nadzieje, ze trafi do ludzi, którzy beda go bardzo mocno kochac i stworza mu najlepsze warunki, jakie pies moze miec: rączke do glaskania, łózeczko (domyslam sie, ze to jest podkołdernik i nakolankowiec :cool3:), spacerki i pełna miskę jedzonka. No i ze beda go darzyc miłoscia do konca jego dni ( a ma przed soba kawał zycia).

Prosze o wymizianie Koralika :loveu: ode mnie

Link to comment
Share on other sites

Hmm, biorąc pod uwagę fakt, ze nasze psiatka sa duzo wiekszych gabarytów : Aurinia (75 cm w kłebie i 45 kg), a Axusia (ok.60 cm i 30kg), to Koralik wydaje sie byc przy nich naprawde mikrusikiem :cool3::cool3::cool3:

Dla mnie jest cudny i te oczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='K@tk@']Koralika wypatrzyłam parę dni temu i nie mogę przestać o nim mysleć :cool3:
W kwietniu straciłam swoja ukochaną sunieczkę Aurikę (ONkę) i w serduszku mam pustkę. Obecnie mamy w domku 6 letnia sunie mix boxerkę Axę (to sunia mojego Męża) oraz 1,5 roczna koteczke Nesie uratowaną w ostatniej chwili przed utopieniem w toalecie :placz:
Próbowałam porozmawiac z Mężem nt. Koralika, ale jak zobaczyl jego fotkę to powiedział od razu : NIE . Jest uprzedzony do piesków w typie "sarenek", "cziłałek","mopsików" itp. :razz::razz::razz:
Przez blisko 6 lat mielismy boksie i ONeczkę, tak wiec "porządne" psy pod względem gabarytów. Moze ciezko wyobrazicmu sobie siebie (2 metrowego mężczyzne) na spacerze z takim okruszkiem :razz: Ja wiem, ze to jest jego taki zewnetrzny bunt, on jest naprawde dobrym czlowiekiem i ma serduszko dla zwierzat ( nie potrzebował by wiele czasu, by pokochac Koralika). Razem ze mną był na wolontariacie w schronisku, udało nam sie ocalic zycie kilkunastu stworzeniom psim i kocim.

:loveu:Koralik:loveu: bardzo zapadł mi w serduszko ...[/quote]

Mamy sliczna Bestyjkę w typie Leonbergera duza, puszysta, przyjacielska-moze TZ sie skusi. Watek Tosi w dziale do adopcji.
Polecamy!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Albo pokaż to zdjęcie:evil_lol:
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6790/ochroniarzzk9.jpg[/IMG]

A tak przy okazji mój TZ (też nie ułomek) też najpierw miał obiekcje jak on będzie wyglądał z TAAAKIM psem (York) a teraz lata jak opętany i nawet ja mam problemy żeby wydębić potforka na spacer. Oficjalna wersja jest taka że laski się doskonale na niego podrywa:evil_lol: Dopóki lata parę razy dziennie z 4 piętra i z powrotem i nie przyprowadza tych lasek do domu to niech mu tam będzie.Laski phi phi. On ma totalnego świra na punkcie Toffiego. Nie jestem pewna czy nie większego niż na moim:roll:

Link to comment
Share on other sites

Normalnie nie uwierzycie co się dzieje :-o:multi::loveu:
Dzwoniłam do DT Koralika. Pani się tak zakochała, że chciałaby aby Koralik został!!! :multi::multi: Musi jeszcze "tylko" przekonać męża. Za 2-3 dni odezwie się.
Z radości nie spytałam jak Koralik ma napradę na imię :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...