Jump to content
Dogomania

KORALIK: Pinczerkowaty czarnuszek -porzucony z różańcem na szyi...W CUDOWNYM DOMKU !!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']A Koralik może być (w związku z przeszłością)? Albo Ptyś - na cześć mojego chorutkiego dzisiaj synka :([/quote]

Koralik- uwazam, ze świetne imie, takie sympatyczne i dobrze sie kojarzy. Ulenka nazwij go prosze cie bardzo.

Bea pozdrowienia dla synka, niech biedak zdrowieje szybko.
Takie ciekawe imię Ptys zostawimy sobie dla jakiegos super-pieska na tymczasie np dla shih-tzu.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr']Koralik- uwazam, ze świetne imie, takie sympatyczne i dobrze sie kojarzy. Ulenka nazwij go prosze cie bardzo.[/quote]

Koralik :loveu: Ślicznie
Niestety Koralika nie będzie w tym przełomie, choć może uda mu się "podczepic" pod adopcję innych psiaków (będzie Koffi, Batmanek i Burasek od Eli).

[quote]
Bea pozdrowienia dla synka, niech biedak zdrowieje szybko.
Takie ciekawe imię Ptys zostawimy sobie dla jakiegos super-pieska na tymczasie np dla shih-tzu.:lol:[/quote]

:errrr::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Koralik pasuje do niego. Nawet ślepka ma jak koraliki.
Ptyś to zdrobnienie od Piotra.
Dzieciątko moje cierpi bo ma non stop ok 39 stopni temp i mu się już noc z dniem myli.[/quote]

Biedaczek, dzieci nie powinny chorować wcale. mam nadzieje, że rano jest mu juz lepiej. Trzymaj sie Piotrek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Koralik :loveu: Ślicznie
Niestety Koralika nie będzie w tym przełomie, choć może uda mu się "podczepic" pod adopcję innych psiaków (będzie Koffi, Batmanek i Burasek od Eli).


Ula zmien mu na stronce imię. Wszystkie psy do adopcji maja imioma tylko ta sierotka bez imienia.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No i ślicznie :loveu: Koralik pasuje do niego jak nic. Ostatecznie można zmienić na Karol :evil_lol:.
Ptyś w dalszym ciągu gorączkuje. Albo leży - jak temp podskoczy- jest wtedy jak aniołek taki spokoiniutki. A jak temp spadnie to włącza mu się gaduledc :roll: . Czy wszystkie PTYSIE SĄ TAKIE GADATLIWE?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Koralik - śliczne imię!!

Pozdrowienia dla Ptysia!!
Nie wiem czy Piotrusie są gadatliwe, ale moja mama - nauczycielka - twierdzi, że prawie każdy Jej uczeń, który tak miał na imię to łobuziak:evil_lol:[/quote]

OOO to chyba prawda :evil_lol: Dają po kościach te Piotrki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80601&page=12"]Batmanek[/URL] w poniedziałek jedzie do nowego domku, więc na jego miejsce w gazecie wskoczył Koralik :cool3:
Jest tak cudowny, że napewno mu się poszczęści :loveu:

3majcie kciuki - a najmocniej od środy :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...