Jump to content
Dogomania

gzie na weekend z psami?dolny slask -kolo wałbrzycha


darunia-puma

Recommended Posts

Ojeju, jak ja bym chciała mieszkać blisko Wałbrzycha. Polecam Rudawy Janowickie, jest kilka gospodarstw agroturystycznych i na pewno znajdziesz coś dla siebie, niskie górki do pospacerowania. Ja jestem zakochana w tamtych okolicach i jak tylko mam kasę i czas ( niestety prawie 400 km od nas..) to jadę bez zastanowienia.

Link to comment
Share on other sites

No ja nie mówię o samym Wałbrzychu też bym nie chciała mieszkać w samym mieście. Ale bliskie okolice są po prostu przefantastyczne, Zamek Bolczów, Kolorowe jeziorka, przepięknę szlaki w Rudawach Janowickich. Ah ah szkoda że w te wakacje się nie udało, byłam w maju ostatnio:placz:


A co do noclegu - musisz niestety sama poszperać, ja zawsze jadę tam w ciemno i śpię w namiocie w górach:evil_lol: Ale gospodarstw agroturystycznych i miejsc noclegowych jest sporo.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.urlop.info.pl/gory/janowice_wielkie/[/URL]
Tu możesz podzwonić. Mała mieścinka, od razu jak wyjdziesz w stronę gór zielonym szlakiem jest super. Z miejscowości idzie się koło 30 -40 minut do ruin zamku Bolczów. Można z psami chodzić, ruiny są niestrzeżone więc też wejdziecie. Na dole jest informacja gdzie zakupicie mapkę. Dla zmotoryzowanych polecam Kolorowe Jeziorka i jeszcze kilka innych rzeczy mogę opisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...