Jump to content
Dogomania

staffiki z wysp brytyjskich


Canaveral-staff

Recommended Posts

[quote name='Canaveral-staff']właśnie jestem ciekawa Waszych opinii bo ja uważam,że pomimo iż rasa nie jest wychodowana w Polsce jednak nasze staffiki są duzo ładniejsze[/QUOTE]

Widzialam duzo pieknych staffikow w UK.
Zeby sie przekonac ktore sa ladniejsze, nic prostszego, zmierzyc sie na ringach...
Mam nadzieje ze niedlugo wlasciciele czolowki staffikowej w UK zechca pokazac swoich ulubiencow na kontynencie.

Wracajac do zamieszczonych zdjec, to .... zastanawiam sie dlaczego takie zdjecia wybrano.....:razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak, ilekroc powstaje tego typu temat zawsze wyglada tak, ze ktos probuje udowodnic calej reszcie ze w Polsce sa najpiekniejsze staffiki na swiecie. Niestety, nie ludzcie sie. Nie sa. W Polsce sa tylko najladniejsze wierzby na swiecie, a staffiki najladniejsze sa tu gdzie jestem. Chyba jest to oczywiste. W Polsce tez sa najpiekniejsze i na pewno angielskie sie do niech nie umywaja. A wzorcowi i sedziom dajcie spokoj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niestety nie mogę dogadać się ze swoim aparatem :placz::placz::placz:

Zazwyczaj kiedy zostawiam go w domu, spotykam po drodze pięć staffików, a kiedy go zabieram, nie spotykam żadnego. Ale staram się dojść ze sprzętem do jakiegoś kompromisu :lol::lol::lol:

Będzie lepiej, już jest dobrze, bo są dwa zdjęcia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...