Jump to content
Dogomania

Dżeki, wyrwany śmierci pełen radości psiak szuka domu.


paros

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KWL']Młody, kontaktowy, śliczny. Nikt się nim nie interesuje bo jest u Kasi i ma relatywnie dobrze ? To co mam go na ulicę wyrzucić ? Ma być chory i bezdomy ? Ma się zestarzeć ?[/quote]
Świetnie ujęte, niestety. To jest właśnie problem psów u mnie-mają za dobrze....
Każdy szybko zdejmuje sobie z głowy, wiedząc, że teoretycznie jest masa bardziej potrzebujących.
Ale mimo wielkich wybiegów, dobrego żarcia i 24-godzinnej opieki każdy z tych psów wolałby kawalerkę z własnym ludziem.
Poza tym doszło do takiej sytuacji, że ja w tej chwili, gdy znajdę psa nawet po wypadku (jak Farcik) to będę musiała oddać go na Paluch. Jestem "zatkana" do granic możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Niestety to jest własnie paranoja.... zdrowy piekny młody pies o zrównoważonej psychice czeka na dom latami, a starsze, chore, powypadkowe psy takie psie nieszczescia znajduja bardzo szybko domy... Nasza orzechowska Babunia znalazła dom w 1 dzien :o a jest schorowana staruszka ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...