Jump to content
Dogomania

kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejny zabieg to sterylizacja , usunięcie przepukliny i ewentualnych pozostałych guzów. Pod narkozą będzie sprawdzane gardło i o ile będzie to mozliwe, zostanie skorygowana jakaś wada. Jeśli zdążę to wystawię nowe cegiełki jeszcze dzisiaj albo w nocy. Ale niestety cegiełki słabo schodzą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']I co??????????[/quote]
Jestem na L4 siedzę w domu i nie mam najświeższych wiadomości z lecznicy ponieważ nie mogłam tam jechać. Nie miałm co odpowiedzieć pani a chciała konkretów. Bubu obiecała w wolnej chwili napisać czego dowiedziała się od weta. Jestem z pania w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Jestem na L4 siedzę w domu i nie mam najświeższych wiadomości z lecznicy ponieważ nie mogłam tam jechać. Nie miałm co odpowiedzieć pani a chciała konkretów. Bubu obiecała w wolnej chwili napisać czego dowiedziała się od weta. Jestem z pania w kontakcie.[/quote]

Olu , przekazałam Ci przecież że termin zabiegu poznamy w poniedziałek. Bedzie ustalony na przyszły tydzień ale jeszcze nie wiadomo kiedy konkretnie. Nie wiem jakich jeszcze konkretów oczekuje zainteresowana pani .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Kolejny zabieg to sterylizacja , usunięcie przepukliny i ewentualnych pozostałych guzów. Pod narkozą będzie sprawdzane gardło i o ile będzie to mozliwe, zostanie skorygowana jakaś wada. Jeśli zdążę to wystawię nowe cegiełki jeszcze dzisiaj albo w nocy. Ale niestety cegiełki słabo schodzą :([/quote]
Tak ale to dopiero po 21 -ej , starsze panie śpią o tej porze. Telefon był wcześniej , nie mogę tak póżno do niej zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Tak ale to dopiero po 21 -ej , starsze panie śpią o tej porze. Telefon był wcześniej , nie mogę tak póżno do niej zadzwonić.[/quote]

no coż , bardzo mi przykro ale ja rozmowę z doktorem również zaczęłam po 21-ej dopiero więc to nierealne abym mogła Ci wiadomości przekazać wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

B@si@ mam porfelik z Oriflame. Kupiłam niedawno ale już wiem, że nie będę używać. Nowka w folijce jeszcze. Bazarku nie wystawie, zresztą sam jeden portfel, nieciekawie... Może przesłałabym Ci zdjęcia, wstawiłabyś razem ze swoimi rzeczami na suńki. Jak ktoś się zainteresuje to spakuję i wyśle. Co o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...