Jump to content
Dogomania

mleko ?!.


Olynda

Recommended Posts

Wiem ze ten temat nie kwalifikuje sie do tytułu kategorii, ale nie mam pojęcia gdzie go umieścić. A więc przedstawię moją sprawę.

Dziś rano kiedy czesałam moją suczkę, przewróciłam ją na grzbiet i zauważyłam mały, biały strupek przy jednym z sutków, odczepiłam go i zobaczyłam ze sutek jest dookoła czerwony, troszkę nabrzmiały a kiedy go delikatnie nacisnęłam płynęło z niego... MLEKO! doszłam do wniosku iż biały strupek to zaschnięte mleko !.

Sądzę ze wczoraj mleko jeszcze nie płynęło, bo staram się oglądać, i czesać suczkę codziennie. dlaczego mleko jest tylko w jednym sutków ?!
suczka nie skończyła jeszcze dwóch lat, nie jest jeszcze wysterylizowana.

co to wszystko oznacza. ?!. proszę o odpowiedz. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Ciąża urojona . Przede wszystkim długie wyczerpujące spacery, jak najwięcej ruchu. Oprócz tego koniecznie zrób jej jeden dzień głodówki, a potem dawaj parę dni połowę dziennej porcji. Poza tym zero czułości, zero pieszczot, jeśli ma ulubione zabawki - zabierz je. Przenieś w inne miejsce legowisko, jeśli lubi spać w łóżku - nie pozwól na to. Jeśli mleka będzie więcej, zacznie to nieładnie wyglądać (np. stan zapalny) koniecznie do lekarza. Ale najważniejsze - to przepalić to mleko .

Link to comment
Share on other sites

Ciąża urojona to tak jakby suka ubzdurała sobie (w psychice) że ma szczenięta . Z tego m.in.pojawia się mleko. Zabawki itp. musisz zabrać po to, żeby przeżyła pewien wstrząs psychiczny i zajęła się czymś innym, niż wyimaginowanymi dziećmi. Przy tym wszystkim należy pamiętać, że ciąża urojona jest stanem normalnym, występującym w naturze, ale dla nas ,ludzi, niepożądanym. Tak naprawdę najważniejszy jest ruch i zmniejszenie ilości jedzenia. Mleko nie będzie wtedy produkowane (bo nie będzie za bardzo z czego), a to które jest będzie przepalone na energię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...