Jump to content
Dogomania

yoreczek-yoreczek


blejd1974

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cynia'][B]ja już nic z tego nie rozumiem[/B] :p[/quote]


[quote name='Chefrenek']Ale ja tak :cool1:
[/quote]

z tego...:p bo o przepuklinie czytałam :roll:

[quote name='maxi3'] twoje dzieci nic niewiedzą:-oMichal wyraznie byl zaskoczony pytaniem jak tam nowy piesek.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie. Nic nie pisałam ponieważ nikt mi nie chciał dać wotum zaufania i zrobiono ze mnie kogoś najgorszego tylko dlatago ,że pochwaliłam się ,że mam joreczka. Trudno ,że ludzie myślą takimi kategoriami. Moja sunia to SHILA,MA 8 TYGODNI. mA PRZEPUKLINKĘ PACHWINOWĄ. strasznie ją pokochaliśmy. Boże ,ale sunia prawdopodobnie za 6 tygoni będzie miała operację. W poniedziałek jedziemy z nią do Łodzi do kliniki Alf. Wiem że tam są super fachowcy. Sunia z tego co wiem jest za mała ,ale ? chyba musimy zaryzykowac.Choć tę decyzję podejmią w Łodzi .mam fotki suni nie mam jak wstawić bo mają ogromny rozmiar.jak je wstawić? chcę pokazać moją iskierkę. dziękuję Wam za zainteresowanie. myślałam że jestem już sama. Ale nie i dziękuję .;)

Link to comment
Share on other sites

Witam bleid1794 widze ze masz problemy ze wstawianiem fotek może uda mi się trochę pomóc
Zrób tak
1.Wejdz na [URL="http://www.imageshack.us/"][COLOR=#810081]http://www.imageshack.us/[/COLOR][/URL]
2.Powinnas mieć zaznaczone
a) uploud:*
b)resize image? 320x240 (for websiters and email)
c) remove size/resolution bar from thumbnail.
Następnie bierzesz przeglądaj wybierasz fotkę i wybierasz HOST IT!
Gdy otworzy się strona to skopiuj sobie Direct link to image i zapisz w ulubionych.
Jak będziesz wklejała na forum to najpierw kliknij [B]img[/B] później wklej to co zapisałaś w ulubionych ([B]Direct link to image[/B] )i znawu [B]img[/B]
Np..
[img]http/img365…………..jpg[/img]
Mam nadzieje ze pomogłam

Pozdrawiam [IMG]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blejd1974']Witam wszystkich serdecznie. Nic nie pisałam ponieważ nikt mi nie chciał dać wotum zaufania i zrobiono ze mnie kogoś najgorszego tylko dlatago ,że pochwaliłam się ,że mam joreczka. Trudno ,że ludzie myślą takimi kategoriami.
(...)
[/QUOTE]
Kto i gdzie zrobił z Ciebie kogoś najgorszego?? :-o


Jeśli pomimo instrukcji nadal nie możesz się uporać ze wstawieniem fotek, to możesz wysłać je do mnie, a ja je wstawię :) Mój adres: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

witam. a więc tak; fotek nie mogłam wstawić bo są to fotki od Pani od której mam sunieczkę. są jakoś chronione. w żaden sposób nawet na maila nie mogłam nikomu. Ale nic straconego jutro sesja zdjęciowa mojej Sheli. Ej jaka ona jest piękniutka już jutro Wam pokażę. cieszę się że nie jestem już sama. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Blejd przeczytałam cały twój poprzedni wątek.. nie rozumiem o co im chodzi? Przecież nie kupiłaś suni od żadnego pseudohodowcy, tylko od Pani, która przypadkiem dostała psa i to jeszcze chorego. Wierzę, że uratowałaś małą bo ta kobieta pewnie nie potrafiła by się nią zająć i mała mogłaby po prostu umrzeć :( Co prawda nie znam się na chorobach piesków i nie wiem tak naprawde czym jest choroba Twojej psiny , ale każda nieleczona choroba ma jakieś skutki , mniejsze czy większe. Podjęłaś dobrą decyzję i nie martw się tamtymi komentarzami. Trzymamy kciuki za powrót psinki do zdrowia :)

P.S. Do tych którzy tak napadali na blejd w poprzednim wątku: Czasami na mnie nie naskoczcie za wypowiedź powyżej!Ja nie kupiłabym pieska bez rodowodu. Moja Jessi ma rodowód , jest kupiona z dobrej hodowli, którą polecili mi w Związku Krynologicznym. Mimo to uważam, że Blejd kupując tego pieska URATOWAŁA MU ŻYCIE!!

Link to comment
Share on other sites

wiem ,że dobrze zrobiłam . dziękuję za te słowa. Ja nikogo nie krytykuję publicznie za jego postępowania. choć wiele bym miała do powiedzenia. czytam uważnie wszystkie posty. nikt nie ma prawa mnie osądzać w żaden sposób. moja Sheli to cudo ,słodka kruszynka nigdy bym jej nie skrzywdziła w wręcz zamierzam ją wyleczyć . jedna z Pań kupiła yoreczka ,a jak zachorował i to wcale nie poważnie , to go uśpiła . to jest zbrodnia, a nie to że tęskniłam za yoreczkiem i mam chorego. teraz mam też głuchego i też jestem z tego dumna. mam kontakt z Panią która mi zdecydowała się go dać . myślę że jest zadowolona że jest właśnie u mnie. bo ja jestem szczęśliwa że mogę mu pomagać w codzienności i kochać go .ludzie którzy krytykują - czy oni umieją kochać bezinteresownie ? czy tylko dla papierka jakim jest metryka? tego już nie chcę rozdrapywać ,bo to ich sprawa. ja nadal jestem sobą i chcę pomagać,a w jaki sposób moja sprawa i będą wiedzieli o tym tylko nieliczni. pozdrawiam wszystkich. jutro dodam foteczki,aż się nie mogę doczekać co powiecie na sunię.

Link to comment
Share on other sites

Blejd nie przejmuj się. Są na dogo osoby, które za wszelką cenę chcą udowodnić, że to oni są tymi dobrymi, bo pomagają psom ze schronisk i atakują każdego kto się pojawi.

Jestem pewna, że wiele osób wykupiłoby pieska od tej pani, żeby mu pomóc. Mam nadzieję, że Mona4 się nie pogniewa jak napiszę, że ona również pomaga w ten sposób. Kto mógłby obojętnie przejść koło takiej sprawy tylko dlatego, że się wierzy "tylko psy z rodowodem się liczą i te ze schronisk, psy od rozmnażaczy NIE". Przecież one również cierpią! Czy to ich wina?

Dochodzę do wniosku, że rasowy=rodowodowy doprowadza użytkowników do pewnego obłędu. Oczywiście popieram akcje, ale każdy pies jest dla mnie psem. I wszystkim należy pomagać

Musiałam się wygadać:lol: Mam nadzieję, że osoby z tamtego wątku nie znajdą tego tematu:evil_lol:

Wstawiaj szybko zdjęcia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nieobrazam! i przyznaje die do tego otwarcie!!!!! wykupuje lub dostaje zadarmo starsze lub biedne schorowane Yorki z hodowli tej zwiazkowej jak i z pseudohodowli .Czasem te rodowodowe sa trzymane w gorszych warunkach niz te z pseudohodowli,bo sa hodowcy i hodowcy!!
Ale na pierwszym miejscu dlamnie jest pomoc dla psa!!! obojetnie czy ma rodowod czy nie !!! one sa wszystkie takie same!!! tak samo cierpia,tak samo kochaja i tak samo tesknia.


blejd..uratowalsa go przed uspieniem a jaka szanse dostanie od matki natury!! tego juz niewiemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...